Sevgilim bana senin yüz hatların keskin, erkeksi dedi. Ne anlama geliyor sizce?

sevgilim geçenlerde ünlünün birine bakarken suratı sevimli dedi.nasıl yanı dedim dediki bazılarının masum vs..benimki dedim senin yüz hatların keskin erkeksi dedi.aslında etrafımda çok beğenilirim ama ne dedigini anlayamadım ve kafamı kurcaladı sizce ne anlama geliyor?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• kimi kadınlar bebeksidir masumdur bkz : link kimi kadınlar sexidir ama erkeksidie bkz : link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkekim demiş sana :S Gözüm senden başkasını " görüyo " anlamında kullanmış. Hani sendende güzelleri var demeye getirmiş " sen kız olduğunu iddia ediosan o televizzondaki hatunda neyin nesi röööh.s " gibi olmuş. Milletin tavuğu ona daha güzel görünmüş . vs vs vs ..

2|0
    0|0
  • ben bakmadan cevaplamayı seviyorum, spontane oluyor ya harika bişey, mesela cevap veriyorum, hayır titreşimli televizyon kumandası olan bir tv markası yok...tuttumu? açayım mı gözlerimi?...asadas

0|0
    0|0
  • Sende Gay mısın deseydin .

3|0
    0|0
  • yani bi b. ka yaramıyo ama idare ediyoz işte o anlama geliyor :)

2|0
    0|0
    • ama çirkin değilim ki ünv.dedeyken festivalde 1.seçilmiştim :((((( özgüvenimi bitirdi valla

• ya ben şaka yaptım zaten :) belki oda şaka yapmştır hem bunda pek bi anlam çıkmıyor

• sacma

1|0
    0|0
  • insanların yüz hatları farklılık gösterir bu çok dogal birşey ..yani örnek vermek gerekirse .bunun güzellikle alaksı yok. mesela bazı travestiler mankenlere benzerler ama yinede keskin erkeksi yüz hatlarına sahipler.bunu güzellikle değil genelleme ile degerlendirmek en dogrusu

0|0
    0|0
  • yüzünüze bakmış ve sizi okumaya çalışmış..

kendince ne görebildiyse muhtemelende onu sizinle paylaşmış..

kimi çocuksu,erkeksi,masumane,anaç,gamsız vs. görüntüsü vardır..

oda size uygun gördüğünü söylemiş..

bence bundan birşey çıkmaz..

0|0
    0|0
  • seksi bi hatunsun...

0|0
    0|0
  • sadece kategorize etmiş bunda bişey yok

0|0
    0|0
  • sevgilin sana yeteri bağlı değil demekki.başka yüzler başka sevimlilikler onun hoşuna gidiyor demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• " Sert yüz hatlarına sahipsin ama balım gönlüm sende neydim ben başkasını " demek istemiş şair burada

0|0
    0|0
  • kötü bir şey dememiş. senin suratın sevimli değil ama değişik demek istemiş olabilir. benim yüzüm de öyledir. kadında bence çok çekici bir özellik.

1|0
    0|0
    • ya evet ben de sevimli şirin falan değilim yüzüm gayet güzel hani kaşım gözüm keskin yüz hatlarım falan ama öyle deyince önemsemiş gibi gözükmemek için sesimi çıkarmadım ama takıldım

• sevimli şirin bi yüzüm olsun istemezdim. dikkat et türk kızı genelde oval yuvarlak yumusak yüz hatlarına sahiptir. itici bile olsa hatları belirgin keskin oturmuş bi surat daha anlamlı geliyor bana.

• Sende diyeydin seninde kız gibi ya ..

Hiç anı değerlendirmeyi bilmiyorsunuz :):)

Yani tatlı değilsin dert soguk suratın var demek istemiş.

1|0
    0|0
  • şöyle düşün mesela sılada erkeksi ama çok hoş bir kadın kötü bir şey demek istedğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • öyle sevgili mi olur

0|0
    0|0
  • Onun suratı poğaça surat seninki tro suratı der gibi algıladım.

Keskini anlarımda erkeksi nedir ?

0|0
    0|0
    • dimi işte bende ona takıldım :((

• boşver ne önemi varki beğenmese ne olur ki demekki dış görünüşün için sevmiyor seni sen olduğun için seviyor yani ben anlamadm seni beğenmişmi beğenmiomuymuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...