Spor yapmayı nasıl sevebilirim :((( ?

Hayatımda hiç spor yapmadım ve sevemiyorum bir türlü üşengiçlik ve irade olamamasından da olabilir malum yaz geliyo nasıl kendime spor yapmaya alıştırıp sevebilirim :(

1|0
15|55

En İyi Erkek Görüşü

• bence sor soruştur spor dalları çok kendine göre birşeyler bulursun yok olmadı dansı dene ve spor yapcagın zaman motive edcek müzikler ve şarkılar seç ve vucudun alşıtımı zaten bırakamasın doğru ilk zamanlar aksatmalar olur ve azme edersen olur sporu sevmek zorunda degilsin sen spor özerinden kariyer yapmıyacaksın zaten feet görünmek icin

1|0
    0|0
    • aynen sanırım müzik+dans en iyisi ve uygun olanı benim için teşekkürler :)

• birşey değil ama hedefin zayflamaksa 30 dakadan başlayarak 45 bir saate kadar cıkmanı öneririm

Erkekler Ne Diyor 54

• Farz et ki vücudun mükemmel olacak ve bütün erkekler peşinden koşacak. :):

http://i.hizliresim.com/89zaLk.gif

1|0
    0|0
    • hmm teşekkürler ama vücudum zaten güzel sadece sağlık için ve hobi olarak yapmak istiyorum :))

• Büyük ihtimalle çevrende spor yapan kişi sayısı azdır. Bizim toplum öğütler vermeye ve herşeyin doğrusunu söylemeye meraklıdır. Ama iş yapmaya gelince yapmazlar. Çoğunluk olarak spor yapmayan bir ülkede yaşıyoruz. Bence öncelikle kendine spor arkadaşları bul. Oda olmazsa maddi durumunda varsa bir spor salonuna yazıl.

1|0
    0|0
  • Kolaydan başla. 1 2 hafta zorlanırsın sonra kendini daha iyi hissedip daha zor şeyler yaparsın :) Alışırsın..

1|0
    0|0
  • başlarda kendini zorlayıp yorma sakın, bu bir;
    ikincisi amaç spor yapmış olmak ama sen ortam için git mesela.
    senin için eğlenceli bir ortam olsun. ortam hoşuna gitmiyorsa başka bir salona git. konuşup şakalaşacağın kişiler olsun mekanda. iyi bikaç arkadaşın olursa uzun süre devam edersin. yoksa en fazla 1 ay gider bırakırsın...

1|0
    0|0
  • Spor yaparken müzik dinle tere dayanıklı kulaklık tak kulağına dinle

1|0
    0|0
  • İşte hep iradeyle başlıyor o iş, önce başkalarındaki değişimi görüyorsun, sonra kendideki değişimi hissediyorsun, 8 hafta sonra başlıyor vücudun değişmeye, özgüvenin artıyor, hırsın, cesaretin, yapabileceğinin farkına varıyorsun, ulaştıktan sonra o kadar güzel ki :)
    Sonra diyorsun ki "Haters gonna hate" ;)

1|0
    0|0
  • arkadaş çok önemli. nerde olduğun ne şekilde yaptığın ne yaptığın önemli değil. irade yoksa arkadaş yeterli

1|0
    0|0
    • evet arkadaşımı ayartmaya bakayım o zaman ben :D

• ne yapacaksınız ama arkadaşının birşeylere ilgileniyor olması lazım eğer hiçbirşey yapmıyorsan birisi sana yardım edip destek olmassa 2 hafta sonra birakırsın

• Ben kareteciydim bıraktım ama pişmanım spor çok gerekli bir şey hele hele bodrum gibi bir yerde yaşıyorsan hele birde captansan :D kendini çok seksi bir şekilde falan hayal et çok yakışıklı bir sevgilin var böyle şeyler düşün

1|0
    0|0
    • fazlalığımda yok aslnda sadece spor yapanlara özeniyorum ve sağlık için :) bende aikido denemiştim 1 haftalıkta olsa :dd

• spor iyidir iyi :D

• Mankenlerin fiziklerine bak ! Ne kadar çekiciler değil mi? Aman neyse sende hırs yok yapamazsın sen

1|0
    0|0
    • aaa aa nedenmiş o psikolojik olarak göçerttin beni şu an ya :ddd bnim fiziğimde güzel sadece sağlık için ve hobi olarak yapmak istemiştim :))

• yürüyen felaket tellalı gibisin canım :dd ama güzel hırslandım seol :))

• Ne sporu yapacağına da bağlı biraz. :)

1|0
    0|0
    • ne biliyim sabah yürüyüş olabilir veya egzersizler olabilir ama başaramıyorum :( 1 gün gitsem yürüyüşe 2. gün öldürseler kalkamam :d sanırım umutsuz vakayım.

• Bak spor salonuna bir arkadaşınla yazıl. Hoca yardımıyla çok çok rahat spor yapar fitt olursun yaza kadar. :))

Ben 1.77 boy ve 60 kiloyla spora başladıysam sen hayli hayli yaparsın vasat vaka. :D

• En sevdiğin şarkıları telefona at kulaklığı tak kulağına ve bak bakan bidaha spordan faz gecebiliyonmu...))))))

1|0
    0|0
  • sen takma kafana böyle şeyler bak keyifine bee

1|0
    0|0
  • 😊 bende sevmiyorum! İşin nedir bilemem fakat en iyi spor yüzmek ve gün içindeki doğal hareketliliğini arttıra bilirsin.

1|0
    0|0
  • spor yapmakla seversin D:DD

1|1
    0|0
    • ay saol kardeş bu benim nasıl aklıma gelmedi yaa :d

• rica ederiz ne demek dur sana daha iyi akıl verim en kendine iyi bir arkadas bul birlikte yapacagın sporu daha iyi vakit gecer eglencelide oluyor spor salonuna gidersen fitness salonlarına git zumba karın basen seanları olanlara orda iyi zman geciyor ama para yok diyorsan arkadasını her sabah belli bir saatte en az 45 dakika yurususe davet et 45 dakika icerisindede munimum 2 dakka kosmaya calıs ilk zamanlar sonra zaten zamanla o cıkar 5 6 7 dakkaya ısınma hareketleri yap youtubeden ac arasıtır birde bazı illerde belediyeler parklara aletler koymuslar onlara takılabilirsin hem eglenceli hemde ise yarıyabiliyor tek yapmak biraz daha sıkıcı gelebiliyor ama senin elinede bu soyle dusun ilerde yasladıgındda normal insan olmuyorsun daha direcli dhaa fit oluyorsun ve herke senin ne kadar saglıklı oldugunu soyluyorlar ;) neyse ben daha fazla sıkmayayım hade bye

• Spor zevk icin yapilmaz zaten ben spora başlamadan önce aşırı yağlı kassız pislik biriydim spor hayata bakış açımı deiştirdi yaklaşık 2 sene vucut geliştirme ve 4 senedirde crossfit yapiyorum cok mutluyum ve birakmayida. Düşünmüyorum

1|0
    0|0
    • ay saol şu an kendimi yağlı kassız ve pislik biri gibi hisettim -_-

• Pislik den kastim fizikle ilgili değil kişilikle ilgili

• Kendine hedef koy öyle başla. Gene yapamıyorum dersen Personal Trainer ile başla spora. O seni motive eder ve spora teşvik eder.

1|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../a13155-spor-yapmayi-nasil-sevebilirim bir bence paylaşmıstım umarım faydası olur :)

1|0
    0|0
  • Zamanla olacak bir şey, insan isteyerek yapabildiği bir şeyi de sever. Yapa yapa da yapabildiğini fakedersin, mühim olan yılmamak :)

1|0
    0|0
    • evet 1 gün yapsam 2. gün isyan ediyorum :dd ilk haftayı atlatırrsam devamı gelir gibi teşekkürler -_-

• İlk Başta Bir Arkadaş Edin, Daha Sonra Kendine Yeni Bir Spor Ayakkabı Ve Güzel Boş Sessiz Bir Salon Bul Ufak İdmanlarla Az Zamanla Başla Sonradan Vazgeçilmez Olacaktır.

1|0
    0|0
    • evet bir alışsam devamı gelir gibi :)

• hahahah o kelimeyi kullanmıcaktn :d yasaklı kelime o

• Artık Çok Geç Gittik :)

• spor salonunda arkadaslarınla birlkte müzik eşlğnde yap seversin

1|0
    0|0
  • Antrenörün yakisikli olmali. kozlar için genelde bu spora baslamanin formülü :)

1|0
    0|0
  • spora başlayarak ilk adımı atabilirsin

1|0
    0|0
  • Ben 8 yasinda basladim. cok seviyorum. hayatimin bir parcasi.

1|0
    0|0
    • ay ne güzel yaaa bende çok özeniyorum kıskanarak bakıyorum spor yapanlara aslında bir fazlalığımda yok ama sağlıklı kalmak için. umarım bende sevebilirim.

• Spor sadece kilo vermekten ibaret degildir. insani psikolojik yonden hazir ve guclu tutar.

• Arkadaşın ile daha kolay olur

1|0
    0|0
  • Aynaya bak

1|0
    0|0
    • aaa baktm ne güzel bir kız :)))

• Fit misin. Kalçanda şu zenci poposu kıvrımı var mı. Bacakların dolgun mu. Hafiften görünen abs var mı. Cevap evetse evlen benimle :)

• Aa ruh ikizim :D Bosver yaa hadi cikolata yiyelim hem mutluluk hormanu salgiliyor :)))

1|0
    0|0
    • ivit ya spor da neymiş can boğazdan gelir battı balık yan gider :dddd

• ben spor salonuna yazılmaya gitmeye üşeniyom :DDDD

• Ben gecenlerde biraktim 2 ay kadar gidebildim anca :)))) ya aslinda gitmek iyidr kendini modla motivasyon vidyolari falan izle ben öyle baslamistm :) sonra de ki yarin gdicem o salona yazilicam iste o kadar sonra gitmeye baslarsn gerisi gelr :)

• spor yapmayarak halini görür seversin

1|0
    0|0
  • Sen yapma daha iyi

1|0
    0|0
  • SPor yapmaya başlayarak :D

1|0
    0|0
    • ay hadii yaaaa çok zekisin bu benim aklıma nasıl gelmedi bu yaşta bu zeka ilerde gerizeka :ddddd

• bende hiç sevmiyorum gidip kayıt yaptırıyorum üşengeçlikten 10 gün ancak gidiyorum

1|0
    0|0
    • ben gidip kayıt yaptırmaya bile üşeniyorum hahaha :dd

• Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 15

• Ilk zamanlar cok fenaydn 1mekik bile cekemezdim hoca sevgilime arkadasima falan zorla mi getiriyorsunuz bu kizi diyordu :) 2.5 yil gecti cok sey degisti hem vucudumdaki degisimler hem sevgilim cok buyuk destekcim olfu, şimdi inanilmaz guclu hissediyorm kendimi ve asla ömrüm boyunca birakmam spor yapmayi :)

1|0
    0|0
    • yaaa ne güzel böyle spor yapanları görünce özeniyorum :) umarım bende başlayabilirim artık

• ya bende yapmak istiorum amaa yapamıorummm yaa yapmak istesemde o kadar ağır eksersiz yapamıyorum adet düzenim bozuluo gerçekten yaa bu bir tek bende mi oluo

1|0
    0|0
    • bnmkisi üşengeçlikten canım :) doktora göründünmü

• hayır da fazla egzersiz yapılıncada erken olmaz mısın öyle bişe duymuştum yok mu öyle bişe

• beğendiğin bir fotoyu (mesela fiziğini beğendiğin bir ünlünün fotosu olabilir) ve yanınada kendi fotonu as odana görülebilecek bir yere, gördükçe hırslanırsın motivasyonun artar hatta hedefine yaklaştıkça kendi fotonu değiştirirsin daha çok morlin artar ^-^

1|0
    0|0
  • Evde barfiks demiri var. Asılıyorum ona, bende böyle sevdim

1|0
    0|0
  • Bnde sevmiyordum ama hoşuma giden sarkilar sayesinde sevmeye başladim hoşuna giden şarkilari aç spor yapmaya başla sonradn alişiosn ztn seversin :))

1|0
    0|0
  • Motive et kendini. Çok beğendiğin o vücuda sahip olabilirsin bu sana bağlı bunu hep aklına getir.

1|0
    0|0
  • Motivasyon gerek.

1|0
    0|0
  • Bende oyleydım ama 2,3 hariketen sonra ınsan alışıyor yapmazsa kendını kotu hıssedıyor :D

1|0
    0|0
  • Yanına iradeli bir arkadaş bul, seni teşvik ve motive edecek birini.

1|0
    0|0
    • aynen canım kankamı ayartıcam artık :))

• en sevdiğin şarkılarda aç ama hareketli olsun tak kulaklıkları öyle yap aşırı enerjin oluyor

1|0
    0|0
  • Sewme.

1|0
    0|0
  • Dans yoluyla yapabilirsin ve de müzik eşliğinde.

1|0
    0|0
    • evde peki yapabilirmiyim yani spor salonuna gitmem gerekirmi?

• ay kızzz böyle senden duyunca oynayasım geldi bian saol :Dd

• Ne demek şekerim :D

• Alisinca birakamszsin sevdiklerinle yapmayi dene

1|0
    0|0
  • Hareketli müziklerle egzersiz yap

1|0
    0|0
    • evet müzik iyi bir motivasyon :)

• Ayna karsisinda vücudunu izlemekte motivasyon sağlar. Hangi sporu yapmak istediğinde önemli bence yoga yapmalisin

• yanına sevdigin bir arkadasını alarak spor yaparsan daha eğlenceli olur senin için..

1|0
    0|0
    • aynen canım kankamıda ayartayım ben en iyisi :))

• kesinlikle :)

Yükleniyor...