Dembaba İle Sneijder i Kıyaslamak Nasıl Bir Futbol Fakirliğidir?

Sneijder Madridde ve Mourinhonun efsane İnterinde 10 numarayı giymiş bir sürü kupalar kazanmiş Ballondora aday gòsterilmiş Dünya kupasinda gol Krallığını paylaşmiş bir oyuncuyken Dembaba Chelseadan kovulmuş bur oyuncu şimdi bu soruyu soran ve cevaba dembaba yanıtını veren futbol fakirlere soruyorum sizin aklınız yerindemi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle mevkiler çok farklı BA mı Burakmı diye kıyaslama olur Umutmu Sow mu diyede olur ama Sneijder BA kıyaslaması saçma olur Hakan Balyta ile Cenk Tosunuda kıyaslasınlar ozaman bu nekadar doğru olursa oda öyle ikiside kaliteli oyuncu ama Sneijder Türkiyede mevkisinin en iyisi.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• gizli sakin ol yine gizli soru yine provokatif yine küçük görme yine galatasaraylılar
    dembaba chelseden kovuldu diyenler sneijder interden realden kovulmadı mı ama sizin deyiminizle sneijder kendi gitmek istedi oluyor

0|2
    0|2
    • Sneijder Real Madrid ve İnterden kovulmadı Real Madrid Ronaldo ve Kaka gibi pahalı transferler yapinca Sneijder ve Robbeni sattilar kulübü rahatlatmak için. İnterdede Sneijder in yıllık maaşında indirim yapmasini istediler Sneijder de kabul etmedi ayrıldı ayrıca Sneijder hem Madridde hem İnterde hemde Hollanda milli takiminda sürekli ilk 11 oynadı şimdi anlayabildinmi

• Gsli provakatif olunca sasirmiyorum artik

Erkekler Ne Diyor 4

• siz sneijder in geçmişiyle övünmeye devam edin şu anda demba ba sneijderden bin kat faydalı

1|1
    0|2
    • Neye göre faydali açiklarmisin

• oyuna skora puana faydası var. sneijder in daha asisti yok diego ribasın bile iki asisti var. sneijder 50 şut çekmiş 3 ü isabetli. tek katkısı fb galibiyeti. sen söyle başka ne katkısı var

• Ribasmi:) Iyi guldurdun beni adamin yürüyecek hali yok daha sneijder in nasil üç tane kaleyei şutu var? Fenerbahçe maçinda 2 gol attı ayrica o maçta Sneijder in 2 şutunu Volkan çikardi Konya maçinda yine 2 şutunu kaleci çikardi bir tanesi direkten dondu yalan söylemeye utanmıyormusun

• birisi forvet öbürü orta saha. kıyaslamak futbol fakirliği aynen

1|1
    0|0
  • Gecmisimi onemli simdi verdigi katki mi

1|0
    0|2
    • Objektif yorumcu?

• Ayrica adam gibi konus yoksa sana madam muamelesi yaparim kramponu bile olamaz ne demek? İnsan gibi futbol konus halaret etmeden

• Benim bu cümlede hakaret ettiğimi nerden çikardin? Sergen Yalçinda bu cümleleri geçen sene kullaniyordua şimdi hakaretmi etmiş oluyor senle bu konuyu geceye kadar tartışırim sen varmisin

• Sneijder açık ara alır. Demba ba kim la?

0|1
    1|2
Yükleniyor...