Sizce en iyi taraftar hangi takımın?

Biliyorum herkes kendi takımının taraftarını söylemek ister fakat lütfen gerçekçi olalım ben diyorum ki ÇARŞI nın üstüne kısacası BJK Taraftarı gibisi yok :) ya siz ?

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• yabancı takım taraftarı söyleyen arkadaşlar inönüdeki liverpool maçı aklınıza gelsin liverpool taraftarı maç boyunca maçı değil taraftarı solusuz izledi ordaki tüm dünya basını taraftarı izledi man utd teknik direktörü arsen wenger ben futbol yaşamım boyunca böyle taraftar görmedim dedi birçok ünlü futbolcu tarafından bilinen bir taraftar gurubu ÇARŞI

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Beşiktaş çarşı

Liverpool kop

Borisia Dortmund

Livorno tarafta grubu

Roma

Paok

Karşıyaka

Göstepe

Lech Poznan

Ama Çarşı herzaman farklı...Aşk nedir Eros gelsin bizden öğrensin...:)

Siyaaaaaaahhhhhhhhhh

2|3
    0|0
  • Fenerbahce

0|1
    0|2
  • Çarşı alayına gider:)

0|2
    0|0
  • bi fenerbahçeli olarak çarşı diyorum. ama Türkiye deki bütün taraftar grupları oyuncu hata yaptığında hemen yuhluyor :)

0|2
    0|0
  • Bi Galatasaraylı olarak bende Beşiktaş diyorum.Doğruya doğru.

İsteyen istediğini desin adamlar rekor kırdı uefa dan teşekkür aldı uefa tarafından dünyanın en iyisi seçildi.Man U teknik direktörü bile adam ben hayatımda böyle taraftar görmedim diyo.

2. olarakta boca juniors.

0|0
    0|0
  • Çarşı bir numaradır.

0|3
    0|0
  • Beşiktaş Çarşı.

Not:Galatasaraylıyım.

2|3
    0|0
    • En büyük taraftar Fenerbahçede ve daha da büyüyecek.. :))

En az 10-15 eksi vermişlerdi kendi cevabımı verseydim.. Hadi şimdi de verin eksileri.. hahaha..

• trabzonsporluyum ama çarşı diyorum ikincisi de karşıyaka

0|2
    0|0
  • tartışmasız Çarşı gerek desibel rekoru gerek verdiği sosyal mesajlar gerekse toplumsal olaylar kızılaya kan bağışı,huzurevi ziyaretleri bunun en büyük göstergesi

1|1
    0|0
    • dostum desibel rekoru galatasarayın degilmi? bn fenerbahçeliyim desibel rekorunu gs kırdı diye hatırlıyorum

• çarşı sadece 15-20 bin kişinin kapalıdaki çabasıyla kırdı.gs tüm stad 52 bin kişiyle kırdı fark bu bence

• Kesinlikle türkiyede ÇARŞI

0|3
    0|0
  • Çarşı 'nın üstüne Taraftar tanımam...dünyada bile eşi benzeri yok ..

Bu alemde Çarşı,alayına Karşı =)

0|2
    0|0
  • her takımın taraftarı kendine göre cok iyidir taraftarlık sadece stadta çok bagırmakta değildir bnce o yuzden bunu belirlemek gercekten zor

0|0
    0|0
  • ÇARŞI

0|3
    0|0
  • şu sahte şike operasyonunda madyayı kullanark yapılan lince kanmayan ve de desteğini inanılmaz yapan,feneriyumdan geçen sene ye göre 2 misli alışveriş yapan,200.000 kişi bağdat caddesinde yürüyen,3000 araç ile metrise giden,taksimde ,beyoğlunda yürüyen taraftar türkiye nin değil dünyanın en büyük taraftarıdır...üstelik operasyonu yapanların ellerinde patlatıyor hergün,medyayıda lehine çevirdi artık.

0|0
    0|1
  • Kesinlikle Liverpool ve Celtic

fenerbahçeliyim ama tr deki büyüklerin taraftarları taraftar faaln değil. Bir oyuncu bir maçta üç hata yapsa hemen yuhlarlar

0|0
    0|2
  • GFB fenerbahçe

0|1
    0|1
  • texassssssssss

1|0
    0|3
  • ultraaslan ve carsi gurubu fenere besyuz basar

0|0
    0|0
  • bursaspor

0|0
    0|1
  • Adanademirspor

0|0
    0|1
  • şanslıyım çarşıda yaşıyorum :))

0|0
    0|1
  • trabzospor tabi ki! ^^

0|0
    0|1
  • hajduk split ...youtube hajduk split şampiyonluk kutlamaları yaz ve gör

0|0
    0|4
    • O TaraFtar grubnun Uefadan TesciL i varmı En iyi taraftar grubu die Çarşıda tane oLdu ;)

• Tarifle börek falan yapsana sen mutfakta.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Arkadaşlar öncelikle söyliyim eksi vermeyin:)Şimdi şu bir gerçek kabul etmek gerek,en iyi takım demiyorum dikkat edin,en iyi taraftar tabiki beşiktaşın,bukadar çoşkulu taraftar var mı?Holiganları olan takımlar gibi değil bjknın taraftarı.

1|3
    0|0
  • Kenislikle BJK'nin atesli taraftari, carsi'si :D

0|3
    0|0
  • Ultraslanım ama ÇARŞI gibisi yok..

1|1
    0|0
  • Beşiktaş :)

0|1
    0|0
  • çarşıııııııı:D:Delbette

0|1
    0|0
  • ÇARŞI bir numaradır varmi ötesi.

1|1
    0|0
  • texas cunku sags yanı senı annem gıbı sevıyorum dıye açılımı olan bır takım taraftarı baska hıçbıryerde yok.annemız neyse texasımızda bızde odur

0|0
    0|0
  • bunu sadece beşiktaşlı olduğum için demiyorum ÇARŞI gerçekten başka bi olay :)))

0|1
    0|0
  • Beşiktaşım holeeyyyy.

0|0
    0|0
  • hepsi kendince iyi taraftarlardır

hepsi kendi takımına hayranndır

0|0
    0|0
Yükleniyor...