Facebook'ta siyaset yapan tipler hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

"bakın ben siyaset biliyorum." demeye çalışarak arkadşlarına hava atmaya çalışan tipler diye düşünüyorum. yani düşüncelererini açıklamanın da bir yolu , yordamı var . facebook'ta siyaset konuşulur mu hiç !

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• :D Ooooo sen birde onları genel seçim zamanı gör :D hepsi facebook üzerinde ülke kurtarıyor ya :D maşallah bizim liseli gençlerimize :D derslerini sorsan en az 5 tane zayıfı var ama ülke kurtarma politikalarına diyecek yok valla :D Süper soru bu arada :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• akp'ye oy veripte terörü lanetleyip sonra da bordo klavyelilik yapanlar kadar saçma...facede siyaset yapanların %99'u gerçekte savunduğu görüşün arkasında duramaz...iki tokata fikrini de düşüncesini de vicdanını da kendini de öter hiç eser kalmaz eskisinden...klavye siyasetçileri...

1|0
    0|0
  • neden konuşulmasın bir insan siyasetle hiç ilgilenmiyorsa ondan uzak durmak gerekir. her insanın bir dünya görüşü olmalıdır yoksa neden varız bu dünyada ülke yönetimi hakkında bir fikrimiz yoksa neden yaşıyoruz? siyasetin yeri olmaz sokakta da konuşulur facebookta da

0|2
    0|0
  • bu sene pembe ruj moda konusuluyo da.. siyaset mi konuselamucak siyaset 3 5 öküzün elinde oldugu için bugün bu ülke bu durumda

1|0
    0|0
  • Facebook tüm insanları bir arada buluşturan en büyük platformdur.

Sosyal medya diye tabir edilen bir yerde insanlar düşüncelerini paylaşmayıp da oturup ağlasınlar mı ?

Sanki tuvalete neden işenir gibi bir soru olmuş bu.

1|2
    0|0
  • burada siyaseti doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Nerde konuşalım, orda konuşulmaz ,burda konuşulmaz, okulda konuşulmaz nerde konuşalım ? Ha sadece facebook'da totoşunu 24 saat sandelyeye oturup'da ahkam kesenlere bende karşıyım. Ama, sanal ortam da gerekli bence. Şili öğrenci toplulukları böyle toplanıyorlar.

0|0
    0|0
  • faceookta hande konuşulur demet konuşulur serdar konuşulur

0|0
    0|0
  • Siyaset her yerde yapılmalı . Yeterki gençler özellikle magazinsel aptalca sorular üzerine yoğulaşmaktansa böyle memleket meselesi yapmalarında bir sakınca göremiyorum ben.

0|0
    0|0
  • madem meraklısınız siyasete gidin seçimlere katılın mecliste konusun sonra burda salak salak kominist fikirlerle beynimi ... meyin neden kominist dedim çünkü bu konusmaları genelde hazımsız koministler yapıyo

0|0
    0|0
  • libya, suriye, mısır ayaklanmaları ne yüzden çıktı sanıyorsun.

0|0
    0|0
  • Kahvehanelerde yıllardır konuşuluyor buna ne diyeceksin?

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • her yerde konuşulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• saçmalar

1|0
    1|0
  • zaten yenı nesıl sıyasetten ulkenın gıdışatından bıhaber. en azından bır sey bılenler yazsın da ogrenelım hem herkesın aynı fıkırde oldugu bı yerde bır seyler ters gıdıyor demektır. boş konusulmadıgı surece faydası var dıye dusunuyorum sonucta sosyal medya unsuru da onemlı . ıktıdar twıtter ve facebook gıbı sosyal sıtelere el atmaya yeltendıgıne gore dogru yoldayız bır seylerı anlatmaya baslamısız demektır ki rahatsız olmuslar..

0|0
    0|0
  • bence facebook siyaset platformu değil ama sınırları aşmayınca sorun olmaz sanki..

0|0
    1|0
  • Oraya " siyasi görüşünüz nedir? " kısmı konulduysa konuşan konuşabilir anormal bir durum göremedim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...