Squat yapmak istiyorum ama bacaklarımın kaslanmasını istemiyorum. Napabilirim?

Squat yapmak istiyorum fakat bacaklarım kaslanmamasını istiyorum. Benim bacaklarım güzel, öyle erkek gibi bacağı kaslı kadın olmak istemiyorum.

Ne yapabilirim? Squat yaparken ayağımın kaslanmasını engellemek için yapabileceğim başka bir hareket var mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• az ağırlık çok tekrar prensibi ile yap
    bide millet sanıyorki 2-3 çalışıcam her yerim kas olucak.. :)
    o kadar kolay değil o işler... sizin gördüğünüz o kaslı bayanlar yıllarını gömmüşler bu işe kaldı ki bir bayanın steroid salgısı asla bir erkek kadar kaslanmasına yetmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kaslanmadan yağ yakmak içi set sayısını az tutup tekrarı fazla tutmak gerek mesela 2x15 gibi.
    15 yapın 1 dakika dinlenin sonra 15 daha.

0|0
    0|0
  • Squatı ağırlıkla yapma sende.

0|0
    0|0
  • Sen kendini zorlayarak yap kas yapmak basit bir olay değil :) ki bir kadın için çok daha zor çok çok zor sıkılaşırsın popon ve ön bacak Quadriceps ve arka bacak oldukça forma girer fakat düzgün yaparsan olur bunlar bunun yanında beslenme en önemlisi

0|0
    0|0
  • Mekik çek? :D

0|0
    0|0
  • sanki roberto carlos gibi bacakların olacak ya öyle bir söz ediyosunki yapmak istiyosan yap baktın tahmininden çabuk kaslanma yapıyor bırakırsın :)

0|0
    0|0
  • İnanıyorum ki bu akımda bitecek.

0|0
    0|0
  • squat yapma

0|0
    0|0
  • Kaslan biraz ne olacak zaten erkek gibi olmaz bacaklarin merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 ayda şekillenir vücut bırakıraın yapmayı.

0|0
    0|0
  • Ağırlık ile çalışmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Ya beslenmeye bağlıymış o sanırım araştırmak gerekli. Bende squat yapıyorum ağırlıkla.. Daha çok kalınlaşmasını değil sıkılaşmasını incelmesini hedefliyorum. Beslenme aldığın kalori ve harcadığın enerji önemli o incelmesi ya da kalınlaşması.

0|0
    0|0
Yükleniyor...