Nereye gidiyoruz biz?

bu akşam 25 tane aslanın ,ana kuzularının,mehmetçiğin.çocukların artık ne derseniz isimleri yazdı haberlerde.Hepsinin umutları vardı hayata dair .Afyondaki şehitlerimizin...45 sn'de bitti bu haber.ardından gelen magazin haberi 8 dakika sürdü.Adını bile vermeye tenezzül etmediğim o mankeni kimin dürttüğü ,bu kadar mı önemli?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• abartma haber bülteninin yarısı onları geçti gün arası sabah haberleri... ama şöyle bi gerçek var 2 gün sonra unutulacaklar malesef bu böyle mekanları cennet olsun:(

0|0
    0|0
    • hayır abartmıyorum alt alta isimler gördüm hızlıca okunan ne bi resim gördüm ne başka bişey onlara dair. Çoğumuz artık alıştık şehitlere.haberlerde gödüğümüzde hadi ya yine mi şehit var deyip göz ucuyla bakanlar çok.sonra gelsin uçankuş programı erol köse bülent ersoyun takılarını eleştirsin

• yok yanlışın var toplum olarakkk ilk 2 gün ana haber bülteninin yarısını kaplar 3. gün siyasette neler oluyor ona geçeriz... bi gaza gelir 10.000 ler toplanır her türk asker doğar deriz sonra hayata devam ederiz burası türkiye

Kızlar Ne Diyor 2

• o kadar haklısın ki ... buna denebilecek tek acı söz var ." vatan ? için bile olsa ateş düştüğü yeri yakıyo maalesef... ama trt yi tebrik ettim .yayın yavaşlattılar. tabiki bu tür şeyler geri getirmeyecek onları ama en azından kemikleri sızlamasın MEHMETÇİKLERİN. yavaş yavaş alıştırıldık şeh,tlere. önce 1 - 2- 3- ... 25-... ve bu böyle gidecek öyle ki şehit başına 2 sn bile ayıramayan bu millet bi tek sıra kendi kanına canına gelince uyanıp dirilecek. ve o zamanda her şey çoktan bitecek...

0|0
    0|0
  • Bugün haber bültenlerinde gösterildi. Hükümetin umrunda bile değil 25 vatan evladı gitmiş daha niceleri, hala olduğumuz yerde sayıyoruz. Şu lanet olası terör kökten kazınsın artık!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• işte o manken rahat uyusun diye ölüyo 25 asker.. ve yine o manken daha değerli..

1|1
    0|0
  • O, o haber kanalının sorunudur. Benim izledigim kanalda 25-30 dk boyunca gösterdiler. Tepkj olarak o kanalı izlemeyi bırakabilirsin

0|0
    0|0
  • Hiç bir bok yapamıyoruz çünkü biz hiçbirşey değiliz aslında çok şeyiz ama kimse bilmiyor o yüzden hiçbirşeyiz

0|0
    0|0
  • Bu haber bu kadar kısa süre verilmesi ve diğer haberlerin uzun olması fiyasko.

0|0
    0|0
  • Medya bazı olayları bilerek görmezden geliyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...