Evet arkadaşlar böyle bi kızınız olsa ne yapardınız?

Saçını başını yolasım geldi ya,vicdansız resmen...!!!--

Part 1 : link

Part 2 : link '

Yorumları alalım..eme=li

0|0
18|20

En İyi Erkek Görüşü

• Adam fetişistmiş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kınamamak gerek, ya da şöyle olsa şöyle yapardım böyle olsa böyle yapardım dememek gerek, şartlar insanı çok farklılaştırabiliyor ve de psikolojini bozabiliyor. Çok zor bir durum ama bu durumu yarın öbürgün yaşamayacağımızın bir garantisi yok. Ondan allahtan sabır dileyelim ailelerine :)

1|0
    0|0
  • uyuz oluyorum bu kıza Allah hidayet versin inşaalah , yolcu yolunda gerek...

2|1
    0|0
  • Ana sayfadaki konu listesine bakarken "Evet arkadaşlar böyle bi kızınız olsa ne yapardınız?" adlı bir konu gördüğümde düşündüğüm şey sadece yeni doğmuş masum küçük bir kız çocuğuydu. böyle bir şey gördüğüme pişman oldum ya. Lanet olsun böyle kızlara.

1|0
    0|0
  • Allah affetsin

2|0
    0|0
  • çok var böyle aileni istemeyen bi işe girip para kazanmaya başladılarmıydı ailerinden ayrı eve çıkmak isterler yada il dışlarında alışmaya giderler

1|0
    0|0
  • Dağlara taşlara verseydide olmasaydı o kız

1|0
    0|0
  • Reyting uğruna insanları nasıl piyon gibi kullanıyorlar ya :) Esra erol undan tut tepeden tırnağa hepsine sevgilerimi iletiyorum haha . Kızın da hangi yolun yolcusu olduğu 1 km den belli :D daha fazla bakmaya değmez

1|0
    0|0
  • yazık hemde cok yazık :D böyle bir kızım olsa intihar ederdim herhalde yada tanımamazlıktan gelir dim

1|0
    0|0
  • yapma hareketler bunlar mayk

1|0
    0|0
  • Mal işte...

2|0
    0|0
  • tuvalette ekmek mi kırmış kutsal kitap mı yakmış anlamdaım ki nasıl bir beddua almış bunlar :(

1|0
    0|0
  • at çöpe gitsin.

1|0
    0|0
  • Böyle bir kızım olmaz.

1|0
    0|0
  • işin yok bunu mu izledin ya pes

0|0
    1|0
  • eşşek sudan gelene kadar döverdim ve eşeği suya gönderdiğim yolda ona suikast düzenletip dönmemesini sağlardım :DDD

0|0
    0|0
  • fouş tuzana düşenler böyle salaklar zaten

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır tiyatro izlememiştim iyi oldu bu.

0|0
    0|0
  • 20 dk boşuna izlemem.

0|0
    0|0
  • Baban seni oluşturacağına keşke halıya bıraksaydı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• böle evladım olsa cebine eroin koyar polise ihbar ederm tipe bak kezban ya.

2|2
    0|0
  • Kız şımarık gibi ama belki başka şeyler de vardır aile içinde belli olmaz.

2|0
    0|0
  • allahım tövbe tövbe kınamıyorum tövbe tövbe allah korusun tövbe tövbe...

4|0
    0|0
  • onlar hep senaryo ayrıca kımseyı de dağnamayın başınıza gelır sonra.

1|0
    0|0
  • bunu izlemiştim...öyle çocugum olmasını asla istemem...aynen saygısız...adam yeter ki kızım eve dönsün ben köye gider yasarım diyor.öyle bir babayı bulmusta... :(

1|1
    0|0
  • benim böyle bir kızım olamaz...

1|0
    0|0
  • izlemiştim ve onun yerine ben utanmıştım... artık niyeyse

1|0
    0|0
  • ben bu g*rizekalıyı izlemiştim harbiden g*erizekalı

2|0
    0|0
  • 20 dakikamı bu mala harcayamam

2|0
    0|1
  • yaptığı bişiden kimseyi suçlayamazsınız.onun yetişmesinde çevresinin etkisi vardır.neyin doğru neyin yanlış olduğunu kanısına o yaşa gelmiş birinin ayırt edememesi onda bazı duyguların eksikliğinden dolayı olabilir.düşündükleri yaptıklarıylada çelişebilir.kimisi düşündüğü şeylerin davranışa yansıtmayı beceremez daha farklı bir hale bürünür.cahil dedi annesi iyi dedi

1|0
    0|0
  • hıc bı evlat aılesı ona ıyı baktıgı halde boyle bırsey yapmaz bırcok cocuk aılesındekı hoş olmayanları durumları saklar ıcıne atar. bu kız bunu yapmamıs ama. adamların cıkıp da evet bız serefsız ebeveynlerız dıyecek hallerı yoktu tabı. bu kız cinsel ıstısmara bıle ugramıs olabılır babası tarafından, kızı dovmuyormus ama sövüyormus. DUYGUSAL ŞİDDET dıye bırsey var soran, haberın var mı gülüm? ayrıca esra erolu da burdan kutluyorum,reytıng ugruna rezilliğin alasını yapmış .

0|0
    0|0
    • ne alaka Allah aşkına yahu ? O zaman her şerefsizin çocuğu şerefsiz olacak her iyi insanın çocuğu iyi mi olacak ? Kız şımarık halinden belli.2. arkadaş çevresinde bozulmuş kız her halinden belli.Allah'ın verdiği beyini kullanmaz isen anne babanın ne suçu var bunda ? Kızın gözleri şeytan gibi zaten tövbe yarabbim.

• ınsan nyeı gorurse onu yapar bu hayatta. sevgı vermedıgın bırınden saygı bekleyemezsın. ancak sen benım dedıklerımı anlayacak bırı degılsın bosver. sen duanı et otur aşşaa.

• okadar zamanimi harciyamam dandik bir linke. özet gecsin biri.

1|0
    0|0
    • Kız istediğim gibi takılayım vur patlasın çal oynasın sabahlar olmasın diyor

Babası olmaz cıks ayağını yıkayıp suyunu içerim yapma diyor hepsi sapık amk

• babasi ayak fetisistimiymis ):

• Yorumlarda öyle diyodu sonra babası o cümleyi kurdu kapattım izlemedim gerisini

• saçlarından patos makinesine vericeksin gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Allah korusun kimseye boyle evlat vermesin, sok gecirdim izlerken . kiz koca pesinde katilmis o programa ama hangi erkek seninle evlenmek ister? ancak mal yada gerizekali olmasi lazim bu kizla evlenmek isteyen erkek.

0|0
    0|0
  • çok uzun ya izleyemem şimdi

0|0
    0|0
  • bunlar yüzünden izlemiyorum ben artık.

0|0
    0|0
  • Bu kizla derdin ne?:))

0|0
    0|0
  • çocuk anne babanın aynasıdır. dırekt kızı suclayın. bravo.annesı babası tabıkı mülayım davranacak tvde. kıza yazık kı cahıl bı aılede büyümus, ama bızım toplumumuz anne yı babayı ha bı de kocayı haklı bulur hep,kızın psıkolojısı gıtmıs, şu dedıklerınıze bak.

0|0
    0|1
Yükleniyor...