Bileklerim çok ince ve güçsüz nasıl güçlendirebilirim?

Sanki birine yumruk atsam hissetmeyecekmiş gibi hissediyorum elimin ağır olduğunu söylüyorlar ama pek inanasım gelmiyor, ya da birine tekme atsam ben düşecekmiş gibi hissediyorum. Rüyamda birkaç kez yaşadım bunu. Sizce ne yapmam lazım güçlenebilmek için?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Bilek gucu icin en etkili yontemi soyluyorum. omuz genisliginde bir dortgen sopa al. ellerini yere paralel olarak iler uzatmis pozisyonda iki elinde sopayi tutacaksn. o sopayi iple bir siseye baglayacaksin ve kollarini kirmadan sopayi dondurerrk indirip kaldiracaksin agir siseyi

0|0
    0|0
  • 5 lt pet şişeyi indir kaldır indir kaldır :D
    şaka bir yana bilekler i kalınlaştırmanın pek imkanı olduğunu sanmıyorum
    Spor hocalarının bile dikkatli baktıysan bilekleri incedir. Saat taktığımız yer kilo alımı dışında kalınlaşmıyor bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
  • dambıl varsa bileklerin dışarıda kalacak şekilde bir sandalyeye kolunu 90 derece açıyla koy avuç içleri yukarı bakacak, dambılları bilekten yukarı doğru kaldır sadece bileğini kullan 15X4 set yap, diğer hareket ayakta kolların gövdeye bitişik avuç içleri aşağı bakacak şekilde bilekten yukarı kaldır bunuda 15X4

0|0
    0|0
    • Bilekten derken dambılı bilegimin ustune koyup mu kaldiricam onu anlamadim

• Sigmiyor ki sıkışıyor parmaklarim

• O zaman boşver alınca yaparsın

• Bileğinle dumbbell çalışmanı öneririm sadece bileğinle 1-2 kiloluklarla başla en fazla 3 yap bence çünkü gereğinden fazla da güçlenebilir kızlarda kötü gözükür iri bilek o yüzden 1-2 kiloluklarla dumbbell çalış :)

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar şiddet yanlısı oldun sen, rüyarında bile birileriyle kavga ediyorsun kuvvetli olunca herkesi pataklayacak gibi bir his oluştu bende

0|0
    0|0
    • Yok hayir kendimi savunmak icin istiyorum zaman kotu
      Karateye baslamak istedim fakat herkes garip bir sekilde yuzuke bakti

• Oda var zaten :)))

• O zaman aileni ikna et harlem den taşının oralar tehlikeli :DD

• Ahahh niye bu güc meraki kavga mi var :)) ben erkek halimle celimsizim biraz ama sikinti yapmiyorum yani sanki lazim olcak mi braz yas ilerledikce kalibimiza gireriz :))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/5oEzRl.jpg
    Bundan al bir tane faydası oluyor.

0|0
    0|0
  • guclu olup ne yapacaksin erkek degilsin sonucta

0|0
    0|0
  • Bilek güçlendiri aletler ver parmaklarınla sıkıyorsun. Bu arada oğlak burcumusun?

0|0
    0|0
  • Elle bulaşık yıka

0|0
    0|0
  • Handjob yap

0|0
    0|0
  • Erkek olsan bir fikrim olurdu ama kızsın boşver :D

0|0
    0|0
  • Öyle mutlu ol

0|0
    0|0
  • Himmmmmm

0|0
    0|0
  • Şınav pozisyonunda yumruğunun üstünde dur şimdilik sana yeter protein şart

0|0
    0|0
  • spora başlamalısın bence

0|0
    0|0
  • Masaya koy elini otur kalk three seps çalış yani internetten araştırabilirsin

0|0
    0|0
  • Uzun agirliklar kullan
    ve kurek kullanir gibi hissiyet vericek sekilde agirlik kaldirip indir

0|0
    0|0
  • Bilekler icin egzersizler var netten bulabilirsin. 1 kiloluk dambil yeterli olacaktir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benimde çok ince tırsmıyor değilim.

0|0
    0|0
  • Spora başlamasın. Kum torbasına yumruk at

0|0
    0|0
    • sen nelerde biliyorsun öyle :)

• Tatlım bende ilk barfiks çektigimde, okula gidemedim. Her yerim agrıdı ama yapa yapa alıştım sende yapa yapa alışacaksın. Bol şans ;)

• Tesekkur ederim en iyisi evr kum torbasi alayim her gun her gun gidersem kovar beni evden :D

• Elin bosken, bir isin yoksa sinir topu denilen topla ac kapa tarzi hareketler yap.
    Hocadan ogrenmistim bende.

0|0
    0|0
  • dambıl al bir tane kendine

0|0
    0|0
  • Aynen benimde

0|0
    0|0
  • Mde. beni

0|0
    0|0