Aranızda uyuşturucu kullananlar var mı ?

Kaçınız Uyarıcı maddeler kulandınız yada hangisinin etkisinde kaldınız başınıza gelen ilginç bir olay varmı yada bu meretleri kulanma amacınız ?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmayi dusunmem asla ! Bu kendini bilmeyen insanlarin cozum yoludur , ne oluyor sanki kullaninca size mutluluk veriyor , peki veren mutluluk ne kadardir ? Hayatiniza malolur sadece anlik mutluluklar icin , hayirli islere veya da ihtiyacinizi karsilicak ekmek paranizi bile bi kac saatlik mutluluk harciyorsunuz ? Aile yuzunden mi , sevgili yuzunden mi sacmalik bunlarin hepsi ? Bi yandan o uyusturucuyu kullanirken o mutlulugu tadarken , olumu de dusunen var mi acaba % 100 eminim ki kimse o sirada olumu dusunmez hersey kus gibi uctugunu zanneder , oysa bilmez ki uyusturucunun sigaradan bile daha zararli oldugunu , sigara akcigerleri mahfettigi gibi , uyusturucunun da tum organlari yiyip bitirdigini bilse ve anlasa bu ise kalkismazlar genclerde . Genclik akli iste herseyden kurtulmak icin yapmadiklari yollar yoktur . Guya boyle yaparak mutlu olduklarini zannederler , aslinda onlar mutluluk degil olumu bile bile daha da kisaltirlar ve olum acisini tadarlar , tipki yatakta yatan bir hastanin aci cekmesi gibi bunlarn tek farki hastayken degil bile bile aci cekmeyi secerler !

0|0
    0|0
    • haklisin eroin kokain exstasi bunlar boledir ama kenevir diye tabir edilende kimse ucmaz vve daha cok dusuncelere daldirir cozum yollari buldurur bazende guldurur ama hic biri iyi degildir tabiykide

• Yanlis bildignizi duzelltim siz acidan iciliyor dediniz bense %100 icme sebeplerini size soyleyerek size anlattim .Ve benim ictigimi kim soyluyor ben kullanmiyorum . neyse iyi gunler hanimefendi

• bunlari sorunuzla beraber de paylasabilirdiniz. iyi gunler beyefendi .

Kızlar Ne Diyor 11

• yok allaha şükür ayıkken normal değilm ztn.

1|0
    0|0
  • Depresan kullanıyorum sayılır mı :(

0|0
    0|0
    • 4 5 tane cakipta kafa bulan arkadaslarim vardir hele roj1 roj2 zanaks biligin uyusturucudur :)

• bosverya icme hicbiri iyi degil hatta soyle diyim piskolojisi bozuk olana antideprasan verirler ama iyilesmis olsan bile onu kullanma istegin olur yoksunluk cersin depresan kullanipta uyusutrucuya baslayan coktur :)

• Sana bonzai verelim kız :D

• Asla .

0|0
    0|0
  • Bilinçli kişinin kullanmayacağıı biliyoruz. Fakat Uyuşturucu yaşı çok düştü 14-15 yaşında özenenler var.Ve etraflarda bu papik abi dediklerimiz. Ben gençler için üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • şükürler olsun hiç bir madde kullanmadım Allah ta yakınıma yaklaştırmasın evlerden uzak.

1|0
    0|0
  • denemek lazim denemediklerimizi.

0|1
    1|0
  • sigara bilekullanmıyorum, uyuşturucu demek bile tüylerimi diken diken yapıyor allah korusun :S

0|0
    0|0
  • Kullanmadım ama kullanan var çevrede.

0|0
    0|0
  • şükürler olsun hiç bir kötü alışkanlığım yok

0|0
    0|0
  • ogrenci yillarimda arkadaslarla beraber gezerken parktaki bi adam meyve yiyordu parktaki agactan topladigini soyledi bikac arkadas yemislerdi sonra evlere dagildik o yiyen arkadaslarin kimisi zikir cekmeye baslamis kimisi evde birisini kovalamis birisi babasiyla dertlesmis biride alt kattaki insaata girip kendisini duvardan duvara vurmus sonra kulleri tuvalete toplayi orada yatmis ertesi gun karakoldan arkadaslari almaya gittik ben hala o meyveden derim uysuturucu ozelligi olan biseydi bence ama arkadaslar cinler diye korkup bidaha eve giremediler :)

0|0
    0|0
    • bende o mantardi :) Su kolpacinoda ornegi olan :D

• izlemedim o filmi ama hepsi ayni evde kaliyordu hepsinede olmus babasiyla konusanin babasi vefat etmisti ertesi gun parka gittik parkta meyveli bi agac yoktu :D

• hmm babasi olmusse bilemem cocuguma ne oldu diye olabilir :D ama buyuk ihtimal mantar :) gecmisn olsun

• Ben kullanmadım ama eski erkek arkadaşım esrar kullanıyordu sonrada salak salak herşeye gülüyordu gözleri kan çanağına dönüyordu kaç kere söz verdi zaten az kullanıyorum bırakıcam falan diye baktım bırakıcak gibi değil yol verdim bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer bir sevgilin varsa zaten en etkilisini kullanıyorsundur dahasına ne gerek var :)) değil uyuşturucu alkol kullannalara bile anlam vermem.. sigara içelerede anlam veremiyorum.. tamam ben sigara içiyorum çok anlamsız ama en azından bilincimi yitirmiyorum.. Baş dönmesinden yada bilinç kaybetmenin nesi eğlenceli olurki ? bilemedim..

0|0
    0|0
    • İçkiyi içmesini bilirsen bilincini kaybetmezsin, sadece kafan güzel olur. Kafanın güzel olması da güzel oluyor.

• Asla

0|0
    0|0
  • torbacıyım :dd

0|0
    0|0
  • Herşeyi denedim ama asla size deneyin veya kullanın demiyorum. Şuan sigara bile içmiyorum. Kötü şeylerden uzak durun gençler.

0|0
    0|0
    • Sana bir soru sorucam. Bonzai için neden şekerden daha zararlı diyorlar? İkisi de sonuçta merdiven altında üretilen kimyasal değil mi? Ne farkı var?

• yarınını düşünenlerin kullanacağını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Muptelayim

1|0
    0|1
  • uyuşturucuya hayır ama alkole evet. peki fark varmı sence

0|0
    1|0
    • sulu ile kurunun yeri farklidir ikisini karistirisanda allah yardimcin olsun :)

• bira içmem

• Fark var. Fark olmasının sebebi de uyuşturucunun devlet kontrolünde olmaması. Uyuşturucu saf halde satılmıyor, içine kötü kinyasal maddeler karıştırılıyor. Para hırsı. Daha az masraf, daha fazla kar. Yasal olsa, uyuşturucu saf halde olurdu, zararı daha az olurdu.

• asla

0|0
    0|0
Yükleniyor...