Boyumu uzatabilir miyim?

Boyumu nasil uzatabilirim? Uzarmiyim ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• rahat ve yeterli uyu - akşam 5 den sonra çay ve kahveden uzak dur - spor yap örnek basketbol- günlük beslenmeyle birlikte D vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, C vitamini ile kalsiyum ve fosfor al- bide acele etme yavaş yavaş uzamıyom diye strese girme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eger henüz bir cinsel birleşimin olmamışsa uzarsın ne alakası var deme bunu istersen bir uzman ürolog doktoruna danışa bilirsiniz benim boyum 1.62 ilk cinselik deneyimi 16 yaşımda yaşadım hemde bir kac defa bundan dolayı boyum uzamadıgı için o yıllarda doktora gittim beni ürolog doktoruna sevk etti bende şaşırdım ne alakası vardiye ama ürolog bana bunu söyledi

0|0
    0|1
    • Yok ben kimseyle yatmadim

• Tesekkurler

• rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu benim için

• 1 cm uzatabilirim :)

0|0
    0|0
  • bu yaştan sonramı?

0|0
    0|0
  • Danone ye
    Süt iç uzatır :D

0|0
    0|0
  • 18 yaşından sonra zor uzatmak

0|0
    0|0
  • süt ve süt ürünlerini bol bol tüket

0|0
    0|0
  • mümkün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eklemlerin gelişimini tamamlamıştır sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • eldeki kemiklerin kapandıysa uzayamazsın ki zaten 15-16 yaşından sonra kapanıyo.

0|0
    0|0
    • eldeki kemiklerle alakası nedir. sadece bilmedigim için soruyorum

• Ben 12 yaşımda boy kısalığı için doktora gittim. İğne kullandım.15 cm kadar uzadım. Eğer kullanmasaydım 1.43 olcaktım.3 ayda 1 kontrole gidiyordum.6 ayda 1 de el röntgeni çekiliyodu. Eklem yerlerine bakıyolardı. Bende gördüm hatta röntgeni kapanmaya başlayınca anca 1-2 cm. uzayabiliyosun. Bende öyle olmuştu. Kapanınca uzaman duruyor. Hatırladığım kadarıyla filibizit diyolardı.

• kızlarda 21 den sonrası uzar zıpla hergün uzarsın balıkta ye seviyorsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...