Kas yapmak istiyorum, neler tavsiye edersiniz?

Evet kas istiyorum ama öyle hayvan gibi değil. Hafif belli belirsiz ee tabi kilo da vereyim :)
Bu süreyi nasıl ayarlayabilirim çok uzamasını istemiyorum ve bazı yerlerimde zaten kas var ve olmasını istemiyorum hatta erisin ordaki kaslar bunu nasıl dengeleyebilirim? Tavsiye edebileceğiniz birşey var mı? Nereye gitmem gerekiyor?

Ciddi ciddi soruyorum dalga geçmeyin :D

0|0
8|46

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki hayvan gibi kas yapmak çok kolay da istemiyorsun birde?:) Neyse.. Git bir salona yazil, Leg Press ve Squat yap ilk hafta 4x10 çaliş diğer haftalar 6x10 a çikart. 1. ayin doldumu ağirliği arttir ve 10x5 çalişmaya başla ama çok ağir gir, bunlar kalça ve bacak içindi, oblikler için yani yan karin kaslari için ve abs'ler için yani ön karin kaslari içinse youtube'a abs workout yaz ve kendine bir tanesini beğen çalişmaya başla.. Workout program'dir.. Gelelim işin en can alici noktasina, sen 1 senede yapsan bu işi beslenme olmadan asla kad yapamazsin, kalitesiz karbonhidratlardan uzak durmalisin yani bunlar abur cubur şeker vb.. Şeyler. Karbonhidrati kalitelilerinden almalisin yani yulaf ezmesi, bulgur, patates vs.. Bunlar yağ yapmaz, Karbonhidratlar enerji sağlar yani spordan 1 saat önce alman çok iyi olur ve spordan önce doğal doping olan Kahve içmeyide unutma!! :) Bu iş proteinsiz olmaz, protein ağirlikli beslenmelisin kesinlike karbonhidratin yaninda proteinde olmali.. Yani sana örnek bir beslenme şekli gösterecek olursam, 250 Gram Bulgur Pilavi 250 Gram Tavuk Göğsü ve Salata.. Sporcu beslenmesi böyle olur, Salata protein sentezini arttirir. Sana yillarin verdiği birikimle yazdim bunlari bunlara dikkat edilmezse bu iş asla olmaz, başaracağina inaniyorum, dediğim şekilde çaliş ve dediğim şekilde beslen 1 ay sonra farki gör teşekkür et, bol şans

0|0
    0|0
    • Ayrica hem kas yapip hem kas eritemezsin biri anabolik digeri ise kataboliktir :) yani ayni anda bir yerden alip bir yere veremezsin

• çok teşekkür ederim :)

• rica ederimm

Erkekler Ne Diyor 45

• Kas yaz 2222 ye bir gönder bakalım nolacak kanks

3|1
    0|0
  • Hayırlısı canım yha

1|0
    1|0
  • kaslarini eritmek istiyorsun :))
    kilo vermek istiyorsun
    spor yapman gerekiyor sanirim hanimefendi.)

0|0
    0|0
    • Ben hergün saat 6 da yürüyüş yapıyorum 1 saat kadar. Tamam o spor sayılmaz ama :D ben anlatamadım :D

• cardiyo, plank, mekik, squat, deadlift

1|0
    0|0
  • Ağırlık çalışabilirsin beslenmene de özen gösterirsen yapabilirsin neden olmasın ama kasları uyarmak gerek ilk 6 ay baya bir kazanırsın bir bir gerçek fakat hiç bir erkek kadar olmaz çünkü sizde testosterone düşük seviyede fakat istediğine zamanla ulaşırsın adım adım

0|0
    0|0
    • Zaten çok istemiyorum. Hafif karın kası sıkı bir vücut kafi

• buna söyliyelimde biraz versin sana

http://hizliresim.com/6lpLq9

0|0
    0|0
  • Dambıl ile çalışabilirsin fazla ağırını seçmezsen kas yapmazsın nasıl yapacağına internetten izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • kas isteyen kız hayret merak ettim bazı yerimlerim kas demişsin nereler orası vede spor + diyet lazım fitness tam sona göre

0|0
    0|0
    • mesela omuzlarımda ve bacağımda müthiç kas var :D

• nerden gelmis o kaslar :D evdemi salondamı yapıcan ağırlıkla yemek programı veririm tabi ciddiysen yoksa boşa uğraştırma beni :)

• salonda yapıcam. da, o kaslar eskiden kalma bir aralar baya spor yapıyordum ordan işte :D

• satlık kas bulunur

0|0
    0|0
  • İstediğin buysa seni görmeden seviyorum evlen la benle; http://i.hizliresim.com/dWlBop.jpg

0|0
    0|0
    • hayır değil bunun poposu büyük :D ayrıca baya kaslı bu :D

• Olurmu hiç olurmu yapmayın allasen poposu buyuk değil beli inceeee yağ simidi olmadığı için oyle gozukuyor kaslı da değil tam bir kadınnnnn

• Barfiks cek

0|0
    0|0
    • ne alaka

• adam ol ! ya barfix çekebilmek için baya bir iyi olmak lazım ben o aşamada değilim ! tamam sus

• Belliki amatörsün

• tamam da bir aralar baya spora gittim diyosun o kas olan yerlerde erime ve sarkma olmasi lazim nasil kas var bir foto yolla bence

0|0
    0|0
  • 1 kiloluk dumbell al (dalga geçmiyorum) kendine program yaptırt düzenli çalîş

0|0
    0|0
  • Sıkı ve fit bir vücut yeterli bence kasa falan hiç bulaşma :)

0|0
    0|0
  • Istesen de Hayvan gibi kas yapamazsın zaten.

0|0
    0|0
    • benim hayvandan kastım farklı :D

• Ortalamanın biraz üzerinde ağırlıklarla çalış. Makismum kaldırdığım ağırlığın %60-%70 civarı. Beslenmene ve uykuna da dikkat etmelisin. Ve en önemlisi bilinçsiz yapma, profesyonel yardım al.

0|0
    0|0
  • Kas yaparken göz çıkarma sonra !!!

0|0
    0|0
  • Halter. :)

0|0
    0|0
  • :D Sen Cok Sey İstiyosun Otur Baklava Flan Ac Oyle Tatmin Et Kendini :D

http://i.hizliresim.com/W68vbY.gif

0|0
    0|0
  • istemiyorum erisin o kaslar diyo ya kalça kasıdır kesin oturarak yapmıştır :D

0|0
    0|0
  • Jen selterin videolarini izle mutlaka ornek alinmasi gereken biri :) izleyip cevap verebilirsiniz haklimiyim haksizmiyim

0|0
    0|0
  • 2tane dambıla bakar askm

http://i.hizliresim.com/ZAjPdg.jpg

0|0
    0|0
  • Sabah kalkar kalkmaz 50 mekik 50 sinav 20-20-10 1 dakikalik molayla uç set akşamda yatmadan önce aynisini yaparsan faydasi olucaktir ama istikrar onemli spor dediğin hemen bir ayda olmuyor biraktigin anda yalan oluyosun

0|0
    0|0
  • Merak etme zaten "öyle hayvan gibi" kasların asla olmayacak. Yavaştan spora başla. Makaleler oku, beslenmeni düzene sok, AÇ KALMA.

0|0
    0|0
    • Ya ben ne yapmam gerektiğini sordum :/ yani hangi programı

• yemek ye uyu böyle daha güzelsin :)

0|0
    1|0
    • evet evet bende öyle diyordum

• Protein tozu iç

0|0
    0|0
  • Şeytan diyor al şu kızı

Kas yapana kadar...:P

0|0
    0|0
    • Şeytan bana neler diyor bi' bilsen...

• Basit fitness yapcaksın:)

0|0
    0|0
  • Sinav mekik cek bol bol ya da bir spor salonuna git

0|0
    0|0
  • Kas yaparken kas eritmek diye bişey yoktur.

0|0
    0|0
    • tamam öyle erisin demedim aslında :D sadece var olan yerler dahada çıkmasın diye dedim

• ya sen benim aseksüelliğime neden taktın :D !

• Gece hatırlat sana program yapiyim.

• Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 8

• kızlarda erkeklerdeki gibi kas olması pek mümkün değil zaten eğer hormon, ilaç vs kullanmıyosa
    en mantıklı seçenek bir değerlerine bakılması kas oranın yağ oranın falan...
    incelmek istiyosan pilates öneririm sıkı bir vücut içinde ağırlık çalışmalısın
    diğer türleride deneye bilirsin ama böyle bir sonuç elde edemezsin
    cdn.sheknows.com/.../...-secret-models-candice.jpg

bu modellerin sırrıda bu zaten ağırlık çalışıyolar
    umarım istediğin sonuçları elde edersin ^-^

1|0
    0|0
    • ağırlıkta gerçekten kendini zorla ertesi gün ağrı olsun

bide hiç yürüyüş bilmem neyle vakitkaybetme öylede kilo verebilirsin belki ama sıkı bir vücuda sahip olamazsın vücudundaki kas oranınıda veriyosun yağ oranınıda bu nedenle bide ağırlık çalışınca spor bittiğinde hala kasların yağ yakımına devam ediyo ama yürüyüş koşu vs. o anlık yağ yakımı sağlıyo

• en mantıklı yorum senden gelmiş, millet sanıyorki iki ay gitse kas çıkacak :D fazla olmasın diyorlar bide

• @Intractable34
      aynen erkekler bile o sürede tam yapamıyolar ki kızlar nasıl yapsın :D
      teşekkür ederim :D

• Kilo verdikten sonra kas konusunu düşün. İlk önce yağ yakımı sonra kas.

1|0
    0|0
    • Artık sıkıldım kilo vermekten :) az bişey kaldı onuda böyle hallederim herhalde

• Bende istiyorum keşke satılsa gider alırdımm amaaa böyle olmaz benden

1|0
    0|0
  • Pilates;) çok belirgin kas olmuyor ama fazlasıyla sıkılaşıyorsun

1|0
    0|0
  • 7-8 aydir fitness a gidiyorum faydasini gordum gayet iyi karin kaslarim var abartili degil tabi

1|0
    0|0
    • yani bende abartısız istiyorum ama kime gitsem tamam gel ben sana söyle yapcam böyle yapıcam diyor ama sonuç bambaşka birşey :/ nereye gideyim ne yapayım bende bilmiyoum

• Sen yurtdisindaydin dimi ya

• Vucut gelistirme yap : squat abdominaux.. bende ne zamandir yapiyorum gelistim ve kotu gozukmuyor

2|0
    0|0
  • Fitnessa gitmen gerekiyor ve haftanın 4 günü istedin bölgelerine yoğunluk vererek ama diğer yerleri de ihmal etmeden ağırlık calismalisin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim aradığım cevaplardan bir tanesi

• Spora git orda hocalar gerekli egzesizleri veriyolar zaten 1 senede falan yaparsın düzenli çalışmalarda protein tozu falanda alabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...