Knight online hayat ofline :)

Knight neredeyse hepimizin oynadığı bir oyundu(koxp başlayana kadar) yani erkekler için diyorum online oyunlar arasına damgasını vurmuş bir oyun şimdi bazılarınız diyecek üçgen mücgen paralar abdye gidiyor knight dönen para knight kurucuların cebeni değil gb satanların cebeni dolduruyor knight kurucuları sadece premium cash fealn onlardan para kazanıyor K2 hariç :D neyse oyun hayatınızdaki yerini öğrene bilirmiyim ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• oynamam, sevmem

oynayanları da pek tutmamm, online karakter geliştireceğine kendini geliştir derim

ayrıca kınayt diye söyleyenlere de pek bi acırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• en son logosta vanillakizi diye charim vardi 59 level andreeam takiliyordum 8 hb falan iron set full chardi bissuru np si vardi okadar item olmasina ragmen gold alip kitlememistim kiyamadim paraya ve gunun birinde soyuldu zarar 2 milyar civariydi ve ogunden benri yani 4 olmustur ko oynamiyorum.

0|0
    0|0
  • 8 sene oynadım vazgeçemediğim bir oyundu nerde fre drake dönemi +8 claverimiz oldugu zaman mutluluk neydi anlardık.şimdi 500 tane olsada birşey olmuo

0|0
    0|0
  • oyun bağımlıları sizi :)

0|0
    0|0
  • 7 sene oynadım bir yararını görmedin

0|0
    0|0
    • bende 6 sene oynadım bir yarırını görmedim diyemem cebimide doldurdu cebimide boşalttı

Yükleniyor...