İzmir'de önerebileceğiniz dershane var mı?

Gençler, teknik meslek lisesine gidiyorum.

Çankaya, Alsancak civarı sınıfları aşırı kalabalık olmayan iyi bir kadroya sahip bildiğiniz dershane varsa cevap vermeniz rica olunur.Kayıt olmak için 4-5 günüm var :) meslek lisesine gidiyorum,araştırdığım kadarıyla dershanelerin meslek liseliler için oluşturduğu sınıflara gitmeyin deniliyor tecrübeliler tarafından ,zaten ben de EA sınıfına gitmeyi düşünüyorum.Bu arada 2.000 tl üzeri olmasın o kadar imkan yok.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 2.000 tl aşşahısı bulman biraz zor

0|0
    0|0
    • bir sürü buldum.sorun kalite de, paramı çöpe atmak istemiyorum.bazı dershaneler var ki ha gitmişin ha gitmemeişsin bi fark yok işte onlara denk gelmek istemiyorum

• bende gittim dersane dandikti bir işe yaramadı paran varsa 2.500 ver kaliteli bir yere git geleceğin için nasıl olsa taksitle

Kızlar Ne Diyor 2

• dershaneyi desteklemiyorum

0|0
    0|0
    • Dershaneye gitmeden üni. sınavında hiç bir şey yapamam.Belirli bir kapasitem var ama çalışma alışkanlığım yok.Dershaneye gitmeden de bu alışkanlığı kazanamam.3. sınıftayım çalışma alışkanlığını kazanırsam gelecek sene zaten gitmem. alırım yayınları evde çözerim ama bu sene şart

• küçük dersanelere git. hocaları sömür

0|0
    0|0
    • ne demek istediğini anlamadım; desem aptal yerine koyar mısın :)

• Kesinlikle dikkate alacağımı belirteyim. amacım fazla kalabalık olmayan öğretmenlerle rahat iletişim kurabileceğim bir ortam.

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim bnde busene istedim yeri kazanamadım çankayada feme yazıldım ama 2000den fazla sen yinede bi sor eğer yazılırsan görüşürüz :)

0|0
    0|0
    • yarın çankaya alsancak hepsini araştırıcam . fiyat konusunda bi şeyler yapıcaz artık .

Yükleniyor...