Aldatan aldattığını söylemeli mi?

ilişkinizin ilk başlarında sevgilinizi aldattınız ama sonra pişman oldunuz ve ona hep sadık kaldınız .bunu sevgilinize söylermiydiniz yani aldattığınızı

0|1
14|33

En İyi Erkek Görüşü

• söylenmeli .ama erkek söylerse kadın çok şaşırabilir. kadın söylerse. erkek ölsün zaten .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Aynı şeyi kendim için düşünüyorum, beni aldatıcak sonradan pişman olucak ve bana sadık kalıcak.. Benim için bir ilişkide dürüstlük ön plandadır, ve bunu söylememesi yada benim böyle bir durumun içinde iken söylememem; dürüstlük prensibine aykırıdır diyebilirim.

Daha kötü bir sonuç ise, bir zamanlar beni aldattığını bir zaman sonra bir başkasından öğrenmek _? Sonuçta imkansız birşey değil.Peki aldattığınızı söylemediniz. Ama bir süre sonra o, bir başkasından sizin onu bir zamanlar aldattığınızı öğrendi ki genelde zaten başkasından öğrenildiğinde içinde yalan dolan da barındıran tuhaf bir hâl alır bu durumlar.. Bence herşey daha kötü olabilir..

0|0
    0|0
  • söylenmez diyenler segiliniz eskiden sizi aldatsa bilmek istemezmisiniz acaba :s

0|0
    0|0
  • kaba tabiriyle bu zıçmışken bulama olur...aldatan vicdanını rahatlatacam derken fırtınalar kopartacak belki vicdan rahatlayacak ama sevgili yıkılacak. iki tarafta uzulecek gecmişi kimse değiştiremez. bu durumda hata oldugu dusunuluyorsa birdaha yapmazsın olur biter. Bunu yapmak bir yerde aslında gunah cıkarma yani bencilliğe girer.

0|0
    0|0
  • söyleyerek ne kazanacağını düşünüyorsun.

onu aldattığını ama bunu ona söyleyerek de, ona sadık kaldığın imajını mı vereceksin...

söylemek çok tehlikeli olabilir dikkat et..

bi hata yapmışsın ikinci bi hata yapma.. bir söz vardır şöyle der:

" asla bi aslanın kuyruğunu tutmayın, tuttuysanız da bırakmayın..."

0|0
    0|0
  • Sevgilini aldatmak için ne gibi geçerli bir sebebin vardı acaba? Yapacağın en iyi şeyi sana söyleyeyim.

Ona aldattığını itiraf et, seni tokatlamasına izin ver ve evliyseniz bir an önce ayrılın. Hayatta bazı şeylerin telafisi insanı tatmin etmez. Bundan sonra hep mutsuz olursunuz.

0|0
    0|0
  • söylemek ilişkiyi zedeler söylememek vicdanı

seçim kişiye kalmalı bence iki ucuda boklu değnek

neresinden tutarsan

0|0
    0|0
  • Aldatmanında derecesi önemli, eger bir insan birini başkasıyla aldatıyorsa bir daha aldatmayacağı ne malum...Güven duygusu ilişkilerde önemlidir, ister kadın ister erkek olsun...

0|0
    0|0
  • Söyledigin an biter iliskin .

Herkez hayatda hata yapar önemli olan tekrari olmamasi .

0|0
    0|0
  • aklı olan söylemez

0|0
    0|0
  • söyledım soylerımde

1|0
    0|0
  • başta hata yapmışsın. sıvamamak lazım. mezara kadar senle gitsin. bir daha yapmazsın. cezasını da öbür dünyada çekersin.

0|0
    0|0
  • evet evet. her boku yiyip söylemek lazım

0|2
    0|0
  • aldatacak duruma gelmişse sevgi saygı bitmiştir zaten o yüzden önce ayrılmalı sonra ne isterse yapsın sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • hayır söylenir mi hiç can tehlikesi var:D

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle söyleme söylersen senden hep şüphe duyar azcık akıllı düşün...

0|0
    0|0
  • valla bana dese o an döverim herhalde olurmu öyle şey birlilkte olmasak neyse senle benim ilişkim varzet sen beni aldatsan sadıkmı kalmış oluyorsun vallaha döverim

0|0
    0|0
  • bence bilmemesi daha iyi hep aklında yer eder kendine sıkıntı yapar...

0|0
    0|0
  • düzğün bir ilişkin varsa sevgilinle ciddi düşünüyorsansa söyleme aa bir dahada sakın öyle bir sey yapma diyeceğim ama kesin yine yaparsın bunu içinde var sanırım senin :)

0|0
    0|0
  • aldatan aldattğını söylerse aldatmış olmaz ki :))

0|0
    0|0
  • ona bunu söylemeyerek sadık kaldığını mı düşünüyorsun?

Bence yanılıyorsun...

0|0
    0|1
  • akılı ınsan soylemez

0|0
    0|0
  • abi söylenirmihiç ya madem söyleyecem niye aldatıyımki mantık ne :) söyleyip giderim günah olmaz :)

0|0
    0|0
  • sölemeye gerek yok...

0|0
    0|0
  • sölicekse nie aldatıyorki :D bence yakalanmalı

0|0
    0|0
  • aldatcak durumdaysak ayrılırım. hem aldatıp hem de daha sonra sadık kalma olayı nasıl oluyor?

0|0
    0|0
  • ozaman aldatma olmazdı ...

0|0
    0|0
  • nasıl aldattığına bağlı

0|0
    0|0
  • söylememli

kendi vicdanını rahatlatmak adına onu üzmek en büyük bencilliktir.

0|0
    0|0
  • belki secgilinde seni aldatı ama sölemiyor bişey değmi sana :)

0|0
    0|0
  • aldatsaydım yüzüne bakamazdım bir daha bırak itiraf etmeyi,hoş aldatmazdım oda ayrı...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet.İlişki ilerlemişken ortaya çıkacağına en başından söylenmeli.Kabul ediyorsa devam yoksa herkes kendi yoluna

0|0
    0|0
  • söylememek gerek.yolunda giden bir beraberliğin sonunu getirebilir.bırak olduğu yerde kalsın

0|0
    0|0
  • onu kaybetmeyi göze alıyorsan söyle!

0|0
    0|0
  • Söylemezdim herşey yolundayken neden berbat edeyimki...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle söylemezdim . Yine yapacagımı düşünüp bidaha asla güvenmezdi ve sürekli yüzüme vururdu .

0|0
    0|0
  • o iliskiye biraz deger verdiyse sonkez dürüst olabilir

0|0
    0|0
  • ne söylücem ya pişman olmuşum işte söylersem beni belkide bırakabilir öyle her şey söylenmez

0|0
    0|0
  • Söylerim yük oluşturur o üstümde karşımdakinin bilmeye hakkı var

0|0
    0|0
  • keşke söylese öyle bişey olunca sters topu yaparım onu yeminle.

0|0
    0|0
  • bilmezse üzülmez

0|0
    0|0
  • ben olsam söylemezdim ama bana söylenmesini isterim

0|0
    1|0
  • bir defaya mahsus birşeyse ve gerçekten çok ama çok pişmanolunmuşsa birdaha yapılmayacaksa söylenmemeli.

0|0
    0|0
  • söyle al başına belayı

0|0
    0|0
  • eğer seviyorsam söylemezdim çünkü kaybederdim onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...