Karın bölgesindeki yağlar nasıl eritilir? Evde yapabileceğim egzersizler nelerdir?

Karın bölgemde yağlanma oldu baya hem de. spor salonuna gidecek zamanım yok. Karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak için evde yapabileceğim egzersizler nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• önce en az yarım saat falan kardiyo yapmalısın bence vücut bi ısınsın metabolizma hızlansınki yağ yakmaya başlasın sonra plates yapabilirsin karın kasları için olan hareketleri ya da mekik de işe yarayabilir ama bel ve boynunu sakatlama olasılığın da var dikkatsizce yaparsan yarım mekik daha iyi bence

• Çok haklısın,budur işte,+1
      Eğer sabrın varsa callanetics yapabilirsin.Sıkılaşmana çok yardımcı olur.

Kızlar Ne Diyor 10

• Mekik, mekik ve yine mekik.Ben lisedeyken filan günde 600 mekik çekiyordum. Etkisini ilk haftadan itibaren görüyordum. Dümdüz bir karın :)

• bol bol mekik.

• mekik çekmek diye biliyorum hem karın kaslarında şekilleniyor, bir erkek arkadaş yapıyrdu.

• Mekiği önermiyorum..Pilates yap ve özellikle karın çalışırken boynuna dikkat..Ne yapacağına gelince pilateste masa hareketi falan vardır ama anlatmam zaman alır.Bunları birine danışarak öğrenebilirsin.

• mekik çekmek en güzeli...hiç birşey kalmıyor... mekik çekemiyorsan benim gibi;) bisiklet sürmek te fayda ediyor.bir de yediğin yiyecek kadar su iç,o zaman yağlanma olmayacaktır...

• pilates yap mutlaka çok işe yarıyor

• Plates yap, ilk haftada etkisini görürsün.

• Senin reçeten mekik..Birde yanlarının erimesi için oklava gibi birşey al bir sağa bir sola çevir oklavayı 2 elinle.

• şınav çekmeyi dene..

• mekik çek.

Erkekler Ne Diyor 10

• Egzersizden önce ilk ve en önemli ihtiyacın bu konuda göstereceğin azim ve iradedir! Düz ve ters mekik en favori karın bölgesi yağları eritme hareketleridir. Bunun dışında bir tabureye oturup sırtına da bir sopa alıp sağa sola dönme hareketi de işine yarayacaktır.

• ters mekik dediğin nasıl oluyor

• Düz mekiğin tam tersi. Upuzun yere yattıktan sonra ellerinle arkada sabit bir yere tutun sonra bacaklarını vücudunla 90 derece açı yapacak şekilde indirip kaldır.

• mekik birde uzunca bir sopa al dik otur sopayı ensene koy sağ sola dön

• mekik

• sırt üstü yat dizlerini birleştir ve karnına doğru çek

• Bölgesel yağ yakımı diye birşey maalesef yok. Diyet yapmadan olmaz.

• Mekik çekmek istemiyosan git bisiklet sür.

• setler halınde mekık cek sabah aksam...yansın karın bolgen

• mekik ve platesi öenrebilir...ayrıca yürümeninde faydasını göreceksin...

• Bölgesel zayıflama yoktur .. İstersen günde zilyon tane mekik çek karın yağları erimez... sadece mide kaslarını çalıştırırsın

Yükleniyor...