Eski sevglsnin adını unutamayanlar, adını duyunca acaba o mu diye heyecanlananlar var mı?

eski sevglsnin adını unutamayanlar , adını duyunca acaba o mu diye heyecanlananlar var mı, hatta o an yanına gtmk istyenler var mı? bunun sebebi ne?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Oluyo aga oluyo ama yapcak bişey yok . Sbebinide bilemiyozki sorunu çözelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Heyecanlandığım olur. Çünkü daha önce o isimde birini sevdim. Aşık oldum. Ama bir yere kadardı ve bitti. Şimdi bile ismini duyduğumda başımı kaldırdığım olur. Alışkanlıklar işte...

1|0
    0|0
    • bu aralar bn böyleym aslnda sosyl bir insm ve çevrm ilgi duyan insnlrla dolu erkek arkdşma ağır bi kazık atmştm o da beneden ayrlrıldı ayr sonra adını duydm aklma gldi o mu acaba dedim sordm srştrdm heyecnlmndm yannda olmyı istedim ama nedeni ne ben onu sevmemiştim ki.

• ben de anlamsız bi panik beliriyo..kaçasım geliyo..o derece tırsmışım

0|0
    0|0
  • Zaten unutamamakta bu yüzden :)

0|0
    0|0
  • Bilmem ki ayrılmadık ama normal güzel güzel konuşuyoruz her şey iyi ama içimde bir şey var sanki o uzakta sanki çok uzakta öçok uzaktaa sanki delircem :/

0|0
    0|0
  • Sümeyra :(:(:(

0|0
    0|0
  • benek :(((

beyler kıskanmayın kız çok marjinaldi.. takıldığınız hayriyelerle sümeyralarla karıştırmayın

0|0
    0|1
  • eski eskide kaldı o sayfayı kapatırsam bida açmam

0|0
    0|0
  • zulbiye

0|0
    0|0
  • Eskiye takılıp kalmıyorum.

0|0
    0|0
  • Her şeyde sebep ararsan contayı yakarsın gülüm.

0|0
    0|0
  • Onun da benim de adım pek nadir olduğu için öyle bir isim duyunca dönüp bakarım illaki ama bi' heyecan, bi' korku, sevinç, bir his olmaz.

Kilometreler var çünkü burada olma imkanı yok. Çok kilometreler var. Onkilometreler. Yüzkilometreler...

1|0
    0|0
  • hepsinin ... neyse sakinim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• O isimden etrafta çok olduğu için pek bi' şey ifade etmiyor. Şu an onu aramam gerekiyo hatta ama üşengeçlikten arayamıyorum.

1|0
    0|0
  • Davidin Türk versiyonu

1|0
    0|0
  • isim hafızam o kadar kötü ki sevgililerin soyadlarını hayatta hatırlayamam

arada aklıma geldiğinde de "dötü başı dağılsın,zaten kurt adama benziyo dönüşüm geçirdiğinde iki ayaklı haline dönemesin çuval çuval şap yiyesice.." gibi şeyler söylüyorum

o kadar bi manyaklarla beraberdim ki,adam sırf onun bende manevi bi yeri olsun diye ankara nın ezan saatini bekler beni o zaman arardı.yazdığım hiç bi mesajı silmez aleyhimde kullanmak için saklardı

...yani niye heyecanlanıyım, niye yanına gitmek isteyim? verilmiş sadakam varmış :D

0|0
    0|0
  • adını unutacak kadar bunamadım

0|0
    0|0
  • adını duyunca tüylerim diken diken oluyor. Sinir katsayılarım artıyor. Kırk yıl adını duymasam olur yani. Pislik.

0|0
    0|0
  • Bitane olunca istesemde unutamıom:)

0|1
    0|0
  • eski sevgilimin adini niye unutayim alzheimermiyim ):

1|0
    0|0
  • bişey ifade etmiyorlar.

0|0
    0|0
  • erken yaşta bunama olmadıysa unutulmaz

ama bitende biter bir yerde

0|0
    0|0
  • var benn hala içimde olduğu için hatta ilerde oğlum olursa adını vericem off :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...