Arkadaşlar futboldan anlıyanlara bu soru?

ya arkadaşlar sol kanatta oynnuyorum ve cristiano ronaldonun aynısıyım yanlız boy 170 . ronaldonun aynısıyım derke nşunu kastettim dışardan kim izlese beni ronaldo gibisin diyor. sıkıntım şu ben sol ayağım ve sağım zayıf.1 yıl boyunca hep ronaldonun oynayış tarzını çalıştım. sizce messi yi benimseyi yoksa ronaldoda devam mı ediyim yoksa ikisi karmamı yapıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş sen neden oyun tarzlarını ezberliyosun ki adamların. futbol böyle birşey değil boyunun kısalığı yüzünden en uygun oyun tarzı kıvrak ve çabuk olman tabiki buna güç takviyesi yaparak bence ağırlığı güç çalışmalarına vermelisin ayrıca kıvraklığını geliştirmeye çalış bence ülkede adam eksilten kanat oyuncu sıkıntısı var zaten

0|0
    0|0
    • hımm güç takviyesinden kastın nedir kardeşim

• ya biraz kondisyonla da alakalı ama protein içeren besinler tüket kırmızı et balık falan ayrıca omuzlarını güçlendirmeye çalış vücut geliştirme aletleriyle falan omuz attıklarında kolay kolay düşmeyen çevik ve hızlı biri olursan iyi ekmek yersin bu meslekten

• doğru diyosun kardeşim 2 aydır fitnessa felan gidiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Ronaldo da fizik var yalnız sende o fizik var mı Messi de de zeka ve çabukluk var kurgu var hızlı düşünme var sende bunlar var mı :)

0|1
    0|0
    • fiziği geliştiriyorum. geri kalan hepsi ronaldoyla aynı.. messide olanlar şu an bende mevcut değil :)

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...