Nasıl açılacağım bilmiyorum...

arkdşlar liseden sınıf arkadaşım var aramız okuldayken çok iyidi.. şimdi ünv okuyo ben ise atanmayı bekliorum.. ilersi için aklımda o var.. ibadetlerine çok düşkün.. kapalı.. otrmasını kalkmasını konusmasını gayet iyi bilio.. eskiden benm okuldaki sevgililerimi flanda hep biliodu.. napcam bilemiorum aklım onda aslında..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• madem aranız daha önceden iyiydi.. bir hediye yada çiçek gönder ona ve bir not bırak.. eskisi gibi olmaya ne dersin.. fakat bu sefer biraz farklı.. ömrüme sahip olmaya ne dersin gibiii... ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok küçüksün daha sen gününü gün et sonra düşünürsün ciddi ilişkileriç.. Bu yaşta düşünürsen, hem kızın başını hem kendi başını yakarsın ;)

0|0
    0|0
    • gününü gün etcek insan olamadım ben.. ole bi yapım olmadı olmazda

• Mektup yaz hem nostalji olur :)

0|1
    0|0
  • Bubasına başvur direkt. Çoğ etkilenir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bana kız arkdaşım yazmıştı 7 sayfa çok etkilenmiştim gerçekten ama iş işten geçmişti sende iş işten geçmeden açıl sevdiğine

0|0
    0|0
  • Sosyal Sitelerde Hesabı Varsa Orda Konuş Bir Kafeye Filan Çağır Eski Günlerden Falan Konuşun Sonra Gözlerinin Güzelliğinden Bahset prenses veya melek gibisin de gerisi gelir

Not:İlişkinin İlerleyen dönemlerinde Ahiretim de diyebilirsin :)

Kolay Gelsin

0|0
    0|0
  • allahın bahşettiği yolda benimle birleşmek yakınlaşmak kısacası helalim olmak ister misin eğer evlenmek istiyorsan ilerde bunu kullan :) başı biraz kandil tebriği gibi oldu idare et

0|0
    0|0
Yükleniyor...