Vücut Gelistirme konusunda neden bu kadar bilgisiz bir toplumuz?

1- Yağlar kas olacak saniyo hala toplumun %70 i
2- Kuşlar agirlik kaldirinca kastan gecilmeyecegini saniyo
3- Gida takviyesi zehir saniliyo
4- Body yapan erkekler mr. olimpiadaki yarismacilar gibi olacak sabiyo kizlar.
5- Sagliga o kadar faydasi var ki , yine de bos is diye düşünüyor millet

Bunu daha uzatirim ama yeter bu kadar. Bir de ricam seviyeli paylasimlar.

Güncellemeler:
Kuşlar yazmisim 2. Madde de t9 dan olmuş :) Kizlar olacak o

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin kendini avutma şekli farklıdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne yenip içilmelu onu da yaz be antrenman sonrası ;)

0|0
    0|0
    • Antreman sonra boşalan glikojen depolarını doldurman lazım ki yıpranan kasları tamir etsin vucüt. Düşük glisemik indeks ağırlıklı beslenip insülini artırman lazım.

Tavuk , Esmer Pirinç, protein Ağırlıklı besinler ve karbonhidrat ağırlıklı besinler almalısın.

• Ahahaha kolayına kactigim için mi bu söylediklerini bilmem kacinci kez okuyorum. Neyse sen nerden bileceksin. Söylediklerini hayatima kopya etmek için soruyorum. Kişiler göre nasil yapiliyor merak ettiğim o. Yapıp da etkisini ve yararini görmüş olduğunuz şeyleri tespit etmeye calisiyorum.

Emeğiniz için teşekkürler baya yoruldunuz.

• Bulk dönemi ve definasyon dönemi beslenmesi farklı oluyor tabi. Ama farklı ne duymak istiyosunuz bilemedim. Temel şeyler bunlar. Bunları okursun zaten başka ne okuycaksın :D Bambaşka bilgiler yaratamaz ki kimse sana. Bunları uygulayabilmen sana başarı getirir

Erkekler Ne Diyor 7

• Yeni yeni gelişen bir dal da onun icn

0|0
    0|0
    • İspanyada sokaklarda herkes fit. Herkes bu sporu sağlık içinde olsa yapıyor. Memleketim de yapmalı öğrenmeli artık

• Teşekkür ederim paylaşım olmuş

• Cahillik başa bela dostm.

0|1
    0|0
  • yağların kasa dönüşmesini yanlış anlamışsın. spor yapan bir insanda yağlar eriyip yok olurken kaslar gelişir. insanın kilosunda büyük oranda değişiklik olmaz böylelikle yağlar kasa dönüşmüş olur.

0|0
    0|0
    • Tekrar oku sen hocam yazdigimi. Yanlis anladigim bisi yok. Sen tamamen o yazdigimi yanlis anlamissin

• 1. maddene göre söylüyorum kimse yağın evrim geçirip kas olacağını zannetmez

• II bakalim. dostum. karsilasmasak yazmayiz. Be dediğim dedik adamlarsiniz la. Allahim. yarabbim

• fitness yapıyorum uzun süre ilginç olan hayatında hiç spor yapmamış insanların her fırsatta bana akıl vermeye çalışmaları deli ediyor beni bizde herkez her konuda uzman

0|0
    0|0
    • Elinde hamburger kola benim kreatin tozuma zararlı diyenler oluyor :D Keşke daha bilinçli olsak

• :) var var böyle tipler çok var

• Evdekilere besin takviyesi olduğunu. Ölenlerin dinamit gibi zehirlerle. Steroidlerle o hallere geldiğini sonunda ikna ettim. En yakından başladık :D

• Birincisi yazdıklarında tamamen haklısın. İkincisi bilgisizce yapılan bir on yargı var o da çok doğru. Üçüncüsü spor bir hobi ve yaşam tarzı dır. Yani herkes sporu bilmek ve yapmak zorunda değil. Ancak dedim ya insanlar bilmediği halde yorum yapıyor diye :-) . Ülke olarak böyleyiz aslında. Herkes her şeyi biliyor ama bilmiyor ışte.

0|0
    0|0
    • Abi bizim bilmelerini istememiz sağlıklı olsunlar. Evdekiler 10 bardak çay içiyor hepsine şeker atıyor. Bu adamlara sporu öğretmezsem içim acıyo işte :(

• Onlar eski toprak bişi olmaz merak etme 😊

• Bu işin eski topraı yok damarlar tıkanıyor kanka

• T9 gibi hayatımızı başka şeylerin değiştirmesine gerek yok diye düşünüyoruz belkide

0|0
    0|0
  • ya onu bırak boyunun kısalacağını sanan var :D

0|0
    0|0
    • Valla benim ailemde öyleydi eğer öyle olmasaydı sporla lisede tanışmış olacaktım ve çok iyi olacaktı. Şimdi yeni yeni bir şeyler yapıyorum 5-6 seneme mal oldu o yanlis bilgi :) Sanki halterciyiz niye kısalsın.

Yükleniyor...