Gitmelimiyim gitmemelimiyim?

ben savunma sporuna gitmek istiyorum ama bir kıza uygun mu degil mi bilmiyorum. sizce bir kız böyle şeylerle ugraşmalımı? bu itici olurmu?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Gitme bence itici

0|0
    0|0
    • hım

• itici olsası sert olducagım içinmi? yoksa kötü davranacgım içimi ben oraya gidince hiçbir şey degişmicek o zamanda iticimi olucam?

• Davranışların için değil yaptığın spor için :)

Erkekler Ne Diyor 19

• niye olsun gidip yalı güreş yapmıycan ya

0|0
    0|0
    • ahaha ne biliyim sert felan oluyorsun bir süre sonra bu biraz itici kaçmıyormu?

• Git tabi.

0|0
    0|0
  • Bence çok şirin. Vücudun nasıl? Öyle kocaman eli ayağı olan kızlar hanzo duruyor...
    ama bir de küçük kızlar oluyor ya 7-8 yaşlarında küçük ninjalar :))) bayılıyorum onlara :)

0|0
    0|0
  • Git git.

0|0
    0|0
  • git niye itici olsun
    kendi adıma konuşmama gerekirse bana göre çekici tam tersine

0|0
    0|0
  • Savunma sporlari ii değil bence bir bayan icin darbe aliyorsun kasin aciliyor morluklar olusuyor bir bayan daima guzel kalmali darbesiz savunma sporu varsa yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Bence gitmelisin kendini güvende hissedebilirsin ve olabilecek tehlikelere karşı kendini korumuş olursun...

0|0
    0|0
  • İtici oluyor kendini Rambo sanıyor 1 ay sonra :D Her şeyde dominant olmak istiyor

0|0
    0|0
  • Teakvando'ya git bence guzel olur

0|0
    0|0
    • onda genelikle tekme atılıyormuş ama ben elerimi daha fazla kullanmak istedigim için ona gitmicem ama yinede sağol :)

• Sen bilirsin rica ederim :)

• Muay thai yi tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • nasıl bir şey?

• Kafa göz diz dirsek ne bulursan Allah ne verdiyse bir izle ama her yiğidin harci değil

• Her kızın gitmesi gerekli bence.

0|0
    0|0
  • Spor yap ama savunma sporu kızlar için saçma ayrılan sevgilimi döverim diyorsan amenna.

0|0
    0|0
    • ahahah zaten birçok sporla ilgileniyorum ama buna bu aralar taktım :)

• Kickboksa gittim hergün hocanın gösterdiği taktikle yumruk atıyordum kavga oldu neyse bir süre sonra kavgada Allah ne verdiyse vurdum alakasız bir yumruk biçimiyle aparkat kroşe tekme unutuyor insan :D unutmanında yolu var elbet uzun süre yapman lazım devamlı çalışman lazım öyle faydasını belki alırsın karar senin sporcu değiliz senin gibi haddime değil :)

• teşekkürler :) :) :)

• orta okuldayken judoya gidiyordum kızlarda geliyordu...

0|0
    0|0
    • bende judoya gitmek istiyorum. verim almışmıydın?

• bu tip sporlarda sakatlıklar her zaman olur zaten... kalça hareketleri çok fazla tahrik edici o açıdan söylemiştim...

• anladım teşekkürler

• gidenler çok var :) düşünme git sende :)

0|0
    0|0
  • Savunma sporu bence kadınlara lazım...

0|0
    0|0
  • bence güzel bişeyy

0|0
    0|0
  • Mma'ya git (Karma dovus sanatları)

0|0
    0|0
  • Bosuna ugrasma iki ay sonra bikarsin :)

0|0
    0|0
  • bence git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gitmelisin. İlerleyen dönemlerde ne yaşanacağını bilemeyiz. Şimdi bu konuda kendini geliştirmen ilerde güvende hissetmene de yardımcı olur. :)

0|0
    0|0
  • tabikide gitmelisin ben abim sayesinde sokak dövüşüyle ilgileniyorum iyiki böyle bir abiye sahibim

0|0
    0|0
  • Gizli yap makbulu odur silah gibi kullanirsin gerekirse

0|0
    0|0
  • Git bence hem faydasini da gorursun

0|0
    0|0
    • bazıları gitme diyor itici felan diyor sence öylemi?

• Bence hic itici degil tam tersi bir bayana yakisacak bir spor ve dikkat cekici

• hım teşekkürler :)

Yükleniyor...