Sevgiliniz sakat kalsa ne yapardınız?

Evet öncelikle Allah korusun kimsenin başına gelmez inşallah. Düşünün sevgilinizle bir kaza geçiriyorsunuz ve sevgiliniz belden aşağı felç oluyor.Ama birbirinizi çok seviyorsunuz.Onunla ne olursa olsun evlenir misiniz ? yoksa onu kendinizden soğutur bi şekilde ayrılır mısınız ? Özellikle bayanların cevabını merak ediyorum . İyi düşünün ve cevabınız samimi olsun lütfen...

0|0
31|17

En İyi Erkek Görüşü

• burda kızlar bırakmam diyor da. gerçek hayatta bir çok kızın bir bahaneyle bırakacağı düşüncesindeyim maalesef.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• hayatımdaki adamı sevıyorsam ve sevgımı hak edıyorsa cunku bı sevmek var bırde o sevgıyı hak etmek var kı sevmedıgım adamı hayatıma almam kolay kolay büyük konuşmayayım tabi neyse

yani severim sevmeye devam ederim çünkü ben onun ayaklarına aşık olmadım

0|1
    0|0
  • Allah korusun ..asla bırakmazdım sonuçta seviyorum niye bırakayım onu kendimden soğutmaya çalışayımki ölümüne hiç ayrılmazdım :(

0|1
    0|0
  • ayrılırım.

0|0
    0|1
  • daha cok severim. yarin benim basima ayni seyin gelmeyecegi ne malum? en temiz niyetlerimle en güzel duygularimla severim. bilirimki Allah bana onu vermis onu sevdirmis. ve mutlu olabilecegim insan diye görmüssem bunun sakat olduktan sonra degisecegini sanmiyorum.. yeterki sadik ve tertemiz kalpli olsun..

0|0
    0|0
    • gerçekten çok güzel düşünüyorsunuz. inş istediğiniz gibi sadık temiz kalpli biriyle bir ömür yaşarsınız.

• sevgilim olmuşsa zaten hayatımda çok büyük bir önemi var ve pazara kadar değil mezara kadar giderim.. ayrıca onun yerinde bende olabilirdim düşüncesiyle ona elimden geldiği kadar sıkı sarılırdım ve asla onun elini bırakmazdım bir ömür..

0|1
    1|0
  • bırakmam onu...kime ne olacagı belli olmaz bende sakat kalabilirdim ve kendimi onun yerine koymaya çalısırım

0|2
    0|0
  • eksik olan o parçası olurum,yine bütün oluruz...

0|2
    0|0
  • Yok hayır bırakamam , kesin ve katii kararım bu ...

1|0
    0|0
  • Tabii ki evlenirdim. Mezara kadar olmalı aşk.. ::)

0|1
    0|0
  • Sevdiğim biri için gerekirse canımı bile veririm. Bu kişi sevgilim olmasa da olur, yani çok sevdiğim bir arkadaşım ya da aile bireylerim için... Göğsümü gere gere de söylerim; bu güne kadar kimseyi yarı yolda bırakmadım, bırakmam da...

0|0
    0|0
  • bırakmam kesinlikle. seviyorsam seviyorumdur hem yarın birgün benim basıma gelmiyeceği ne malum

0|1
    0|0
  • ben ona bakarım sevgilim dediğim kişi sevdiğimdir.

0|1
    0|0
  • Allah korusun. Zor bi durum olduğu kadar zor da bir karar olurdu ama ben evlenirdim cünkü bıraksam vicdan azabı cekerdim. Seviyorsam her türlü halde onun yanında olurdum.

0|0
    0|0
  • aslında yasamadan cevaplayabilecegimiz bi soru degil cünkü hersey degişebilir sen ona karsı degişmesen bile o degişebilirama onu seviyorsam ayrılmam sonuna kadar yanındaydır.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ayrılabilirim.

0|0
    0|1
  • Deli gibi birbirmizi seviyorsak eger ben her durumda onun yannda olurdum herne yasarsa yasasın sonuna kadar yannda ..

0|1
    0|0
  • evlenirdim hem nikahta nediyoruz hastalıkta sağlıkta diyoruz tabikide evlenirim sakatlık engel olmaz sevgime,aşkıma...

0|0
    0|0
  • Allah korusun tabi önce ,ateş düştüğü yeri yakar..bu gibi durumların empatisi yapmak güç gerçekten ama sahip çıkardım aşkıma..kolay zamanda yanında olmak da kolay..sımsıkı sarılmak lazım sevene,sevdiğine..

0|0
    0|0
  • onun başına gelen benim başımada gelmiş olabilirdi bırakmam

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Yanında olurum ama o beni yanında istemez yaşamam gerektiğini söyler. Bende öyle yapardım. Hayatını benimle beraber harap etsin istemezdim. Yeniden aşık olsun,sevsin,evlensin,çocukları olsun isterdim.

0|0
    0|0
  • Sakatlanmadan evvelki ilşki seviyesi nasılsa oyle gider belkide Bzaten anlaşamıyor ayrıalacak türdndik. Bilinmez.

0|0
    0|0
  • dogru bir dusuncede bulunabilicegimi şu an icin dusunmuyorum,ancak yasanildiginda bir karar verilebilir

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum haklısınız çok zor bir soru esasında. ama uzun uzun düşündüğü zaman insan hangi yönde karar vereceğini az cok kestirebiliyor sanki.

• bırakmazdm sevgı bu drumda ortya cıkar

0|0
    0|0
  • hayır bırakmam tabi bu şerefsizlik olur hem yarın öbürgün bizim başımıza gelmeyeceği ne malum

0|1
    0|0
  • Bilemem.

0|0
    0|0
  • Baska bir nedenden dolayı tartıssak bile boyle bir durum varsa ortada asla ayrılmam.

0|0
    0|0
  • bana güven olmaz :/

0|0
    1|0
  • Gitmeseydı benden yatalak olsa afedersınız altını bile temizlerdim yeter ki yanımda olsaydı

0|0
    1|0
  • bilmiyorum. yaşamadan cevap verebilmek zor. bilmiyorum cidden.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 16

• Kankamin basina gelmisti. Erkek arkadasi kaza yapti ve belden asagisi felc oldu. Uzun sure koma da kaldi. Kankam asla birakmak istemedi. Cocukta onu istemedi. Kiz evlenme teklifi yapti. Cocuk ciddi ciddi hakaret etti. Her soyleneni yanlis anlayip bagiriyordu. Ben kendisi ile konustum. Bana karsi gayet sakindi. Benim derdim cekilir dert degil. Kaza yaptim olmedim. Komada kaldim olmedim. Simdi Merve duygusl yaklasiyor herseye. Eger evlenir de benim derdime ortak olursa ve ileri de offf pffff derse ben o zaman ölurum dedi. Hayatina baksin yasayan bir cesede baglanmasin dedi.

Benim basima gelse kene gibi yapisirdim. Ben bir kadina sevgilim diyebileceksem; iki kolu iki bacagi ve bacaklarinin arasindaki et parcasi icin degil askimi sigdirdigi kocaman kalbi icin der ve her turlu sahip cikarim. Kalbi sakatlanmadiktan sonra sorun yok.

2|0
    0|0
    • off ne zor bir durum her ikisi açısından da...yazdıkların bana şu hikayeyi anımsattı.. ama burada ayrılma yok:(( link

• Gercekten zor bir durum. Sen istersin o istemez. Allah herkesin karsisina iyi yurekli insanlar cikarsin.

• bravo valla. kalbi sakatlanmadıktan sonra sorun yok gerçektende.

• sirtimda tasirdim

1|1
    0|0
  • Konuyla alakasızda kardeşim o kasları kaç ayda yaptın nasıl yaptın ? Bende vücut geliştiriyorumda yardımcı olurmusun

0|1
    1|0
    • :) önemli değil hocam. açıkcası sana tam şu kadar ayda yaptım diyemem ama ben profesyonel sporcuyum.basketbol oynadım ankara üniversitesinde 8 sene. şu an amatör olarak futbol oynuyorum.ve 100 - 200 metre koşucusuyum.Açıkcası altyapıma güvenerek fittnesa başladım.ama başlayacaksan yardımcı olurum elimden geldiği kadarıyla.ay ay değişimi göreceksin vücudunda. boy ve kilon nasıl ?

• moralimin içine ettin hocam eyvallah :D

• :) bunu bilerek yap sporunu yani :D 1 ay 2 ay falan mucize bekleme :) kısa süre bunlar.

• Bi ömür bakarım ona :)

1|1
    0|0
  • Ben ne olursa olsun aşkımı yarı yolda bırakmazdım

0|1
    0|0
  • Güzel soru ama kimsenin doğru cevaplayabileceğini sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • sonradan sakat kalmak kolay iş değil .kabullenmesi zor sakat kalan için .ben genelde bırakmadıklarını gördüm .ama eski huzur eski rahatlık yok hem kendisi için hem eş için .beraber yaşanılır ama sorun çok çıkar.

0|0
    0|0
  • sımsıkı sarılır bırakmazdım onu sırtımda tasırdım buda büyük bir onur verirdi benim için hayatta ne olursa olsun sevgi bütün engelleri aşar

0|0
    0|0
  • Ben bu vicdanla bırakamam hatta bok bırakırım diyorum .

0|0
    0|0
  • Sanırım ayrılırım.

0|0
    0|0
  • ameros perros terk

0|0
    0|0
  • Bende ayrılmam

0|0
    0|0
  • sevicem sakat kalıcak ve yalnız bırakıcam yapabileceğim bir şey değil bir gülüşü yeter.

0|0
    0|0
  • üşenmedim tek tek yorumları okudum. bir kişide ayrılırdım dememiş ilginç.

0|0
    0|0
    • :):):):):):) gerçekten öyle bnde cok şaşırdım. ki bazılarının hayatı belden aşağı resmen. hiç ayrılırım diyen olmadı helal olsn bizim türk kızlarında ki aşka sevgiye bağlılıga :D:D

• Benim sevgilim sakat ama ben onu hala seviyorum ve evlenirim de buraya konu açmıştım bak istersen link

0|1
    0|0
    • valla tebrik ediyorum hocam.Sizin gibisi zor bulunur gerçekten.sevgilin çok şanslı senin gibi birisini sevdiği için.Allah acil şifa versin. İnşallah bir ömür boyu mutlu olursunuz...

• Teşekkür ederim.

• Konuyla alakasız ama o şortu nereden aldın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...