Cristiano ronaldo mu Messi mi hangisi daha iyi?

Arkadaşlar çalım atma, dripling, oyun zekasıi, teknik kalite, ara pası atma, ikiye birler vs vs derken bu bütün özellikleri baz alarak konuşursak sizce Messi daha iyidir ronaldo mu?

• Lionel Messi
    43% (3)44% (4)44% (7)Oy Ver
  • Cristiano Ronaldo
    57% (4)56% (5)56% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Messi bireyselde her türlü daha iyi. Fakat bana göre Ronaldo daha iyi. Oyun görüşü , iki ayağını birden çok iyi kullanması , hava toplarındaki hakimiyeti , uzaktan şutları her zaman daha tehlikeli. Gol bölgesinde Messi'den daha iyi benim görüşüm. Ceza alanı dışındaki oyundaysa Messi daha çok asist yapacak oyun oynuyor ve dışardan ver-kaçlarla iyi giriyor.

0|0
    0|0
    • messi daha iyidir kardeş her anlamda daha iyi benim görüşüm tabi.

• Bu senin görüşün tabi. Ama bu yıl ki istatistiklerde dediğimi kanıtlıyor aslında. Messi 2 maç daha fazla oynamasına rağmen 3 asist önce 7 gol geride Ronaldo'dan. Demek istediğim futbol gole dayalı oyun olduğu için ve Ronaldo'da sol açık olmasına rağmen çok iyi bir cezasahası içi oyuncusu olduğundan bana göre katkısı daha çok. Ha sorun şu şekide olsaydı : Hangisi göze daha hoş gelen futbol oynuyor? O zaman Messi derdim :)

• Lionel Messi

0|0
    0|0
  • cr7 hem karakter hem futboluyla

0|0
    0|0
    • cr7'nin ne gibi üstünlüğü var ronaldodan oyun anlamında mesela?

• ben o adama bı turlu ısınamadım on yargı gıbı bısey belkı ondandır :)

• o olabilir bak tarafsız izleyen herkes messi der çünkü.

• Messi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusudur. Net

0|0
    0|0
    • dün yine show yaptı o nasıl asistlerdir öyle 2. si :D.

• Ronaldo anca adam yumruklasın yavşak :)

• ronaldonun ben sahda gol atma dışında bişi yaptıgını görmüyorum :D.

• Tabiki messi

0|0
    0|0
  • bana göre c. Ronaldo. messi genelde devamlılığı olmuyor.

0|0
    0|0
    • nasıl devamlılıgı olmuyor yahu :D.

• Messi bir sezonda 90 ın üzerinde gol atana kadar grafiği artıyordu. Oradan sonrası zaten çok zor. Birde o sezon vücudunu çok zorladığı için sakatlıklarda ertesi sezon peş peşe geldi. O sakatlıklar yüzünden 4 sene üst üste kazandığı Ballon Dor serisi de bitti zaten

Yükleniyor...