Haklarını helal ederler mi sizce?

CENAZE NAMAZINDA Hoca yine soracak? HAKKINIZI HELAL EDİYOR MUSUNUZ? diye. ORADA OLAMAYACAĞIM ama sen söyle ŞEHİDİM biz uyurken sen terörist peşinde koştun. biz klima karşısında serinlerken sen postallar içinde dağda gezdin. biz facebookda geyik yaparken sen anneni bile arayamadın. biz tatil planları yaparken sen bir sigaranı bile rahat içemedin. BİZ RAHAT RAHAT CENNET VATANDA YAŞAYALIM DİYE SEN ÖMRÜNÜN FİDAN ÇAĞINDA CANINI VERDİN ŞİMDİ SEN SÖYLE EY ŞEHİT; bizim ne hakkımız olabilir ki? SEN HAKKINI HELAL EDİYOR MUSUN?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• yemin ediyorum bütün tüylerim diken diken oldu...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• etmezler etmesnler de.

0|0
    0|0
  • cevap veremez ki. ölü.

1|1
    2|3
  • haklarını helal ederler mi ? biz onların hakkıyla kurtardıkları vatan toprağı üstünde günümüzü gün etmeye, 2 gün ağlayıp sızlanıp 3. gün çal oynasın vur patlasın demeye, lanetleyerek onlara kefen giydirenlerden kurtulacağımızı düşünmeye devam ettiğimiz sürece... haklarını helal etseler bile, biz ödeyemeyiz...

0|0
    0|0
    • Şu alttaki yorumlara bakar mısın ya hepsi hain bunları sana da helal olsun

• onlar dalgasına baksınlar, bize yürekli birileri lazım boşver yollarına baksın. teşekkürler canım kardeşim

• Öbür dünyada kendileri çekecek zaten bizim için bir sorun yok :D

• o değil de, küçük harfle yaz bundan sonra.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şehitlerin şühedaların kapısından ben değil onar girecek.. senın yararlandıgın mukafatların kaç katı belkı mevlam onlara mukafat sunucak.. allah rasulunun yanında peygamberlerle komsu olacaklar.. onlar bu nımetler karşısında diyecekki keşke tekrardan dunyaya gelip tekrar allah yolunca şehıt düşsek(tabiki hakiki şehit iseler)

0|0
    0|0
  • hayat askerlik üzerine kurulu değildir... onların şahsen benim üzerimde ödenilmesi güç bir hakkı yoktur! çünkü ben onlardan yardım istemedim onlar gönüllü olarak yardım etmediler... devletin siyasi amaçlarına göre koyduğu bana göre yanlış olan bir sistemin içinde, istemedende olsa emirleri yerine getiriyorlar. ben onlar bunu yapıyor diye eğlenmicekmiyim? istersen kafama sıkayım? bu düşüncen saçma, benim sıram gelene kadar ben rahmet dilerim, siyasi rolümü oynarım,gerisi beni ilgilendirmez...

0|0
    0|0
  • Ne diyosun sen ya şuan askerler kışlaya kapanmış durumda savunma yapıyorlar şehit olur operasyona çıkarlar,boş dağları bombalarlar silah tutmayı bilmeyeni başı boşu dengisizi nöbete koyarlar karakol mu derme çatma gece kondu mu bellisiz deneyimli askerlerin hepsi şuan batıda masa başında albaylar felan filan desen anca harita üzerinden konuşmayı bilirler bölgeyle alakaları bile yoktur,boş laflar bunlar kardeşim gözünüzü açın biraz

0|0
    2|0
    • Yanlış anlama dediğin doğru ama bizim ir suçumuz yok tek suçumuz ne biliyomusun o kürt hainlerinin kafası koparmadıgımız onlara peşkeş çektiğimiz içindir,dörtyol olaylarında 3 polis şehit dediler ama şehit değildi Ülkücüler o 3 polisi öldürdü çünki o 3 ü kürtçülük yapıyordu kürtleri savundu peki ne oldu aileri paraya kondu o hainleri vuran gençler içeride müebbet yedi

• işte ben de kalitesi yerlerde sürünen tartışmalara girmeyi sevmiyorum. sizin yengeçleri de bu yüzden sevmiyorum. sadece kaba kuvvet ve küfürden anlıyosunuz. bi de bunu gururlanarak evet ehihih diye beyan etmen fazlasıyla itici geliyo. bu nedenle senin hakkın sadece "he". seviyeli olmayı öğrendiğin zaman oturur eğrisini doğrusunu konuşuruz bu işin.

• Eğer kalitem düşükse senin gibi bir haininki nedir bilemem ve evet bizim yengeçleri bu yüzden kimse sevmez ama kürtler akvga çıkardımı eylem yaptımı akıldan ilk gecen soru da şu olur 'Yengeçler nerde' bu yüzden kaba kuvvetiz yanlısıyız iyi olunca kimse sevmez ocakçıları bir olay olsun bir Türk ezilsin hemen bizim yengeçleri ararlar gel adam gibi konuşalım sakin bir şekilde argasuz normal bir bayanmışsın gibi konuşacam gel

• niye etmesinler etmeseler şehit olurlarmı zaten onlar yemin ediyor askerde neyin peşindesiniz siz amac bu zaten bu vatan uğruna canını özden çıkarıpğta gidiyosun askere sen şehit olsan etmicekmiydin bence yanlıs dusunuosunuz

0|0
    0|0
  • Etmezler onlar şehit olurken sitede daha askerden nasıl kaçarım diye soru soranlar var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...