Koşu bandında yürüyüşle ne kadar zamanda incelme olur?

Hergün 1 saat tempolu yürüyüş yeterli mi sizce? Ve ne kadar zamanda incelme olur?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben 4 km koşuyorum 1 saate yayıyorum bazen ama zayıflamak için değil formda kalmak için sen temponu arttır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece yürüyüşle olmaz. Beslenmene de dikkat etmeli, şekerden ve undan uzak durmalısın. Bu şekilde 2 ay içinde vücudunda değişimler başlar. Kısa sürede mucize bekleme..

1|0
    0|0
    • Bunları yıllardır yapıyorum o konuda sorunum yok , sıkılaşmam lazım sadece.

• Pilatese başlıcam tekrardan

• Daha iyi olur evet. Yürüyüş vücut dinçliği için iyi ama tek başına yeterli değil..

• Duzenli olarak her gun bir saat yuruyus bence gayet iyi fakat aksatmamaya ozen gostermelisin cunku bazen ipin ucu kacinca yakalamasi zor oluyor. Incelme ise ssenin kilona gore degisebilir herkeste fArkli olabilir bunun zamani ama sana sikilasma hareketlerini yapmani tavsiye ederim bu hareeketler kaslari calistirdiginda kas bolgesindeki yaglari yakmaya yardimci olur. Bacaklar ve kalca icin en etkili hareket ise squad hareketidir

0|0
    0|0
  • İstanbul-Erzurum arası mesafe kadar koşarsan incelirsin heralde

0|0
    2|0
  • @amoun arkadaş doğru söylemiş sadece yürüyüşle olmaz beslenme gerekli yağ yakmada. BAKIN KİLONUZ ÖNEMLİ DEĞİL ÖNEMLİ OLAN YAĞ ORANINIZDIR. EVİNDE BİR ÇİFT DAMBIL VAR İSE YÜRÜYÜŞTEN ÖNCE AÇ İNTERNETTEN AĞIRLIK ÇALIŞ SONRA YÜRÜYÜŞÜNE ÇIK BESLENMENE DE DİKKAT EDERSEN YAĞ YAKIMI KAÇINILMAZ OLUR BOL ŞANS.

0|0
    0|0
  • Yetersiz tek başına olmaz definasyon koşusu yaz nete onu yap ve fitness ve pilates eklersen 6 ay sonra http://i.hizliresim.com/dWlBop.jpg

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim

• Biliyorum biliyorum , sadece bilinçsiz değilim onu belirtmek istedim , çok teşekkür ederim daha da bilinçlendim

• Spinning derslerine gir haftada 3 kere. İlk başlarda bana küfredersin neden bunu önerdin çok zor diye ama devam edersen 2 3 ay sonra bana teşekkür edersin.

0|0
    0|0
    • Üst bacak inceltir mi?

• Vücudun heryerini çalıştırdığı için inceltir fakat üst bacak en zor eriyen yerdir. O yüzden hemen erimesini bekleme

• Teşekkür ederim

• İncelme olur derken vücudun herhangi bir bölgesimi yoksa kilo vermekten mi bahsediyorsun, sadece koşu bandı yeterli değil, sıkı vücut istiyorsan illa verilen programı uygulaman lazım.

0|0
    0|0
  • evde kocaman yaklaşık 50 kiloluk profesyonel koşu bandı var dunlopun bikaç aydır koşuyo annemle ablam hiçbi değişim yok :D

0|0
    0|0
    • Süpersin motivasyon konusunda 😄

• ya şaka yapıyorum yani tamam gerçi değişiklik yok ama onların bünyeleri farklı seninkiler farklı bide ablam biraz önce kahvaltı yaptı 1 tabak kızartma + 1 tabak sucuk kızartma yedi yanına cola akşama çikolata felanda götürür o öyle yaparsan faydası olmaz tabi :D

• :D sadece günlük aktivite bu 12 km ile 1 saat koşsan anlarım

0|0
    0|0
    • 😒😒

• olacak olacak biraz da netten videolara bak. plates topu ile çalış ama düzenli yapmalısın beslenme çok önemli

• yürüyüş yerine hafif tempolu koşuyu tercih etsen 2 kat daha faydalı.

0|0
    0|0
    • Tempolu yürüyüş yapıyorum

• pazarda gezer gibi yürüşün hiç bir faydası yoktur yanlız. cıkabiliyosan doğa yürüyüşüne çık park sahil vb yerlerde. koşubandında 1 saat yürüyecegine doşarıda 30dk yürümen daha faydalıdır. koşu bandında sabitsin zemin düz. dışarıda zemindeki en ufak girinti cıkıntılar bile vucudunun bir çok yerindeki kasları calıstırır buda fazladan kalori yakmana yardımcı olur = yagları eritmek

Kızlar Ne Diyor 2

• İncelme değil. Koşu bandı yağ yakımında önemli rol oynuyor.

0|0
    0|0
  • 2 beden incelirsin

0|0
    0|0
    • Dalga geçmiyorsun umarım?

• niye dalga geçeyim 2 beden incelirsin teyzem koşu bandı aldı inceldi ondan biliyorum yorum yapmak kabahat

• Teşekkür ederim

Yükleniyor...