Böyle ilginç şeyleri kim nasıl nerden yazar hep merak etmişimdir..

az önce feyste gördüm kopmadım desem yalan olur hani..

'' kaka'sı gelmeyen galatasaray, kabız olduğunu borsaya bildirdi..''

nerden bulurlar bu tarz cümleleri nasıl akla gelir hep merak etmişimdir.. Gs'li kardeşlerim alınmasın hani genel manada sordum bu soruyu..

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir GS'li olarak güldüm. Her insanın beyni farklı bir alanda iyi çalışır, kimi insanların mizahi yönleri ağır basıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yok hiç alınmadım.

0|0
    0|0
  • zatennnn maksat birbirine laf atma sokma olsundaaa bunu türk insanı kadar yapabilen yokturr en cahili bile sırf laf atmada üst düzey espiri yapar kafaları bunlara yormak yerine derslere yorsak türkiye japonyayı geçerdi buluş açısından :D

0|0
    0|0
  • feys ne ki

0|0
    0|0
  • absürt insanlar çıkar böyle işte. :D espri düzeyi çok çok farklı hayal dünyası mı bakış açısı mı ben bilemedim şu ana kadar :D

0|0
    0|0
  • :))) aynen ya aklıma hayalime gelmez bazıları hele geçenlerde bir arkadasım sinirlenip küfür etti ama aynı bu şekilde nerden buluon dedim ya:)))

0|0
    0|0
    • :d mizah var cidden bizim gençliğimizde.. ama değerlendiremiyoruz sanırım..

• bakma türkler donuk insanlar değiller ama dediğin gibi yani:))

Erkekler Ne Diyor 8

• Gökmen Özdenak gibi "Tecavüzden kaçamıyorsan zevk almasını bileceksin." demekten daha iyidir. Ama sahiden başka şeylere bu derece kafa yorsalar muhtemelen iyi bir yerlere gelirler.

0|0
    0|1
    • en azından içeride olayı anlayıp, olaya göre bi yorum yapan insan çıktı :) teşekkürler valla.. değinmek istediğim olay bi noktada buydu.. daha iyi yerlere çalışsak daha güzel şeyler çıkabilir yani..

• Kendilerine bir eğlence yaratmışlar. Nasılsa onunda modası geçer :) Ama böyleleri de olmasa bizi diğerlerinden farklı kılacak çok az ayrıntı olurdu ,)

• içeriğin "feyste gördüm" kısmından sonrasını okumadım ve soruyu hemen kapadım, 2'dir face içeren soruyla karşılaşıyorum hala mı yeter hani,

0|0
    0|0
    • kşke cevpta yazmasaydın, tepkini içten içe yaşasaydın :D:D neyse sağol yinede arkadşım..

• Ben daha iyilerini yaparım hafız :)

0|0
    0|0
  • Beyin işte :)

0|0
    0|0
  • evet ya bugün şöyle bi şey duydum

hızlı koşan Eros un oku seyrek düşermiş

0|0
    0|0
  • peiiiiiiii feyste nabıon be hacı

0|0
    0|0
    • :) çalışmalar devam ediyor :D:D:D açmış bulundum 2007den beri :D:D öyle arada bi girip çıkıyorum :D:D mark abime faydm dokunsun diye :d

• senin aklına gelmemesi normal...

0|0
    0|0
    • teşekkürler, aynı senin gibi :d

• sen müsterih ol o konuda beni düşünme

• annaştık, sen müsterih olmuşundur sanırım benimde yinelememe gerek yok herale :)

• Bu esprilere gülen mallardan olmadığım için babama bile inanmaya başlayabilirim

0|0
    1|1
Yükleniyor...