Kalabalık bir ortamda hapşıracağınız zaman tutar mısınız?

kalabalık bir ortamda hapsuracağınız zaman tutarmısınız yoksa birşey olmaz diyip hapsururmuşunuz?

0|0
21|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• tutmak istenizde yine tutamaz hapsurursunuz . bunda kotu birsey yok normal birsey . ben tutamazdim hapsururdum .

0|0
    0|0
  • mezarlıkta yanımdakiler ağlarken tutamayıp hapşurmuştum :(

2|1
    0|0
  • hayır hem sağlıklı değil dirseğime hapşururum kimseya saçmamak için yada mendile

0|0
    0|0
  • bissürü insan cok yasa desin diye hapsururum :D

0|0
    0|0
  • Peçete,kağıt mendille hapşurulur. Tutmak iyi değil hem sağlık hemde çok tabii birşey.

Wcye gidip hağşurup gelen varmıdır acaba.

1|0
    0|0
  • Hapşururum.Ne var ki bunda.

0|0
    0|0
  • Geçen sene ağzımı kapatmadan havaya hapşırırdım. Bir keresinde kızın biri (kibarca) ağzımı kapatmamı söylemişti ben ne demiştim hatırlamıyorum ama kızıng*tolduğunu hatırlıyorum.

0|0
    1|0
  • suratlarina hapsururum

1|0
    0|0
  • Zaten kedi gibi hapşurduğum için duymazlar beni. Hep dalga geçiyolar benimle :(

0|1
    0|0
  • öff aklıma bi anım geldi :D

0|0
    0|0
  • hiç içime atmam bırakırım :D

0|0
    0|0
  • Hapsururum. ne var canım bunda insanlık hali :)

0|0
    0|0
  • Salarım gider hiç çekinmem

0|0
    0|0
  • Hapşururum.

0|0
    0|0
  • hapsururum.

0|0
    0|0
  • bazen tutarım.

0|0
    0|0
  • tutamam :(

0|0
    0|0
  • kenara döner kolumu koyar hapşururum zaten tutmak sağlık açısından da zararlı

0|0
    0|0
  • hapşururum.

0|0
    0|0
  • TUTMAAAAAM!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• aklıma bir anım geldi anlatıcam otobüste gidiyodm tıka basa dolu otobüs güzel bi kız vardı önümde camdan dışarı bakıyo ben içimden diom yer vereym yazık kıza ama yanlış anlarmı asıldığımı düşünür mü o esnada kız bir hapşıırdı alllllahım alllllahhhhhııım bidaha böyle bişşey yaşatma yüce yaradan kızın sümükleri cama yapıştı hem iğrendim hemde gülüyom kız çook utandı ama napayım tutamıyom kendimi sonra sümükleri camdan eliyle aldı orda bir öğürtü geldi bana otobüsten indi allah kimseye yaşatmasın acıdım kıza

0|0
    0|0
  • Tutmayı beceremem tutmamda zaten

0|0
    0|0
  • ortamda kimlerin olduğuna bağlı. samimi olduklarım yada yabancılar varsa kasmam kendimi hapşururum. tanıdığım fakat yakın olmadıklarım varsa tutarım kendimi, ama tehlikeli.

0|0
    0|0
  • ağzımı burnumu kapar hapşururum ne var ki bunda. ayrıca hapşururken tutarsak engel olursak kalbe zarar verebiliyoruz. hem hapşururken kalp 2-3 saniye kadar duruyor. bilmem biliyor muydunuz?

0|0
    0|0
  • Valla hiç tutmam , geğirceğimde bile tutmamki.

0|0
    0|0
  • ne tutucam hafız, sal gitsin

0|0
    0|0
  • elime mendil alıp kimseyi rahatsız etmeden hapşururum

0|0
    0|0
  • Bir dönem günde 150-200 den az hapşurmayan biri olduğu içim hiç tutmam ama tutmak istediğim çok olmuştur çünkü bir başladı mı en az beş oluyordu o zamanlar Tutmak iyi değil gerçi çok sakıncalı

0|0
    0|0
  • Kolumla burnumu kapatır ve olanca kuvvetimle inletirim :)

0|0
    0|0
  • Tutma ıcınde koyver gıtsın panpa

0|0
    0|0
  • hiç tutmam salya sümük devam.

0|0
    0|0
  • koyver gitsin

0|0
    0|0
  • elimle ağzımı ggetiririm öyle hapşururum, canım kimseden önemli değil.

0|0
    0|0
  • Öyle sağı solu dağıtarak hapşurmam ama içimde patlamasına da izin vermem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...