Sizce boksun efsanesi kimdir?

Sizce tüm zamanlarin en iyi boksörü kimdir?
Muhammed ali mi yoksa Mike Tyson mı

• Muhammed Ali
    81% (95)84% (83)82% (178)Oy Ver
  • Mike Tyson
    19% (22)16% (16)18% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ayak duruş şekli Geleneksel
    Boks kariyeri
    Toplam maç 61
    Kazandığı 56
    Nakavtla kazandığı 37
    Kaybettiği 5
    Berabere 0
    Kazandığı Unvanlar Ağırsiklet boks şampiyonluğu
    WBA, WBC
    -
    Kariyeri
    Toplam maç 58
    Galibiyet 50
    Nakavtla galibiyet 44
    Yenilgi 6
    Beraberlik 0
    Sonuçsuz 2
    Unvanları Ağır siklet boks şampiyonluğu (WBA, WBC, IBF)
    -
    Muhammed başkan knockout ^^

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• muhammed ali

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali efsanedir

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali Clay

0|0
    0|0
  • iron mike <3

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali tabii ki.

0|0
    0|0
  • Ben Muhammed i bildim onu izledim onu duydum onu bilirim o zaman forever Muhammed. d

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • Muhammet Aliyi bildigim icin Muhammet Ali diyorum

0|0
    0|0
  • Mike Tyson'da kim oluyormuş peeh 😋😋

0|0
    0|1
    • Boş ver abla sen. Eleştir oturduğun yerden.

• Kusura bakma o zaman abla

• Önemli değil... Bana abla deme ya :D kendimi yaşlanmış hissediyorum :dd

• Muhammed Ali tabi ki

0|0
    0|0
  • tabi ki ben :D

0|0
    0|0
  • M. Ali

0|0
    0|0
  • Tabii ki A:-)

0|0
    0|0
  • Muhmmed. Ali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kaslari enine daha geliskin ve kollari kisa boksorler genellikle cabuk yorulurlar. Mike Tyson ve calistiricisi elbette bunu bildikleri icin, Mike Tyson genellikle ayni taktigi kullanir ve rakibini 2-3 round icersinde indirmeye calisirdi, aksi takdirde rakip dayanabilirse Tyson genellikle kaybederdi. Bu sebepten seyir zevki acisindan Tyson odedigin bilet parasina tecavuz eder. Ama Muhammed Ali uzun roundlarin adamidir ve kendine ozgu bir stili vardir. Babamlarin zamaninda 1970'lerde falan, boks maci izlemek cok ayri bir keyifmis simdi pek kalmadi. Sabah 4.30- 5 gibi kalkip cay koyup izlerlermis maci ve o donemde Muhammed Ali en iyisi olarak bilinirmis. Ikinci olarak da Joe Frazier...

0|0
    0|0
  • Dostum ikisi de çok başarılı sporculardır. İkisinin tarzı çok farklıdır. Mike Tyson genellikle rakibi en fazla ilk 2 rauntta nakavt etmek ister, fazla öfkeli ve saldırgandır. Çok serttir. Muhammed Ali ise rakibiyle adeta oyun oynar, bir raunt biter diğerine başlar ama pek bir icraatı görünmez, hep savunur kendini. Rakibi tarafından 20 dakika boyunca karnına darbeler alır yinede bir şey olmaz (gövde kısmı çok sağlamdır). Rakip kolunu kaldıramayacak hale gelince sağlı sollu direkleri vurmaya başlar ve nakavt eder genellikle. Zekasını kullanır. Bu ikisi arasında ben Mike Tyson stilini daha çok seviyorum fakat asıl efsane olan boksör Rocky Marciano'dur bence..

0|0
    0|0
  • mike tyson daha değişik bir stili var. çok güçlü ve atik. muhammed ali ise stilist ve uzun soluklu dövüşüyor. genelde maçları uzun sürüyor onun. adamın açığı olunca indiriyor. tyson 30 saniyede filan knock out ediyor yani. hayvan gibi herif.

yani spor ve estetik açısından m ali derim. hem kariyeri daha uzun sanırım.

0|0
    0|0
    • Mike tyson son senelerinde sicti muhammed ali adam sampiyon olarak bitirdi kariyerini o noktada daha iyi evet

• Muhammed Ali nin yumruk gücünün 800 kg'a ulaştığı biliniyo. Hatta bu konuda rekor onda. Ama yeni neslin en güçlü diye düşündüğü Tyson en fazla 500 kg gücünde vurmuştur. Tyson o 800 kg luk yumruklardan birini yese sanırım artık eski hırsı kalmazdı :) Uzmanların bu konudaki görüşü ise Tyson Muhammed Ali ye karşı 3 ya da en fazla 5 round dayanabilirdi ve sonra nakavt.

0|0
    0|0
  • İkiside bence çok iyi.

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • Sadece boksörlük değil Muhammed Ali'yi efsane yapan.. İmkansız görülen siyasi ve manevi savaşını ringe taşıyıp, oradan milyonlara anlatabilmesidir haklılığını..
    Bir kere daha olmayacak böyle bişey..

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • Kelebek gibi uçarım Arı gibi sokarım..

0|0
    0|0
  • İkisininde dövüşünü izledim muhammed alideki atiklik oğlumuz mikeda yok mike kapı gibi adam sadece

0|0
    0|0
    • Tamam da ikisinin stilleri cok farkli mike sert muhammed ali hizli gerci mike da hizli ama muhammed ali gard almayan tek adam

• mikeın atikliği beni tatmin etmedi kaçışları rakibinin vuruşuna göre değil hep sağ sol veya benzeri şekilde kaçıyor öyle alıştırmış kendini yoksa yumruğu tahmin edipde kaçmıyor ve bu yüzden kaçmaya çalışırken yumrukta yiyebiliyor

• Dogru ama mike in yumruklari sert ve kesin bide mike da muhammed ali kadar olmasada yumruktan cok iyi kacabiliyo

• Gökhan saki'dir

0|0
    0|0
  • Tyson en iyisi, Muhammed Alinin ona gücü yetmez

0|0
    0|1
  • Muhammed Ali tabiki de patron

0|0
    0|0
  • Muhammet ali der susarım.

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • Muhammed ali

0|0
    0|0
  • Acik ara Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • lennox lewis.

0|0
    0|0
  • İnsanlar müslüman olduğu için muhamed aliye yöneliyor ama emin olunki mike tyson ondan daha iyiydi

0|0
    0|0
  • tabiki Muhammed Ali bikere müslüman... vesselam

0|0
    0|1
  • Muhammed Ali

0|0
    0|0
Yükleniyor...