Tecavüz davaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

az önce suskunları izliyordum yine bir tecavüz sahnesi .. ülkemizin terörle sarsıldığı şu dönemlerde . en az onun kadar içler acısı bir halde olduğumuz tecavüz davaları . sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? ben genceck askerlerimizi öldürenleri ve bir kadının bedenine yapılan bu işkencenin cezası olarak idamı görüyorum . adil olan başka hiç bir ceza göremiyorum . ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• insan hakları diye diye bu hale geldik.

peki bu mazlumların hali ne olacak

idam geri gelsin bu şerefsizlerin korkacağı birşey kalmadı artık

2|0
    0|0
    • neyini koruyoruz ki bunların gebersınler

• keşke keşke

• en iyi cevap için teşekkür etmem gerek ama o kadar sevimsiz bir konu ki içim buruldu yinede teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 10

• arabistanda hırsızlık yapan yeri nereyse kesiyorlar tecavüz içinde o yapılabilir askerleri öldürenleride idam edebilirler

1|0
    0|0
  • Katılıyorum hatta onunlada yetinmeyip ölmeden önce acı çekmesi için cinsel organını kesmeleri lazım,herkesin namusu var..

1|0
    0|0
  • Apo için idam cezasını kaldırmışlardı 98'de mi 99'da mı tam hatırlayamadım tarihi.

1|0
    0|0
    • ya dibimde yatıyor serefsız zaten .. besliyoruz işte.

• Bunu daha öncede söyledim:

"Devlet neden kendi oluşturduğu bir örgütü yok etsin? Neden TSK üzerinden geçindiği bir terör örgütünü yok etsin?"

• Tek suskunlar olsa iyi.Arka Sokakların her bölümünde bi tecavüz sahnesi var.

Katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Avrupaya özendiriyorlarya insanımızı orda dünyaya gelen çocukların %27 sinin babası belli olmadığından Türkiyede de tecavüzü uygun görüyor devlet heralde .

0|0
    0|0
  • kesinlkle haklısın

0|0
    0|0
  • şeriat şart

1|1
    0|0
  • BENCE İDAM KURTULUŞ VE RAHAT Bİ ÖLÜM OLUR ONLARA BENCE OLMASI GEREKEN TEK ŞEY link LÜTFEN EN İYİ CEVAP SEÇ GÖRSÜN Bİ KAÇ KİŞİ...

0|0
    0|0
  • Öldürülen askerlerin suçlusu devlet.Yani devleti idam etmek gerekir.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey göremiyorsun bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• terör suçuna idam

tecavüzcüye hadım

0|0
    0|0
  • link

bu konudan yana bende dertliyim, kesinlikle haklısın...

0|0
    0|0
  • Evet yaa bır ızlıyım dedım çok kötu oldum :S

0|0
    0|0
  • Bende erkek ve tecevüzcü olsam bende yaparım yani. Baksana 26 kişi bi kıza girişir 2 hafta sonra kız bizi kudurttuydu hakimim der çıkarız. Hatta bunu hobi haline bile getirilebilir. Nasılsa devlet arkamızda. Derim..

0|0
    0|0
  • Türkiye uyuşturuldu canım herşeye alışık bir mezhepli olduk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...