''Bazen bir tek çılgın harekete bakar insanın kaderi'' Bu söz doğru olabilir mi sizce?

Bu arada söz bana ait. Var mı böyle bir hareketiniz? Kaderinizi değiştirdiğine inandığınız. Tabi çılgınlık derken yakıp, yıkmak yada kırıp, dökmek anlamında değil. ''Kader belli değiştirelemez'' Diyen arkadaşlar lütfen siz bulaşmayın!

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Babamın memur oluşu tamamen bir çılgınlık hikayesi :D Bir gün yolu Ankara'ya düşmüş. Tesadüfen İç İşleri Bakanlığının önünden geçiyormuş. Soğuktan üşümüş, girmiş içeri. Kapıdaki görevli sorunca da personel müdürü ile görüşeceğim demiş. Adamın odasına almışlar, ben iş arıyorum bana uygun kadro var mı diye sormuş. Adam da buna bayılmış, aramış birilerini, benim yeğenim olur memur yapın demiş, olmuş gitmiş :D

0|0
    0|0
    • ha ha :) Çok ilginç gerçekten.

Kızlar Ne Diyor 3

• kelebek etkisi.

0|0
    0|0
  • Haklsın

0|0
    0|0
  • ilk defa aşık olmamı sağladı en çılgın olayım.. beni hiç tanımayan bilmeyen ama benimle konusan birinin karsısına çıktım birden geldi o cesaret. benim tipimi falan bilmiyordu. iyi ki çıkmısım asık oldum. hayatımın en güzel aylarını yasıyorum..

0|0
    0|0
    • Umarım istediğin gibi olur.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok doğru bir söz.Hayatta bazen böyle hassas noktalar vardır ki önemsiz zannedebildiğimiz bazı karar ve hareketlerimiz yaşamımızı uzun süre etkileyebilir.Kaderi değiştiremeyeceğini düşünen bir insan kendini yüksek katlı bir binanın üstünden atarsa yarın işe aynı saatte gideceğine inanarak mı düşer?Zaten kaderimizde varmışa bağlıyorlar hep sonucu bu kısır döngüyü de anlamak çok zor.

Anlattoğın türden bir çok olay da yaşadım

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 20 milyar borç ile 1 hafta sonra kadrolu memuriyetimden istifa edip yollara düşeceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...