Anne-babanızın evliliğinden ne öğrendiniz?

evli, bekar arkadaşlar;

anne-babanızın evliliğinde ne gördünüz, ne gibi dersler çıkardınız?

ben evliliğimde yapmıyorm veya evlenince yapmayacağım dediiğiniz şeyler var mı?

ben mesela bekarım ve anne babamın evliliği o kadarr mutsuz ki çok korkuyorum evlenmekten.

şiddet,küfür, saygıızlık olmayacak diyorum. bi de boyun eğmeyeceğim eşime

söz siz de arkadaşlar

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• hangi taraftan baktığıma bağlı olarak:

1) evlilik bombok bi şeymiş.

2)eşler birbirine saygılı olmazsa, herkesin yanında kavga ederse, tüm sıkıntılarını iki gün içinde cümle aleme yayarlarsa hem iki paralık itibarları olmazmış hem de çocuklar büyüyünce normal olmaktan uzak kalırmış

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zaten baştan kavgaları çıkarırsın. Boyun eğmemek ne demek. Herkes evlilikte ipleri tutmaya çalışıyor. Zamanın evlilikleri cacık olmuş. Eskiler gibi hoş görü kalmamış. Kimse kimseyi kaldıramıyor aşk bittiğinde. Evlilikte asıl aşkı öldürmeyeceksiniz. Aşk öldü mü evlilikte yavaş yavaş kendini zehirleyerek öldürür.

2|0
    0|0
  • Egoist olmanın hiçbir işe yaramadığını gördüm halada görüyorum.

2|0
    0|0
  • Evlilik kurumunu en iyi ebeveynlerimiz yürütmüşler. Bundan sonrasında o kadar temiz ve saf olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben aldatmayacağım. Aldatırsam da söylerim bitiririm o aldatırsa da söylesin

1|0
    0|0
  • evlenmemem gerektiğini öğrendim :D

1|0
    0|0
  • Bekarlık sultanlıktır :D

0|0
    0|0
  • evliliğin kötü birşey olduğunu öğrendim boşandılar :(

2|0
    0|0
  • annemi de babamı seviyorum onlarda biri birini çok sever

0|0
    0|0
  • Evlenmemem gerektiğini.

1|0
    0|0
  • şiddet, saygısızlık, küfür, ihanet vs.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• offff sorun çok güzel tebrik ederim...

1-Birkere evleneceğim insanın sevipte unutamadığı biri varmı diye araştırırım.

2-Tartışmalarda eşim sinirliyse susarım ve patlamak için sinirinin geçmesini beklerim

3- Asla karşısında ağlamam

4-Daima bakımlı olurum

5-Babam gibi biriyle evlenmem

6-Öyle bir adamdan 5 tane çocuk dünyaya getirmezdim

3|0
    0|0
  • Evlenmenin iyi bir şey olmadığını.

2|0
    0|0
  • Asla evlenmemem gerektgını öğrendım

2|0
    0|0
  • Annem ve babamdan öğrendiğim tek şey; evlenmemek gerek...

2|0
    0|0
  • Annemle babam ben 7 dostça ayrıldılar. Her ne kadar kavgalı gürültülü bitmese bile küçükken çok üzülürdüm. O yüzden asla tam olarak emin olmadan evlenmeyeceğim

2|0
    0|0
  • Babam gibi biriyle evlenmicegimi kesin, Sectim adamin ayleside cok önemli benim icin,

1|0
    0|0
  • Karşındakini çok iyi tanımak için uzun süre beklemek lazım olduğunu ve ilk şiddette ayrılmak gerektiğini öğrendim .çünkü bir tokatla başlayınca gerisi geliyormuşşş

1|0
    0|0
  • saygı saygı saygı diyorum.

2|0
    0|0
  • kesinlikle evlenmem gerektiğini öğrendim

2|0
    0|0
  • görücü usulüyle evlenilmemesi gerektiğini çıkardım

2|0
    0|0
  • Sabır :(

2|0
    0|0
  • ne gerek var evliliğe falan

2|0
    0|0
  • valla 23 yıldır evliler çok da ii anlaşıyolar konuşarak çözüyolar herşeyi:DDD valla ben de evlennce inşallah onlar gibi mutlu ve uzun bi evliliğim olur:)

0|0
    0|0
  • sadece dış görünüşe bakılarak ewlenilmiceğni öğrendim

1|0
    0|0
  • Sorun çok güzelmiş gerçekten.

Onların evliliğinden öğrendiğim o kadar çok şey var ki... Öncelikle kadının çalışması lazım. MUTLAKA ama MUTLAKA! kadının ayaklarının üstüne basması lazım.. evleneceğiniz kişiyi mutlaka önceden tanıyın.. kendinize küfür ettirmeyin.. kadınlar içinse boş yere fazla konuşmayın.. ben bile kız olduğum halde anneme kızıyorum çok konuşuyosun diye :) o sizden habersiz bi iş çeviriyosa sizde çevirin.. vs vs

2|0
    0|0
  • bir adam baskasının ağzına bakmamalı. eşinin kıymetini anladığında her sey için çok geç olabilir. çocuk doğurmanın yası olmaz. sevdiğimiz insanlara çok erken veda edebiliriz hemde sonsuza dek. kadın sabrederse kazanır ama kendinide ezdirmemeli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...