Cok lezzetli ama kilo aldirirmi?

bir kaba az yagli sut ve bir sicak cikolata ya da nescafe ( toz) 1 tanede muz ekleyip cirpin ve ara ogunde yiyin tok tutucu ozelligi var ve tatli krizlerini onluyor yani cikolata krizine birebir :) ama acaba kilo aldirirmi bilmem bir videoda gormuscum fitnesci kiz aynisini cilekle yapiyordu ama muzlusu gercekten guzel yirumlarinizi bekliyorum? :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Spora gidenler için spor öncesi güzel bir enerji içeceği olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tadi güzeldir fakat cok sık yersek yapar şeker sonuçta bak sen bile diyorsun fitnesci kız yapiyodu diye spor yapıyo hakkı :))

1|0
    0|0
  • Cilegin icini oyup nutrllayla doldur ye. Muzun uzerine de koyabilirsin.. ama dedigin seyi kiz sporcu oldugu icin kullaniyor.. diyet yiyecegi degil. emin ol :)

1|0
    0|0
    • fitnesse basliycam alistiriyorum kendimi ::)

• Sana degisik bir teori sunayim.. gerci erkrkler daha iyi anlar. Hepimiz, etobur tazmanya canavari gibiyiz, zatrn.. ogrenciyken ve askerdeyken cok ac kaldim.. yrmegi gorunce yiyeceksin sopayi gorunce kacacaksin :) kofteler mofteler , bilimum. pizzalar kebaplar donerler burger kingler sunlar bunlar candir :) aklinda duracaginda karninda dursun :) olumlu dunya.. yiyecrksin nutelkayi.. otlamaya grlmedik yahu , mangala geldik ,, sucuk yok mu sucuk..

• heheeh :))

• Gün içinde tüketirseniz, aldığınız kalorileri harcarsınız bir sorun olmaz. yatmadan önce alırsanız kilo aldırır.

0|0
    0|0
  • kesinlikle denemeyin. sizi kandırıyor. muz çırpılınca iğrenç bir tada bürünüyor. geçen çocuğa gerçek muzla milkshake yapmaya çalıştım da, beni zehirlemeye mi çalışıyorsun dedi :(

0|0
    0|0
    • ben denedim icinde sicak cikolata olunca gercekten acayip guzel oluyo milkshakede kotu olur ama bence tatmadan yorum yapmayin

• muz ve sütü karıştırıp pek fazla içmeyin. midenizi bozar.

• kisiden kisiye degisir proteinden dolayi 2haftadir rahatca ruketiyorum

• Hayırlısı be gülüm. Kilo işleri onlara bakmıyor , metobolizmaya bakıyor ne yazıkki..

0|0
    0|0
  • kilo konusunda sıkıntı olmaz rahatol
    tadını bilemeyecem

0|0
    0|0
    • tadi mukemmel :) dondurma gibi

• Tabiki de aldırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor öncesi bu tarz karışımlar yapıyorum. Güzel oluyor aldırmaz ha birde metabolizmaya bağlı.

1|0
    0|0
  • Günlük aldığın enerji, harcadığından fazla ise alırsın, yediğin ne olursa olsun.
    Besinlerin kendilerine has kilo aldırma özelliği yoktur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...