Alışveriş mağaza kabinlerinde mayın patlatma.

Merhaba arkadaşlar, acaba kimler alışveriş mağazalarının kabinlerinde, yüzün tüm haritasını meydana çıkaran o ışık altında sivilce, siyah nokta vs. temizlemesi yapıyor ? :)

Güncellemeler:
Bugün kız arkadaşımı kabinin önünde bekliyordum sağımda 2 kız suratlarıyla oynuyor, döndüler suratları tırnak içinde. Ne oldu la size diyecektim ki kabinden uzun zamandır çıkmayan hatuna seslendim ses yok kabine kafayı soktum baktım yüzüyle oynuyor neyapıyorsun dedim , siyah nokta gördüm onu sıkıyorum dedi. Bende diyordum bu kızlar kabinden çıkınca suratlar niye tırnak izi oluyor diye :)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o aynalarda bir şey var onları alıp eve kacırasım geliyor.bn bir yerimle oynamıyorum ne güzelmişim aslında die sevindirik oluyorum:D

bilerek yapıyorlar ztn oyunbazlarrrr:D

0|0
    0|0
  • kabinde işim başımdan aşkın,sağ solumu incelemek ile meşgulum oldumu yakıştımı diye...ama asansörlerde yapmışlığım var ,hele 7.8.katlara çıkana kadar kaç mayın patlar:))

0|0
    0|0
  • Ben bir kere Park Bravo'nun kabınınde yaptım acayip sıkılmıştım annem kıyafet deniyordu telefon yanımda değildi bende siyah noktamı sıkmıstım D:

0|0
    0|0
  • hayııır oturup evde yaparım kabinde neden yapim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• pisleşmeyelim!

0|0
    0|0
  • Başlıkla ne alaka la?

1|0
    0|0
    • bende oha dedim ,lan ne oluyor,bir daha kabinlere girmim die içinden geçirirken içerik bu çıktı:)

Yükleniyor...