Arkadaslar ben evde spor yapmaya basladim ama göbegim haric her yerimden ter akiyorki bn asil göbegimden kurtulmak istiyorum.. normalmi terlememesi?

Göbegim haric heryerim terliyor.. göbek bölgesi terlemesede göbek yaglarimdan spor sayesinde kurtulurmuyum?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Göbek Dışında Terleyen Yerlerin Tam Neresi Olduğu Önemli.

(( Bu Çok Sapıkça Oldu ))

Toksin Atımı İyidir Bölgesel Olmak Zorunda Değil

Devaaaam

0|0
    0|0
    • Sirtim, boynum, bacaklarim yani kisacasi heryerim terliyo aslinda göbek disinda

• Teşekkürler.

• Rica edrm

Erkekler Ne Diyor 8

• göbeğinde terliyodur mutlaka. ama göbek eriteceksen beslenmene dikkat edip cardio çalışması yapmalısın

1|0
    0|0
  • Sürekli koş yediğine içtigine dikkat et ve karın egzersizi çalış emin ol 1 ayda kurtulursun :)

0|0
    0|0
    • Kosu sevmiorum kosu haric digerlerini yapmaya gayret gösteriyorum ztn.. :-)

• :-)

• rica ederim :)

• hardcore cardiyo yap. 1 ay sonra göbeğim baya eridi diye yazarsın buraya.

0|0
    0|0
    • Jillian michaels amerikan fittnesci onun 30day shred programini yapiyorum biliyormusun o kadini? Insallah ise yarar

• her program herkeste işlev görmez. sporda pertin çıkıyosa o programa devam et

• Evet ter icinde kaliyorum ve bacaklarim agriyor demek ki dogru sporu yapiyorum :-)

• Tabiki terliyen yetlerin mi eridigini dusunuyorsun ki

0|0
    0|0
    • Hayir da genelde terleyerek yaglarindan kurtuluyorsun yha o bkmdn sordum.. peki göbek bölgesi neden terlemezki karin egzerside yapsam bu böyle

• Yok bu sefer pes etmicem.. cok gzl motive diyorsun :-)

• Benim isim be

• Gobek terlemezki sen devam et eriyo o her sabah ac karnina tartil :)

0|0
    0|0
    • Ac karna tartiliyorum ztn ama tartidaki yaziyi fazla önemsemiyorum.. ölcmek daha mantikli ve ölcüde hic yanilma payin olmuyor :-)

• Ama boy 1.65 olunca gerek var bence.. bn sisman oldugumu söylemedim ki ztn fazlam var ama.. boyum 1.70 olsaydi ozmn fena durmazdi :-)

• İyi sen bildigin gibi yap ozaman :)

• Her gün koşacaksın

0|0
    0|0
  • Çok normal ve çok iyi bir gelişme toksinleri atarsın

0|0
    0|0
    • Evt hadi bklm spor sart yha hem saglik hemde kilo vermek icin

• Ben lisanslı sporcuyum haftanın 5 günü antrenaman 1 gün maç bu tempodayım yani

• Kolay gelsin zordur eminim :-)

• büyük mü göbüş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Göbeğine streç sar terlemesini istiyorsan. Ayrıca marketten beyaz çay al poşet çayların orda oluyor bitkisel yani zararlı zayıflama çaylarından değil yağ yakımıni hızlandırıyor ondan iç sabah akşam. Yoğurt ye göbek yağlarını o da yakar.

0|0
    0|0
    • Yogurt hergün ara ögün olarak yiyorum.. beyaz cayi ilk defa duydum bn günde 1-2 fincan yesil cay iciorum birde spor yapiorum.. önerilerin icin cok tsk ederim :-)

• Haklisin @deja_vu ne demisler %60 beslenme, %40 spor.. her ikisinede dikkat etmeli insan eger kastan kilo kaybetmek istemiyorsan, önemli olan yag yakmak kantarda kac kilo gösterdiginin fazla bir önemi yok.. ayni kiloda iki insan getirip göstermek gerek, yag orani fazla olmayan kisi daha zayif duracaktir diyerinden..

• @deja_vu Ben bu işi yapıyorum senden veya diyetisyenden öğreneceğim bir şey yok merak etme. Profilimden bakabilirsin. Bay.

• Jillian Michaeles.. kurtulursun.

0|0
    0|0
  • Karın çalışıyorsundur eminim de karın öyle çok terlemez koltukaltı bacak gibi değilki..

0|0
    0|0
    • Ozmn endise etmeme gerek yok :-D ne bilim yha vücudumun heryeri terliyo ama göbekte tik yok :-)

• Terlemek zayflamak demek degldir. Terle sadece su atılır. Onemli olan yag yakmak ;) inanmyosan arastr internetten

0|0
    0|0
    • Zayiflamak icin terlemeninde bir yarari var bunu simdiye kadar bir cok doktor dedi.. yag yakmak tabikide önemli ve spor yaparak yagda yakiyorsun

• Faydasi yok demiyirum ama gobeginin terlememesi gobegne faydasi olmuyo anlamina gelmez. Terlemekte vucuttaki fazla tuz atildgi icin faydali

• Anliyorum yorumun icin tskler

• Hangi hareketleri yapiyorsun bende evde spora baslicam o yuzden soruyorum

0|0
    0|0
    • Jillian michaels fittnesci onun 30 day shred diye bir programi var onu yapiorum.. memnun kalan cok

Yükleniyor...