Saçlarımı geri istiyorum! :(

Arkadaşlar, ben bigün bi kuaföre gittim ve azcık ucundan almasını rica ettim bayandan. saçlarım çok uzundu omzumu çok çok geçiyodu. kuaför saçlarımı ucundan değil komple elden geçrdi :( omzumu çok az geçiyor şu an. o up uzun saçlarımı geri istiyorum.. Lütfen bildiğiniz bi önereniz varsa, saç maskesi vb gibi, öneriniz :( lütfen gereksiz yorum atmayın. Ayrıca 2 sorum daha var. saçlarımın uçları kıvırcık (dalgalı) gibi. saçlarımın düz olmasını istiyorum. saçlarımı yıkadıkdan sonra ertesi gün kabarıyor :( düz olması için öneriniz var mı ? şimdiden Yardımı dokunan herkese teşekkürlerimi iletirim. Zamanınızı ayırıpta bunu okuduğunuz için teşekkürler...

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerde öyle gidersin az uçlarından al dersin kese kese 3 numara gibi olur uçları kıvırcık iste duz ancak sprey yada jöle yada düzleştirici rowenta makine gibi yapmalısın saçların cabuk uzaması için bol bol yıkıcan e vtamini badem yagı gibi deriyide korur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne yazıkki böyle şikayetler çok oluyor verebileceğim formülle her insanın saçları ayda 2cm uzarken bunu 2cm olarak değiştirebilir eski uzunluğuna kavuşabilirsiniz saygılar.

Yük.Ecz.Yasin ÖZDEMİR

0|0
    0|0
    • özür dileyerek 1 cm uzakren demek iştemiştim..saygılar

• verebileceginiz formül nedir ?

• eczanelerde havanda hazırlanan bir ilaç formülü herhangi bir satın alınan ilaç değil ancak yorumlarımada bakrsanız buradan spesifik ürünlerin dışında bir ürün ve ilaç ismi vermiyorum özelden söyleyebilirim yanlış anlamazsanızki kaldıki bu formül dahada değerlidir saygılar.

Yük.Ecz.Yasin ÖZDEMİR

Kızlar Ne Diyor 6

• brezilya fönü yapabilirsin bunun sayesinde 6 aya yakın dümdüz fönlü gibi gezebilirsin. saçının uzamasını istiyosan ısırgan otunu kaynat saçlarını yıkadıktan sonra onla durula ve sık yıka saçlarını

1|0
    0|0
    • Brezilya fönunu dusunmustum aslinda ama saclari yipratiyor diye duydum

• bilemiyorum :) denemek lazim.

• saclara ii gelior ve ipek gbi oluorlar dokunusta cunku calistigm yerde yapiorz kendi gozlerimle goruorum :))

• Kırıklardan dolayı kesmiştir düzelsin diye. Saçında kırık varken de saçın uzamazki. Bence saçının kıvırcık olması güzel bir şey. Saçını kıvırcık yapmak için uğraşanlarda var. İlla saçım düz olsun kabarmasın diyorsan her gün düzleştirip kırılmasını göze alıcaksın. O zaman saçın kendi yapısı bozulur gittikçe daha düz olur. Ama saçını saç kremleriyle kıvırcık haliylede kullanabilirsin.

0|0
    0|0
    • kabarik durunca kötu gösteriyo. kisa sac ustelik :( eski saclarimi geri getirebilseydim keske, daha fazla uzasada uzamasada farketmez saclarim tam kivamindaydi cunku.

• Hmm... İş işten geçmiş artık :/

• Sarımsak ya da ısırgan özlü şampuanlar kullan

0|0
    0|0
  • saçlarını geri iste uhuyla ucuna monte et

1|0
    0|0
    • sacma sapan seyin yerine yararli bir yorum atsaydin daha iyi olurdu. neyse.

• yazar burda yapacak bişe yok demek istedi neyse

• Alla alla ..

• zeytinyağı-yumurta sarısını karıştır sür haftada 1-2 kere uygula bunu ay da 3 cm uzatıyomuş

0|0
    0|0
  • Belki çok kırık vardı onlarda kurtardı seni..

0|0
    0|0
    • kirik coktu ama saclarima bakarsak okadar cok kisaltmamasi lazimdi. cunku gögsumu bile geciyordu saclarim denilebilir.. :( hic alisamadim bu saca..

Yükleniyor...