Spordan dolayi mi?

Arkadaslar ben spor yapiyorum duzenli bir sekilde. şinav falan cekiyorum göğüslerinim cok sertlesti spordan dolayi mi oldu?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence ondan olmuştur başladıktan 3 hafta sonra benim bile memem oluşmuştu göğüs kası şeklinde senin varken ne olmuştur kim bilir kesin etkiler

0|0
    0|0
    • Erkeklerde spor yapinca meme olusuyor da bnde sertlesme oldu. Büyüme olur mu?

• ne güzel o zaman spora devam helal sana ben de sporcuyum yan gelip yatıp da kaslı erkek isteyen kızlara içten içe kıl oluyorum söylemiyorum. seni örnek alsınlar tebrik ederim

• Teşekkürrler :))

Erkekler Ne Diyor 9

• Şınav bütün vücudu çalıştırır aslında. Buna ek yapılan çoğu hareketde öyle. Evet göğüs kaslarına kan pompalanır ve bir süre için sertleşir.

0|0
    0|0
  • şınavı nizami yapıosan göğüse vurması normal ama o kadar sertleşcek bir şey yapmaz, senin sertleşme durumun günün yaklaştığı için falandır : )

0|0
    0|0
    • Yok gunum olsa bilirim :) uzun zamandir spor yapiyorum o yuzden oldu sanırım. Sporu biraksam eskiye döner mi ki?

• döner, beslenmediğin sürece ve antrenman yapmadığın sürece hiçbir kas kalıcı değildir

• Super iste. Biz aylarca bench press sehpasına yatarak sertlestiremiyoruz :D onlara iyi bak :))

0|0
    0|0
  • Sarkık olmasından iyidir. Bence her kız sıkılaştırmalı. Top gibi mi seninkilerde? :)

0|0
    0|0
  • O yuzdendir. Yapanda bunun icin yapar zaten :)

0|0
    0|0
    • Yok ben bunun icin yapmadim :) sirt icin yapiyordum ben genelde ama bugünlerde dikkatimi cekti göğüssum baya dolgunlasmisti

• Oyle olucak. Korkucak bisey yok

• :)))

• şınav göğüs ve omuzları çalıştırır

0|0
    0|0
  • Evet kas olmustur ondan.

0|0
    0|0
  • sarkık olmasından iyidir.

0|0
    0|0
  • Nasl sertleşti ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaç tane yapıyorsun günde kaç günde sıkılaştı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...