Biz neden böyle olduk?

annemiz,babamız yani büyüklerimiz bir insanla konuşurken hiçbir alınganlık yapmadan konuşurken ,hiç çekinmeden konuşurken biz niye böyle yapamıyoruz .bir havalara giriyoruz , bir tiripler atıyoruz ,kolay kolay beğenmiyoruz ,çok seçiçi davranıyoruz .daha mükemmeli arıyoruz .hataları kabullenemiyoruz ,her an patliyacak gibi sinirli davranıoruz ne oldum havasındayız hep ? neden böyle,sadece biz türkler mi böyleyiz,çözüm yolları nedir ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben öyle değilim ama sebebi hoşgörüsüzlük, cehalet ve tecrübesizlik bence. Birde ebeveynlerimiz belki şu an böyleler ama gençken değillerdi. Mesela babam utanmadan anlatır benim yaşımdayken annesinden para çalıp evden kaçarmış herkesle kavga edermiş vs vs. Bir de çocuklarını görsen üçümüz de ineğin, malın önde gideniyiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen öyle olabilirsin ben değilim

0|0
    0|1
  • yoh ben öyle değilim

0|0
    0|0
  • Kendimi bu kategoriye sokmam fakat genelde bunun nedeni bence rahat yaşantıya yabancılara özentilik bir takım gencin özgürlük kavramının bu olması

0|0
    0|0
  • Heleki büyüklerimiz bir azar sözü söylediğinde ona sınıf arkadaşı muamelsi gösterip kafa tutuyoruz. Aileye olsun komşuya olsun çevrye olsun. Saygısız büyüklere çene kapamayı beceremiyoruz

0|0
    0|0
  • kendini beğenmişlikten ötürüü :D

0|0
    0|0
  • cünkü özentilik bulaşmış şu şöyle bilmem bunun şuyu var yabancı ülkelerdende etkilenmis haLbki hawa yapması gereken birseyi yok insanoğlunun güzelliğini bozmaya kaza yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizden sonrası iyice kötüye gidiyor. Bu dediklerine bir de cinselliğin erken öğrenilmesi eklendi. 8 yaşındaki kız kuzenim bile bizim eskiden ayıp olan ergenlikte ogrendiğimiz şeyleri biliyor ağzında sakız gibi çok garip çok

0|0
    0|0
  • Başka dertleri varda ondan. Sen sabah uyanınca bugün ne yapsam diye düşünürken, ailelerimiz bu evi nasıl evirip çeviririm derdindeler. Durum böyle oluncada ne trip atmaya zaman kalıo nede başka bişi yapmaya..

0|0
    0|0
  • ben öyle değilim mesela

0|0
    0|0
Yükleniyor...