Sizi sömürmeye çalışan sevgiliniz yada arkadaşınız oldu mu?

evet sorum bu sızden maddı anlamda yararlanmaya calısan sevgınız yada arkadasınız oldumu? boyle 3 -5 kurusun hesabını yapan hatta sızı aramaya bıle kıyamayıp cagrı yapan ınsanlar :D böyle zavallı ınsanlar oldumu

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra 5 ay, kredi kartımdaki saç düzleştiricisinin taksidini ödedim...:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kaç tane sayayım ? isim isim mi istersin sayı ile mi ? :D yaşadıkça bu hep böyle olacak.. Sevgiliyi iyi seçmekte her zaman fayda var.. Eli cebine gitmeyenden uzak dur ;)

1|0
    0|0
  • Öle bi neyet sezersem ucundan biraz kendimi sömürtürüm ama yataktada bayıltır sonra hemen işim bittiği gibi evden kovarım donunu pantalonunu dışarda giysin yapmışlığım vardır :)

0|0
    0|0
  • ben saf bir insanım oyüzden dostum çok cebimde 5 lira olsun biri istesin çıkartıp veririm :S ama çok yani mutlaka para istiyen biri çıkar o yüzden para cbimde fazla durmaz.

0|0
    0|0
  • sevgilim değilde yalnız benim karı beni her ay başı maaştan sömürüyo

0|0
    0|0
  • 1 kere olmuştu ama artık o yok :D

0|0
    0|0
  • herşey imkan dahilinde olmalı. erkek kız ortak etmeli

0|0
    0|0
  • oldu hemde bl bol ama ben çok pintiyimdir değil sömürtmek koklatmam bile :)

0|0
    0|0
  • olmadı olmasında

0|0
    0|0
  • mezarcılar

0|0
    0|0
  • onlar zavallı değil zavallo olan sensin enayi olan sensin çünkü onlardan snden yiyorrr :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öyle bi akrabam var.Çağrı attığı zaman aramıyorum.Aramasını bekliyorum

0|0
    0|0
  • Cıks

0|0
    0|0
  • evet oldu tabi...para için dost olanlar çok karakdersizler.

0|0
    0|0
  • Doğum günü yaklaşmakta olan eski arkadaşım hediye sipariş etmişti.Ben almayı düşünmüyordum henüz yeniydi içimdede gelmiyordu.

Bana saat veya ayakkabı alabilirsin dedi şakayla karışık.

Sadece; ' Ne hediyesi? ' deyip gözlerine ciddi ifadeyle bakmam yetti.

0|1
    0|0
  • aslında hiç sevmem böyle şeyleri ama erkek arkadaşım maaş aldıysa açgözlü gibi herşeyi istiyorum bunu o gün için yaptığımı bildiği için çopk eğleiyoruz :D

0|0
    0|0
  • hatırladıkça gülüyorum.. eski sevgilim benden hediye istiyordu..

onu aramamı istiyordu .. falan :D sen ara.. hediye al falan :D şaka gibi ..

forma istemişti bir ara kazık kadar adam ha mümkünse orjinal al demişti ..

:D

0|0
    0|0
    • benımde olmustu öyle bırı hemen terk ettım :D nasıl utanmadan soyleyebılıyorlar ben bana bıs sıse su alsa bıle utanıyorum :D

Yükleniyor...