Erkek arkadaşınız size şişkosun dese ne yaparsınız?

Erkek arkadaşınız size şişkosun dese ? ama şakasına dese ve sürekli diline dolansa naparsınız ?

bu arada bayadır yoktum hesabımı silmişler tekrar açtım

0|0
38|6

En İyi Kız Görüşü

• cok ayıp bence kız alınmıo gibi yapsada aşalayıcı bi durum bence kötü hisseder kendini..bide oda bunu takıntı haline getirmişse daha kötü, ben aksine zayıfım ama ole bi durumum olsa önce uyarımım deme alınıorum die baktım anlamıo cok kızarım kavga bile ederim gerekirse.. :P

0|1
    0|0
    • yumruk falan mı atarsın bacım :D

• teşekkürler düşüncelerini bize açtığın için verdim artını

• rica ederim ne demek.. sen ole sakalar yapma askına haa uslu cocuk ol ;)

Kızlar Ne Diyor 37

• her şakada gerçeklik payı vardır derler. eğer devamlı söyleniyorsa bu artık şaka olmaktan çıkmıtır alay ediyor demektir e haliyle hoş değildir. beğenmiyorsa onunla olmaya devam etmeyecek yok beğeniyorsa ağzının ayarı olacak. karşıdaki bu konuda hassas değilse bile devamlı söylenirsa hassaslaşır, kırılır, kızar.

0|0
    0|0
  • şakada olsa neden böyle bir şaka yapar ki diye düşünür kilomu beğenmediğini düşünürdüm. ama zayıflamaya çalışmazdım. neden çünkü şekilci olduğunu düşünür soğurdum ancak kendim rahatsız olursam kilolarımdan zayıflamaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • çok üstülerse git zayıfını bul derim

1|0
    0|0
  • zayıfladım ve ilk fırsatta tekmeyi bastım, sayesinde 47 kiloyum :) kadın azminin karşısında bişe duramıyomuş kendime güvenimi geliştirdi saolsun. sonuç olarak ilk başta görünüm önemli ancak bi insanın vücut şeklinden çok kalbi ve beyni cezbetmeli sonraki zamanlarda. bunu anlayamıyorsa karşıdaki ve karşısına alıp adam gibi açık açık konuşamıyorsa hiç kusura bakmasın sıfırdır..

1|0
    0|0
  • daha iyisini bulursan banada gönder derim :)

2|0
    0|0
  • "Sensin şişko kocagöbek" derim.

0|0
    0|0
  • şişkoyum ama bnlesn o nolcak? derim.

0|0
    0|0
  • kişilk meselesi tabi bu.eğer karsımızdaki bizi kilolarımızla seviosa bunu diline dolayarakk bişeyler ima eder sevdiğini öyle dile getirir.bazı tiplerde gerçekten ima etmeye çalşır onlarada kapıyı göstermek lazım:)

0|0
    0|0
  • ayy benim başıma gelmişti. şişkosun dememişti de, yediklerimin fazlalığını ima etmişti. tribin alasını attıydım günlerce. haketmişti. hiç inat edip zayıflamayada uğraşmadım. bu tür şeyler böyle pata küte söylenmez çünkü. hatasını anlayıp özür diledikten sonra. usul usul zayıflamıştım ama:)))

0|0
    0|0
  • ben kendimi kilolu buluyorsam zaten zayıflarım.kilolu değilsem takmam zaten. şakayı abartırsa git başkasını zayıf birini bul derimm

0|0
    0|0
  • agzının ortasına mavi tuvalet terliği ile vururm onun .

3|0
    0|0
  • böyle bir şakadan hoşlanmam eger kilolu buluyorsa, dogru düzgün üslubuyla söylesin,çaresine bakariz..

0|0
    0|0
  • Yeni mi farkettin derim :)

1|0
    0|0
  • düşünrm ve rahatsz olrm

0|0
    0|0
  • Saol açık sözlü sevgılım, hosuna gıtmedi mi? Hemen kilo verebilirim.

Derim, hayır ne beklıyordun 'Hayvana bak diyip yumruğu çakmakta' seçenekler arasında ama yapmam, ben yapmam.

0|0
    0|0
  • Bence çaktırmasa dahi bu durumdan rahatsız olur çoğu kişi.Ben zayıfım, bana kilo alsan daha iyi olur diyenlere bi tane çakasım geliyor açıkcası. Kilolu biride buna benzer şeyler hissediyor olabilir.

0|0
    0|0
  • şakayla karışık mesaj werio demektir beğenmiyo kilomu demektir ama o zaman daha zayıfını bul derim bende

0|0
    0|0
  • 54 kiloyum ama şişkosun dese hırs yapar 4 kilo birden verirdim 2 günde erirdim görsün şişkoluğumu o zaman :)

0|0
    0|0
  • Diyebilir, sorun yok :)

0|0
    0|0
  • kırılırım :) sadece soğuk bi gülüş atarım anlamasını beklerim

0|0
    0|0
  • aynı tarz bişeyi bende ona sölerim sürekli nasıl oluyomuş anlar o zaman:DDD

0|0
    0|0
  • zayıflarım

1|0
    0|0
  • "sen kendi göbeğine bak g.t kafalı" derim

1|0
    0|0
  • istediği ölçüde kızalrdan dışarda çok olduğunu sölerdim ;)

0|0
    0|0
  • sen benden daha şişkosun der şakaya vururum :)

0|0
    0|0
  • Bende onunla ilgili dilime dolayacak şeyler bulurum elbet

0|0
    0|0
  • acil kilo veririm :D

0|0
    0|0
  • Alinmazdim..ama bi goz doktoruna gitmesini tavsiye ederdim ona..

0|0
    0|0
  • ağzına teperim

0|0
    0|0
  • sinir olurum tabi ama üstüme alınmadığım için de umursamam öcünü alırım ama:D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 6

• n'aparsa yapsın bir çikolataya gönlü alınır. yine de çikolatasını yerken bıyık altından gülmemek gerek : )

0|0
    0|0
  • Onu döverim

1|0
    0|0
  • eee zaten çoğu şişkoki :))

0|0
    0|0
  • zayıflarım

0|0
    0|0
  • demem...spor yaparız beraber... :)

0|0
    0|0
  • Kadın olsam,

"Salak salak konuşma 3-5 gram fazlalığım var ağzını kırdırtma bana lan!" derdim ama şunu demezdim "İyi o zaman git kendine zayıf birsini bul!"

1|0
    0|0
Yükleniyor...