Beni anlayın..bugün onu gördüm sanki..

aylar önce tartışıp,sonsuza dek barışmayacağım birini gördüm.aslında onunla karşılamayı çok istedim ama bugün bir tuhaf oldum.dün arkadaşımla yürüyüş yaparken mağazaları gezmiştik ve orda bişey beğenmiştim.normaldede bişeyler beğenirim ama bukadar alıcam diye kafaya takmazdım.ve bu sabahtan beri orda gördüğüm bişeyi hemen gidip almak istedim.ve gittiğimde sokakta yürürken omuydu yoksa ben mi benzettim bilmiyorum birini gördüm ama kesin oydu.yandan o sanıp heycanlandım ve o beni görmeden yanında ilişip mağazaya girdim arkamdan baktı mı bilemem..ama eğer oysaki bana o gibi geliyor.ben iyi hissetmedim..artık sevmiyorum ama nebilim sonuçta bizaman konuştuğum biriydi..ve ondan hoşlandığımı da biliyordu.. sokakta azıcık ona benzeyen birini görsem kalbim durucak. sanki beni anlayın :s?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok benzeri bir olayı ben de yaşadım evet dedim bu benim eski sevgilim.Çok heycanlandım ancak tam görünce o kızın o olmadığına inanıp kendi kendime hala seviyor muyum diye düşündüm.İşin saçma tarafı bu olay Rusyanın ücra bir şehrinde geldi başıma.Kızın turkiyede oldunu buraya gelemeyeceğini bile bile o zannettim.Tamamen insanın kendi içinde yaşadığı duygusal bir yanılgı bu.İnsanlara bakınca birini arar gibi bakıyoruz belkide hiç farkında olmadan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen ona aşık olmuşsun sanırım unutamıyorsun. Gün geçtikçe onu görme isteğin artıyor ondan dolayı birilerini ona benzetmen normal. Hatta benzettiklerin dahada artabilir böyle giderse.

0|0
    0|0
    • Sana bir şey söyliyim herkez bilmez bunu kendisine ilgiyle bakan bir çift gözü insan farkeder görmesede farkeder. Zaten karşılaştıkların o olsa seni farketmeme ihtimali yok gibi bir şey. Görmezlikten gelmediyse tabi.

• Bende bir kedi gördüm sanki? Şaka bir tarafa bence onu hala seviyosun veya çok büyük içinde ukte kalmış..

0|0
    0|0
    • ukte kaldı evet..diğerlerini unuttum yani bundan öncekileri,ama bunu beynimden atamıyorum..aylar geçti hala hafızamda.

• iç sevgili olmadık kı biz.. :) bir kez gördük birbirimizi sonrasındada faceten konuşuyoduk :( böle malca bişeydi.

• Malca oldugunu anlaman sevindirici,ama yinede fena kıskanmışsın normal yani kızlar birbirlerini hep kıskanırlar unutursun fazla takma kafaya..O şimdi manitasıyla neler konuşuyoduk sen aklında bile değilsindir..

• Sen onunla resmen barışmak istiyorsun.

0|0
    0|0
    • unuttum...ama içimde kaldı işte arada bir sızlıyor sadece bu..

• Unutsan sızlamazdı. Unutmamışsın. Bişeyler meşgul ol bari.

• yazdıgını gayet iyi anladımda isteğini çözemedim

0|0
    0|0
  • bi kedi gördüm sanki diyen tweety geldi aklıma:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben çok iyi biliyorum o durumu görmek için can atarsın onun sevdiği yerlere gidesin ve görürsün yanında başka biri yoksa bakarsın göz ucuyla ama varsa kahrolursun olece bakakalırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...