Irına Shayk Cristiano Ronaldo'dan kaynana baskısı yüzünden ayrılmış :D Ne düşünüyorsunuz?

Bende haberi daha yeni ntv spor dan duydum kaynana gelin kavgası Irına Ronaldo ilişkisinde bile varmış :D Zaten ödül gecesinde Irına yoktu o gece annesi Irına gelirse ben yokum demiş Ronaldo'da geri adım atmış sanırım.
Buda Irına'ya yeni talip twitter da attığı yorum medyayı çalkalamış :D
http://i.hizliresim.com/rmXXz3.jpg
Bu olaylardan sonra ronaldo cordoba maçının oynadığı süre boyunca rakibe iki yumruk bir tekme attı en son kırmızı kart gördü.
https://www.youtube.com/watch?v=672Tk6Q8TR8
Maçın ortasında bir kez daha rakibinin yüzüne vurdu o da internette mevcut hakem onu kaçırdı. Sizce Ronaldo' kariyerinde bir düşüş olur mu?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Ntvspor başlı başına barcelona yanlısı bir medya ve galatasaray yanlısı. Galatasaray'a hat trick yapan bir oyuncu ve barcelonayı ezip geçen bir oyuncuya tabi ki kuyruk acıları var uydurma haber. Ronaldo kendi azğından söyledi. Ronaldo'nun annesi yemeğe çağırmış Ronaldo gitti ancak Irina gitmemiş kavga buradan başladı ve ayrıldılar.

Ayrıca o agresifleşmenin o olayla pek ayrıntısı yok maç 1-1 ligde zirvede ki yerini korumak istiyorsun orta açılmış top senin önünde rakip geliyor senin formandan çekiyor hakem bu detayı nasıl görmez burası tartışılır neyse o pozisyon öncesi asıl penaltı vardır çünkü arkadan bir müdahale var videoda görüldüğü gibi. Yani tam gol atacakken arkandan adam formanı çekiyorsa o an maçın stresinde olacak şeylerdir bunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Irına kendini bir haltım sanıyor. Ronaldo'nun annesinin 60 yaş gününe katılmamış ve terkedilmiş.

0|0
    0|0
  • Anne mühim. Dünya güzeli olsanda iyi geçinmek gerek :)

0|0
    0|0
  • 10. Cevap, xper gelsin sana :D

0|0
    0|0
  • Yok ya o haber yalandır ayrıldılar ama kaynana yüzünden değildir ya o :D

0|0
    0|0
  • yabancıda olsan kaynana kaynanadır her yerde aynılar :(

0|0
    0|0
  • Evrensel bişey bu demek ki =D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ya zatten ronaldo alacagini aldı yalnz kaynana yüznden kötü oldu birz ama şu irina talibine çok güldm :)) :D ronaldo düzelir o sorun degil zattn yeni sevgiilide yaptı

0|0
    0|0
  • Bu çocuk mu irinaya talip? Kaç yaşında bu ya 17 mi?

0|0
    0|0
  • bişey sandım bende :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...