Şınav barfiks mekik gibi hareketlerle düzgün biraz da kaslı vücut yapmak mümkün mü?

aranızda sporla ilgilenen arkadaşlar bilirler günde kilo başına 2 gr protein alarak başlıkta bahsettigim gibi şınav barfiks mekik gibi hareketlerle 6-7 ayda düzgün bi vucuda sahip olabilrmiyim 72 kg 1.86 boyundaym

Güncellemeler:
daranızda sporla ilgilenen arkadaşlar bilirler günde kilo başına 2 gr protein alarak başlıkta bahsettigim gibi şınav barfiks mekik gibi hareketlerle 6-7 ayda düzgün bi vucuda sahip olabilrmiyim 72 kg 1.86 boyundayım
aranızda sporla ilgilenen arkadaşlar bilirler günde kilo başına 2 gr protein alarak başlıkta bahsettigim gibi şınav barfiks mekik gibi hareketlerle 6-7 ayda düzgün bi vucuda sahip olabilrmiyim 72 kg 1.86 boyundayım

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün bir vücuttan kastın nasıl? Bir örnek fotoğraf gösterebilir misin? Bir de senin şuanki vücut tipine benzeyen bir fotoğraf bul. Ona göre sana özel tavsiyeler verebilirim. Ayrıca dediğim şekilde çalışırsan 5 ayda istediğin sonucu alırsın. Tabi önce şuanki halini ve istediğin hali görelim.

0|0
    0|0
    • brad pit in fight clubdeki haline yakın olsun diyorum onun gibi olamam heralde link

• Mesaj gönderdim.

• eyw abi baktım mesajna

Kızlar Ne Diyor 2

• yap yap cok hoş olur

0|0
    0|0
  • Öncelikle amacın şişmek mi, geliştirmek mi..

İlk kilo almalısın..

0|0
    0|0
    • kilo alarak geliştirmek daha iyi olmazmı ? kısa süre içinde anca şişilir bende şişmek diyorum örnek çagatay ulusuoy kıvanç tatlıtug 2side şişmiş sadece onların vucudu istedigim vucut tipi günlük protein alımında bi sıkıntı yok benim kilomda birisi 144 gr protein alması lazım ben bu temel hareketlerin faydasını görüp görmeyecegimden emin degilim hani dedim varsa bilgili arkadaslar yardım etsin

• Antrenörlük yaptım ancak yağ yakımı için, şişmek için değil.. Yağ yakımı için yani yağları kasa dönüştürmek için önce protein ile birlikte karbonhidrat almak gerekir. Normal ağırlığının 3 kg. fazlası olacak, ve o şekilde programa başlanacaktır.. Tüm vücut aynı anda çalıştırılmamalıddır... Bölgeler ayrı ayrı çalışmalısın.

Erkekler Ne Diyor 11

• senin profesyonel birine ihtiyacın olabilir..mesela ben bunu yaptım şunu yaptım diyerek kas yapamazsın..bunun taktikleri var..ben profesyonel bir hocadan ders almıştım..ama istersen youtube'da ara belki bulabilirsin..spor yaparsan aralıksız yapmalısın..birazda kilo alman lazım...

0|0
    0|0
  • Bence bu şekilde kaslarının hacmi bir bodyci kadar artmayabilir; çünkü belirli bi seviyeden sonra kasın hacimlenmesi için ağırlıkla az tekrar yapman lazım diye biliyorum. Bu şekilde kasların sıkı ve sert olur çok tekrar yaparsan eğer. Koşarsan da aynı zamanda bir asker gibi atletik ve fit olursun.

0|0
    0|0
  • kardeşim sana benim uyguladığım yöntemi söylücem ama uygulaması sana kalmış

1- dambıl seti al

2- 10 setten 3kere dambılla çalışacaksın internnetten araştır hareketleri (1.5 kg ilk başta )

3- ilk başta 20 kere mekik barfiks günde

1 gün çalış bir gün dinlen

her ay bunu artıtıp kendini geliştire bilirsin ama bu sadece evde çalışacaksan spora gidemiyorsan. internette protein hapları satılıyor istiyorsan daha fazla kas yapmanda yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Sadece şınav ve barfiksle vücut yapılmaz, ağırlıkta çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • şınav çekersen 72 kg de yani kendi ağırlığında çalışmış olursun. 3x12 setlerle gayet düzgün bir vücut sahibi olabilirsin..

not: kendimden biliyorum..

0|0
    0|0
  • sadece kasların sertleşir , kaslarının genişleyip hacimce dolgunlaşmasını istiyorsan az paraya kıy git bi spor salonuna 6 ay düzenli çalışırsan 10 numara delikanlı olursun

0|0
    0|0
  • bence spor salonuna yazıl oradakiler yardımcı olsun sana kulaktan dolma bilgilerle başlama böyle işlere uzmana git

0|0
    0|0
  • Çok düzgün bir şekilde, istikrarlı, azimli, disiplinli ve hırslı bir çalışma yöntemi izlersen başarı gelir. Ancak bunların yanına iki tanede 5 kiloluk dambıl alırsan şahane olur.

0|0
    0|0
  • internette bu konu hakkında çok yazı var onlara bak

0|0
    0|0
  • kilon kas çıkması için ideal bende 177 63 kiloyum şınav ve mekikle vücudum kaslı duruma geldi tabi şınavla mekiğin barfiks çeşitleri var onu öğren bide dambıl al kol ve omuz kası için

0|0
    0|0
  • münkün değil bence aletler her zaman önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...