Fenerbahçe size göre nasıl bir 11'le mücadele etmeli?

UEFA Avrupa Ligi ve Süper Lig'de mücadele edecek olan Fenerbahçe, bence şu 11.2le maçlara çıkmalı, sizin 11'inizi alabilir miyim ? FB hakkında görüşlerinizi de alırsam sevinirim... Benim 11'im; Volkan--Gökhan--Yobo--Egemen-Hasan Ali--Stoch--Meireles--M.Topal--Krasic--Kuyt--Sow (4-4-2) Uyar mı ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• yaw benim anlamadığım bu topalda ne var arkadaş adam selçuk un birebir aynısı oda selçuk gibi kazma halaa topal diyolar ya topalı oynatıcama alexi oynatırım koşmasın adam en azından oyunda heran herşey yapabilcek yetenekte bi ara pası verir bi serbest vuruştan gol atar mehmet topal kazması ne yapar sahada ruh gibi dolanır adama prese gider foulle durdurur aykut malı elindeki hazır adamıde yedi emre olucaktı şu kadroda birde meireles emre 2 si ortagöbekte olucaktı sol açıkta stoch sağ açık krasic ilerde sow ve kuyt bomba gibi hücum oyunculara sahip takım olucaktın defans zaten standart olur değişmez sakatlık olmadığı sürece gökhan egemen yobo hasan ali bunlar sürekli oynar şu anki kadroda orta göbekte topal değilde topuz olsa iyi olur alexide koyarsan 7 yabancı olur olmaz şu 11 daha iyi olablir. Volkan Gökhan Egemen Yobo HasanAli Stoch Mehmet topuz Meireles Krasi Sow Kuyt şuanda en ideali bu gibi gözüküyor yanlız siz sanmayinki aykut stochu oynatıcak stoch bizim saydığımız kadroda olmaz görürsünüz sola krasici sağada mehmet topuzu koyar orta göbeğe mehmet topal ve meirelesi koyar ilerdede sow ve kuyt olur yada alexle arası ii olursa alex ve kuyt olur kesinlikle ve kesinlikle stoch bizim saydımız 11de oynamıyacak üzerinede basarak söylüyorum aykutla stochun arasıda açık sezon sonu büyük ihtimal stoch uda yollar devre arası baroni alex gider benim tahminim birde şunu söylim Fenerbahçe aykut kocaman ile avrupada başarılı olamazzz bununda altını çizerek söylüyorum.

0|1
    0|0
    • 11'in güzel ;) Ben de M.Topuz'un ortada olmasını isterim ama bu KOCAMAN, Topuz'u sağ kanada koyuyor, deliriyorum... Stoch konusunda bişi diyemeyeceğim, inşallah Stoch'u oynatır...

• aykut kocaman yarın akşam ligtv de şansal büyüka nın konuğu olucak izle kamili neler konuşucak stoch konusuna gelince stoch aykutun kafasında yok silmiş baroniyide silmiş alexide adam kafayı yemiş

• Allah top etsin o kamili !

Kızlar Ne Diyor 1

• Selçuk , Bekir olmadıgı surece sorun yok...

Senın kadro bomba olmus ama hızlı cıkıp hızlı dağılabilir... Ayrıca Krasic 4-5 maç yok yetısemez ılk maçlara. Hasan Ali büyük sıkıntı Zieglerin bonservisini alabilirsekkkk ne mutlu bize o zaman tutamayız bu takımı.

0|1
    0|0
    • Krasic sakatlığını atlatsıınca ok olacak bu kadro... Ziegler'i ben de isterim ama eldekiyle yetinmek lazım... :/

• Ben Meireles i yedeğe bırakıp selçuğu oynatmasından korkuyorum D:

• :):):):):) Onun adı Aykutttt !

Erkekler Ne Diyor 13

• çok ofansif bir kadro...derbilerde ve avrupada iş yapmaz...orta sahanın yükü topalın omzuna kalmamalı stochun yerine topuz olmalı

0|1
    0|0
    • Derbilerde orta sahayı üçlüycen, yani 4-3-3 oynayacaksın... Aynen şöyle; VOLKAN--HASAN ALİ--YOBO--GÖKHAN-------MEİRELES--M.TOPAL--M.TOPUZ-----STOCH--KRASİC--KUYT VEYA SOW ;) Topuz bana göre kanat oyuncusu değil !

• ya birşey soracam yabancı kontenjanı ilk 11 de 6 oyuncuydu bu yıl 5 e duscekti. dustu mu. ona gore kadro dusunucem :)

0|1
    0|0
    • 6 yabancı halen uygulanmakta ;)

• Kadro iyi.Alexin zamanı doldu fenerde.Ama bi zamanı dolan da aykut hocadır.İyi adam, kötü teknik adam.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe yeni aldığı oyuncuları oynatması lazım hepsi kaliteli hepsi profesiyonal onlarla götürür ligi

0|1
    0|0
  • Pardon ama Alex nerede?

0|1
    0|0
    • Alex'siz bir kadro... Alex'in devri bitti artık...

• Bencede bir takımın kurgusu bir tek oyuncu üzerine kurulu olmamalı, o oynadığı zaman yenip oynamadığında yeniliyorsan işler kötü...

• bence mantıklı bi kadro. aslında sol bekte caner olsa fena olmaz. ziegler vari bi oyuncu... stoch la krasic in formu yükselirse, leblebi gibi gol atarız... tek eksiğimiz stoper... aykut küçümen bi stoper almaya akıl edemedi,

0|1
    0|0
  • Volkan

Gökhan Yobo Egemen H.Ali

Krasic R.Meireles Alex Stoch

Kuyt Sow

0|1
    0|0
    • aga bu kadro güzel de; orta sahada biteriz ! Alex'in önünde 2 forvet olamaz, yoksa Finikespor'dan bile en az 2 gol yeriz ;)

• aaa bak onu gerçekten ben de farketmedim :D

• Avrupa bu ofansif takım

• Aykutta seninle aynı kadroyu yapıyor zaten

bir tek Stoch' a kafayı takmış yine.

0|1
    0|0
    • bu adam beni öldürür, Stoch'u oynatmaz,gider caner'i oynatır !

• selçuk ve topal hariç herkesi oynatırım

0|1
    0|0
  • güzel taktik çok gol atabileceği gibi çok golde yiyebilir tabi.

0|1
    0|0
    • Ataryemez amca olacağız o zaman :D

• uyar uyar hasan ali olmasa 10 numara takımda

0|1
    0|0
  • aynen böyle olmalı

0|1
    0|0
  • krasicle stoch aynı anda oynayamaz ikisinin mevkisi aynı

1|0
    0|0
    • stoch sol kanat; krasic sağ kanat oyuncusu... sen KOCAMAN'ın geçen maçlarda krasic'i bazen solda oynattığına bakma, o adam sağ kanat oyuncusu

Yükleniyor...