Şarjınız ne kadar dayanıyor?

Ben 3 gün önce Samsung galaxy s3 aldım, ve hergün şarja takmam lazım çünkü çabuk bitiyo :s bu normal mi? Hergün Şarja taksam bozulur mu? Siz hergün takmanız gerek mi?

0|0
14|36

En İyi Erkek Görüşü

• inşallah mutlu olacağın güzel müjdeler alırsın o telefonla

hayırlı uğurlu olsun

1|0
    0|1
    • cevabıma verdiğin değer için teşekkürler

aldığın her yeni eşyada seni mutlu edecek en güzel hayalleri kur tüm kalbinle inatçı bir kız gibi de o hayaline sadık kal her an , her zaman

gerisini zamana bırak

• bu cevap beni nasil mutlu ettiyini bilemezsiniz

Erkekler Ne Diyor 35

• Ben full şarjı iki saatte bile bitirebiliyorum. Bu senin kullanımına bağlı olan bir şey aslında. Akıllı telefonların geneli böyle. Her gün şarj etmen sorun olmaz. Fakat şarjının daha uzun süre dayanması için kullanmadığın uygulamaları kapatmanda yarar var :)

1|0
    0|0
  • 1.5 gün felan gidiyor.nekadar kullandığına bağlı elinde tutup ikidebir tuş kilidini aç kapat yapanlardansan o kadar çabuk bitmesi normal.biterse hergün tak ama 24 saat boyunca şarjda tutma.2-3 saat maksimum 4-5 saatte full dolar.aksi halde bataryanın ömrü biter.benimkisi gibi.

1|0
    0|0
  • hergün takıyorsan normal değil. Ama muhtemelen veri akışı bluetooth gps wi fi açıktır, arka planda da uygulamaları calısır durumda bırakmıs olabilirsin + cok sık kullanıyorsundur diye düşünüyorum, bilhassa 3g yi + uygulamaları da devamlı kullanıyorsundur. normalde çok asırı kullanmadıkca en azından 2 gün gidiyor s3 şarjı

1|0
    0|0
  • tamamen bitmeden takarsan şarj elden çıkar.

1|0
    0|0
  • Bende Google Nexus S kullanıyorum..şarjı bir gün dayanabiliyor ama her akşam şarja takıyorum..birde son günlerde şarjın süresin biraz arttığını gördüm..işe yarıyor yani..

1|0
    0|0
  • hyırlı olsn güç tasarrufunu aç ekranı full ışıkla kullanma .görev yöneticisinden gereksin kullanmadıgın programları kapat sonra beyaz yogunlklu fotoları duvar kagıdı ypama bunlara dikkt et azalacktr.biraz google de arastr.eger interneti kullnmıyrsn veri aktarımını kapat.

1|0
    0|0
  • Yeni telefonlar böyle,bende blackberry kullanıyorum senelerdır 12 saat gidiyor anca,hiç kullanmayıncada 24 saat filan anca.iphone lardada aynı sorun var.Sonuç olarak Her gün şarja takıcaksın evet,yeni nesil telefonların pili dayanmıyor,sürekli sarj edilmeye uygun piller zaten.

1|0
    0|0
  • lafı bile var tak fişi bitir işi?

1|0
    0|0
  • Ekranının parlaklık ayarını kıs. GPS ve Wifi'ne bak kullanmadığın durumlarda mutlaka kapat. Açık programın olmasın. En az bir gün artırır şarjını...

1|0
    0|0
  • galaxy tab var bende akşamı zor çıkarıyor.. ekran büyükse normal yarıca arkaplanda çalışan öğeleri kontrol et

1|0
    0|0
  • Ben iPhone 4S kullanıyorum dokuz aydır. Pek fazla oyun oynamıyorum. Çok mesaj çekmiyorum. Sadece konuşuyorum. Buna rağmen iki buçuk üç gün gidiyor. Ekran parlaklığı da orta seviyede.

1|0
    0|0
  • 720 x 1280 piksel çözünürlükte bir ekran, 3 adet anten ve 1.8 GHz cpu barındıran bir telefonun minicik pille 1 günden dazla dayanmasını beklemek biraz fazlaca iyimser olcaktır.

1|0
    0|0
  • android işlemciye sahip olan her telefonun şarjı az gider.normal yani.yanında usb kabloyla gezicen ,yapıcak bişey yok.

1|0
    0|0
  • kullandıgın telefon sonuçta smartphone , smartphone telefonların çogu hergün sarj olması gerekebiliyor.

1|0
    0|0
  • yedek batarya al derdin çözülsün :D ama 1 günde bitmemesi gerek

1|0
    0|0
  • şarz tam bitmeden takarsan batarya ölür

1|0
    0|0
  • 3 saat

1|0
    0|0
  • bende aldım benimkide öyle androidlerin genelinde va r bu sorun

1|0
    0|0
  • 7/24

1|0
    0|0
  • 61 saat dayanır.

1|0
    0|0
  • Benim htc 2 gün gidiyor,ama çok dikkat ediyorum bataryası sadece 80 tl..

1|0
    0|0
  • Android telefonların genelinde bu problem var kullan istedigin gibi bişey olmaz

1|0
    0|0
  • bende de galaxy s3 var elimden düşmez ama günlük takmıyorum arka plan programlarını surekli kapatıyomusun

0|0
    0|0
  • off telefona bak

alsana kız beni

0|0
    0|0
  • Benimki 6 gün gidiyor ortalama. link aynı seninkinden.

0|0
    0|0
  • dokonmatik telefonların şarjı az gidiyor. özelliği az olan anne telefonları var onların şarjı gerçekten çok uzun gidiyor.

0|0
    0|0
  • oyş havanı yerler

1|0
    0|0
  • 1905 dakika yetiyo.

0|1
    0|0
  • galaxy S 3 ün olduğunu başka türlü kimseye duyuramaz din demi :) :)

1|0
    0|0
  • Normal bende hergün takıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 14

• ner gün sarja takıyorum.. hiç şikayetcide değilim cunki erkek arkadasımla konusuyoruz süreükli:D maşallah:D

1|0
    0|0
  • Mesajlaşma ve internete girme durumuma göre değişiyor ama 3 gün filan yani ..

1|0
    0|0
  • Androidler öyle malesef. Benimki de çabuk bitiyor.

1|0
    0|0
  • 10 saat beklemede 8 saatte normal kullaninca bitiyor tam detay vermek gerekirse 8 saat 51 dk ve 10 saat 9 dk.. wifi'i isigi kapatinca birde appleri kapatinca bu kadar dayaniyor iste en dusuk kullanimda yani

1|0
    0|0
  • kullanmadığım halde 3 gün bitiyor.. bu dokunmatikler çabuk bitiyor ya :/

1|0
    0|0
  • Uygulamaları açık unutuyorsundur tatlım. Kullanmadığın uygulamaları kapat.

1|0
    0|0
  • normal çunku çok muzık dınleyıp mesajlasıyorsan cabuk bıter..

1|0
    0|0
  • İnternete girdim mi, 4-5 saatte bitiyor.Ama sadece konuşma ve sms olarak 3 gün rahat gidiyor.

1|0
    0|0
  • 2 gün.çok fazla mesajlaşınca öyle oluyo.yoksa 1 hafta bile gidiyo :)

1|0
    0|0
  • 2 , 3 günde bir takıyorum

1|0
    0|0
  • 1 hafta

1|0
    0|0
  • 9 gün oldu.

0|0
    0|0
  • 1 buçuk hafta dayanıyo ya :D :D