Protein tozu kullananlar bir bakabilir mi?

Iyi akşamlar herkese. Ben düzensiz olarak fitness yapıyorum ama bunu düzenli hale getiricem bikaç kilo fazlam var onuda vermem gerekiyor. Ama okul saatleri yüzünden falan pek düzenli ve sağlıklı beslenemiyorum bikaç kişi bana protein tozu kullanmami önerdi spordan önce içip öyle gitmemi söylediler. Benim aklıma takılan şey zaten biraz fazla kilom var bu toz vücudumu sisirmez dimi? Bide onerebiliceginiz marka varsa güzel olur tesekkurler simdiden :)

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• İyi akşamlar.

Canım bak protein tozu kullan ama doğru kullan antrenmandan sonra alman yeterlidir öncesine gerek yok senin için.
    Ayrıca şunu demeliyim sakın optimum gold whey gibi bir hataya düşme !

Topaklanma yapıyor, karın ağrısı ve gaz sorunu da cabası.
    Yabancı forumlarda bile topaklanma ve karın ağrısı sorunlarından şikayetçiler. MP markası al o da hemen hemen aynı fiyata ve üstelik daha iyi. Weider, All Star, Hardline, Ultimate, Nutrade, MusclePharm, MuscleMeeds vb. markalar tercih et.
    Optimum alma boşuna. Ayrıca yağ yakıcı ürünleri kullanmanı tavsiye ederim onun yanında.

0|0
    0|0
    • Anladım. Sen kullanıyor musun peki? :)

• Çok sık olmasa da kullanıyorum :) Optimum Gold almıştım çilekli topaklanma yaptı üstelik karnımı da ağrıttı internette bile yazıyor hatta supplementler. com'a bak ürünün dezavantajlarında bile topaklanma sorunu yazıyor.
      www.supplementler.com/.../optimum-gold-standard-whey-2273-gr-608

Weider markasını denedim çok iyidi ama fiyatı pahalı. Gaspari de fena değildi, Hardline denedim o da güzel kolay karışıyor whey 3 matrix ürünü tabi tek tük bazı kullancılar saç döktüğünü söylüyor erkek olanlar tabi ama ne derece doğru bilmiyorum. BSN de güzel. Tabi ben şu markayı merak ediyorum olumlu şeyler yazıyorlar zaten bir daha alırsam bunu alırım büyük ihtimal :)

www.supplementler.com/.../musclepharm-arnold-series-iron-whey-2267-gr-950

70 servis bu ürün günde 1 tane alsan 70 gün 2 tane alsan 35 gün gider :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Protein tozu kas kütlesi kazanımı için kullanılır. Kilo vermek için başka ürünler var.(Weight loss)
    yinede kullanımı şu şekilde:

spordan yarım saat önce ya da sonra 200-250 ml su ile karıştırılarak içilebilir. Zamanı olmayanlar kahvaltı niyetinede içebilir. Şişirme falan duyduklarınıza inanmayın. Fitness hocalarından, bilgili kişilerden, internetten araştırın.
    multipower %100 whey protein kullanıyorum.
    Dediğim gibi kilo vermek için kullanılmaz bu.

0|0
    0|0
    • Kilo vermek için düşünmüyorum zaten ama kilo aldırmaz değil mi?

• Ben bazen ogun atliyorum ozamanlar kullanmak istiyorum bunu. Peki sisirmez dimi gerçekten emin misin

• Yok öyle birşey ben aylardır kullanıyorum. Normal protein seni şişiriyor mu? yok, bu niye şişirsin. Doğal bir besin takviyesi bu.

• Bazi insanlar protein tozunu kullanip ne ise yaradigini bilmiyor sanirim. Steroid degil bu, protein kaslar icin cok onemlidir. Ha protein tozu icmissin, ha peynir salam yumurtadan ayni proteini cikarmissin. Kas sisirmeyle alakasi yok yani protein tozunun, kaslarinin tekrar iyilesmesi icin antremanlardan sonra ve daha guclu olmasi icin. Protein tozunun kalorisi dusuktur o yuzden tavsiye edilir sporculara. Dikkat et alirken ayni zamnda karbonhidrat ve yagi dusuk olan protein tozu al, cunku sen kilo vermek istiyorsun. Marka veremicem yurtdisinda kaliyorum ben, benim markam bir tek burada satiliyor.

0|0
    0|0
  • Kimse sana kullanma demez fakat şöyle bir gerçek var protein tozunun hakkini vermezsen hem karaciğeri yorarsin hemde seni şişirir antremanda hakkini vermen lazim. Ben Dymatize iso 100 kullaniyorum 0 Şeker var piyasanin babasi yani profilime 3 aylik foto atmistim bak istersen

0|0
    0|0
  • buyur burdan oku biraz
    www.kizlarsoruyor.com/.../q2221967-protein-tozu-kullanirsam-kaslarimdaki-gelismeyi-ne-kadar-etkiler

ben muscletechten başka marka kullanmıyorum şu an öneririm

0|0
    0|0
  • Protein tozunu hangi akılla önerdiler bilmiyorum ama senin L-Carnitine veya Hardline nin Burner ürününü kullanmanı tavsiye ederim protein tozu tamamen pre workout ürünü kas hacmi arttırmaya yönelik kullanmamalısın L Carnitin al mark olarakta multipower Hardline Weider kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Şişireni de var şişirmeyeni de onu dükkan sahibine sorarsın
    Söylerken Masıl Tek diye söyleniyor iyi bir marka

0|0
    0|0
  • Kiloluysan protein tozu kullanma, protein tozu kullanmak için çok ciddi fitness yapıyor olman lazım her gun gibi. Yoksa yag olarak geri doner.

0|0
    0|0
  • Optimum Gold Standard Whey protein tozunu al günde 2 ölçek kullan spordan yarım saat önce ve spordan hemen sonra. 2 ölçekten fazla alma. fazla kullanımda malesef kilo aldırıyo. ama dozunda kullandığın sürece çok yararlı

0|0
    0|0
  • Le-karnitin diye bir içecek var yağ yakımı için. Onu kullanıyorum ben enerji de veriyor. Onu bir araştır ondan al derim

0|0
    0|0
  • Benim onlara ihtiyacim yok benimkiler hakiki profilden bak hem protein tozu çok zararlı asla kullanmam

0|0
    0|0
    • Neymiş zararı delikanlı söyle bakalım sana o kadarı yetebilir bazılarına yetmez? Kullanıyorum savunma amaçlı yazmıyorum bunu ama şu protein tozu zararlıdır diyenlere neye dayanarak bunu söylüyorlar onu çok merak ediyorum

• Protein tozu kemiklere etki yapmaz kemik gelişimi dersen kalsiyumla alakalı bir durum o sen konuyu karıştırdın kardeşim o beyaz kas lifleri ve kırmızı kas lifleri olmalıydı kemik değil protein tozu steroid değildir yani sadece kırmızı kas fiberlerini geliştirmez beyaz lifleri de geliştiririr ve protein tozu çok sağlıklı bir besin takviyesidir peynir altı suyunun ne zararı olabilir ki doktorlara bende para verirsem benim söylediğimi derler bu doğru olur :) tabikide ana besinler yerine geçmez ama antrenman sonrasında ana besinden çok daha iyi bir konuma sahip hızlı emilim olduğu için bunu kimse inkar edemez

• İyi sen kullan kardeşim banene benim onlara ihtiyacim yok olacak sa kendiliğinden olsun hakiki doğal ole protein tozu ile olacaksa gerek yok kendi kasimla dolasirim daha iyi sen kullan denemesi bedava

• Antrenöre sor kullanmadan önce.

0|0
    0|0
  • erkek gibi olabilir vücudun ve şişirir kasları
    sen kızsın hoş durmaz kullanma

0|0
    0|0
  • bıraktıgında heryerın sarkar kullanma

0|0
    0|0
  • kullanma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bünyene bağlı. Bir doktor tavsiyesi al bazılarında sivilce yapabiliyor. Bazılarına yararlı gelen sana zararlı gelebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...