Eski erkek arkadaşınıza duygularınızın bittiğini söylesenizde neden kaçar?

Eski erkek arkadaşınıza duygularınızın bittiğini söylediğiniz halde bir erkek neden kaçar,?(üstelik aynı iş yerindesiniz) ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• üstelik aynı iş yerinde nereye kadar kaçabilir...salak mıdır nedir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tubim zaten eski erkek arkadaşım demekle olayı bitirmişsin...Bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsada olay bitmiştir...Ve erkek başka limanlara yol alır...Mutlaka kafasında bir alternatif (yedek) vardır...

0|0
    0|0
  • bence seviyorsa duygularına gem vuramadığı için kaçıyordur

severken uzaktan görmek erkeği yaralar ne kadar belli etmeselerde

0|0
    0|0
    • Buna inanmak isterim...Hiç bir şekildede iletişim kuramıyoruz...

• anlamadım :S bitti demişsin gitmiş adam normal iştee :S:S:S

Yaaaa millet kaçmaz yapışır diye şikayet eder sende tam tersi :S anamadım ben

1|0
    0|0
    • Durum farklı arkadaşlar...

Ben onu severken, o hiç anlamadı...Ve bende artık duygularımın bittiğini ileten bir mesaj attım..O günden sonrada benimle hiç konuşmuyor...Keza duygularım bitmedi...Hareketleri canımı çok acıttı...

• yapcak bişi yok yanlıs secim ve sonu böyleeeeee biter işte

• biraz saçma soru ama bu arkadaş hala unutmamış onu sanırım:)

0|1
    0|0
    • Saçma bulduğun sorulara cevap vermeme hakkına sahip olduğunu anımsıyorum...Ciddi cevaplar verirsek sevinirim..

• erkek severse öyle kolay kaçmaz demek ki yoğun duygular içinde değilmiş sana karşı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kaçmasamıydı, napsaydı...

0|0
    0|0
  • napması lazım duygularım bitti demişsin yapışması mı lazımdır? gururlu çocukmuş uzaklaşmış

0|0
    0|0
  • Yapışsaydı "Ööf peşimden ayrılmıyor nasıl kurtulabilirim?" şeklinde soru açacaktın heralde?

0|1
    0|0
  • gayet normal bir durum

0|0
    0|0
    • Normal olan, duygusu yoksa direk benımle selamlaşabilir... Normal insanlar gibi

• Neden kaçar belki beklediği cevap bu değildir

0|0
    0|0
  • zaman kötü kolla g.tü diodur :D

0|0
    0|0
  • inanmamışdır sana..

0|0
    0|0
Yükleniyor...