Sevgilimin hareketi çok samimiyetsiz geldi yanılıyor olabilir miyim

internetten alışveriş yaptık bugün ben saat aldım falan 400 tl gitti baya bi kart babamın olduğundan başka alamadım sevgilimin de kıyafet almıştı 2 gün onla uğraştım onunda kartı babasının anca akşam ebaydan çok beğendiğimiz iki ürün vardı yaklaşık 15 tlye falan geliyodu alalım demişstim dün heves yaptım baya oda yaptı ancak bugün tam alçakken sende şu ürünü al bende bunu diyip durdu sanki ona ödeticekmişim gibi böyle ben şaşırdım bi an çünkü ciddi bi ilişki ve para konusu sevmem halbuki hesapları falan hep ben öderim hani ancak ben alamam diyince babam vermedi diyince tamam sonra alırız dedi ve kapattı konuyu ben sabahtan beri onun işiyle uğraştım şu bu benden böyle bi konuda süpelenmesi rahatsız eder haksizmiyim ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın. Sevgilin paramı yedirtmem triplrine girmiş

0|0
    0|0
    • yemek değil hani cidden yani ben ona bulustugumuzda gram para ödetmem bile ki hani bunu niye söylüyorum yeme gibi bi amacım olmadığını anlatmak iççin hani ona ödetmek gibi bi durumumda olmadı 15 tl bişey sonra birden 2 gündür heveslenip konustugumuz seye sonra alırız diyinnce bakakaldım ilgisayarda

• napmalıyım yani ciddi olan düşüncesi yoktur diye geliyo aklıma yani ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Haklısın. 400 tl saate verilir mi ama vay arkadaş.

1|0
    0|0
    • trendyolda 1400 tl lik armani saatler 200 300 400 tl den uctu gitti :D

• Ben hayatta o kadar para vermem ama senin bileceğin iş.

Yükleniyor...