Bilim sizin için ne ifade ediyor? Bilim denildiğinde gözünüzde ne canlanıyor?

Bilim sizin için ne ifade ediyor?Sözlük anlamlarının dışında sizin bilim hakkındaki fikriniz ne?

Bilim denildiğinde gözünüzde ne canlanıyor?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• atom çekirdeği canlanıyor arka fonda dış uzayda bir nebula...garip saçma ama hafızamda ki foto bu.

3|0
    0|2
    • hangimiss terbiyeli ki..

• selam kızlar.. öyle sadıc öyle ama şunu unutmaki beterin beteri var.

Erkekler Ne Diyor 16

• bilim hayattır.

1|0
    0|0
  • bilim doğru kullanıldığı takdirde devir değiştrebilen bi olgu ama yanlış kullanım veya yanlış zihniyetlerin eline geçerse felaket oluşturabilir.

1|0
    0|0
  • Deney Tüpleri, gözlüklü , önlüklü , saçı Einstein gibi elektireğe verilmiş gibi duran adamlar :), kobay fareleri ...

bunlar canlanıyor gözümde :)

1|0
    0|0
  • link

Adam king diyelim :)

1|0
    0|0
  • Bilim denildiğinde gözlerim parlar. Benim için herşeydir. Güvenebileceğim veya inanabileceğim tek kaynak.

1|0
    0|0
  • bilim dendiği zaman einstein 'ın fotoğrafı gözümün önüne geliyor..

1|0
    0|0
  • bilim mantığı ifade ediyo bana.

0|0
    0|0
  • aynştaynn, bılım denınce sadece bu bende:(

0|1
    0|0
  • uzaylılar gelıyor aklıma hep ıns vardırlar ve bulusuruz

1|0
    0|0
  • Bilim araştırma ve deneylere dayalı sonuçlar bütünüdür.

0|0
    0|0
  • Böyle ahım şahım birşey canlanmıyor aslında.Gerçeği verilere dayanarak yakalamaya çalışan bir yapı olarak düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ateistlerin hiç yoktan yere güvendikleri dal olarak görüyorum..

0|1
    1|1
  • 1 amerika 2 japonya :)

1|0
    0|0
  • haydar dümen,

o bir bilim adamı.

0|0
    0|0
  • Bilim bilim demektir bilim kendin bilmektir sen kendini bilmezsen bu nasıl okumaktır ?

0|0
    0|0
    • YUNUS EMRE

Bunu yazmak için girmiştim.

• bir daha bak çocuk yunus emre diyor ki ilim bilim demektir yanlış aklında kalmış :)

• bilim benim için bişey farketmiyor.buluş yapan yapsın hayırlı olsun yeni icatlara diyorum hatta

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hani karanlıkta gördüğün bir şey seni çok korkutur çok heybetlidir ışığı açtığında ise aslında ufacık önemsiz bir şey olduğunu fark edersin ya ..işte din de öyledir. sorgulamayan örümcek beyinler onun muhteşemliğinden heybetinden gözlerini alamazlar. ancak bilimi esas almış bir beyin idrak edebilir din denen şeyin acizliğini küçüklüğünü riyakarlığını..

bazen de tam tersi olur. aydınlıkta heybetli görünen kocaman bir şeyi karanlıkta el yordamıyla ne kadar uğraşsan da bulamazsın.. bilim de böyle bir şeydir. aydınlık zihinleri parlatan ; örümcek beyinlerin asla idrak edemeyeceği bir şey.

ve son olarak ; ne din bilimi destekler ne de bilim dini.. unutun bunu.

2|0
    0|0
  • bilim diyince aklıma zimaks, asist , muscoflex falan geliyor. bir de 13bin ceza geldi aklıma bak şimdi. halbuki bilim diyince bunları düşünmemeliydim

1|1
    0|0
  • deney tüpü mavi sıvı falan geliyor

3|1
    0|0
  • einstainı ifade ediiyo o elektrikli saçları, azından sarkmış dili ve hayata inat gülüşü gözümün önünden hiç gitmiyor evladıım

1|0
    0|0
  • Bilim bana göre Matematik ve dinin somut anlatımıdır...

2|0
    2|0
  • Böyle sonsuz bir evren...uçuyorum uçuyorum!.

1|0
    0|0
  • bilim değince onca bilim adamı olmasına rağmen hala birilerinin şu regli ağrısına çözüm bulmayışı geliyor aklıma bide bundan giriyorum bunalıma

1|0
    0|0
    • aslında majezik bulmaları da çok önemli :D

• evet ben de maalesef öyleyim. kekik suyu iyi geliyor. ağrın başlamadan ya da başlarken iç. bir de yudum yudum az içme, lıkır lıkır götür. tadı biraz kötü gelebilir o nedenle bal ve limon kat dedim

• hmm sorun değil geçsinde neler içerim neler:)teşekkürler

Yükleniyor...