Bu işten bir şey anladıysam arap bacı olayım...

arkadaşlar bir şirketin çğrı merkezine iş başvurusu yapacağım arıyorum insan kaynaklarını diyorlar numaranı ver adını ver birazdan seni arkadaşlar arayacak bilgilerini alacak.3 gün önce dediler aramadılar yine aradım dediki birazdan arkadaş arıcak yine numaramı ismimi aldı.bu nasıl iş anlamadım akıl verin az yahu :s

Güncellemeler:
bu bir iş başvurusu kadın eleman ihtiyacımız yokta diyebilirdi.Eleman alımı var biliyorum .kadın bir tek adımı biliyorve numaramı beğenip beğenmemekte söz konusu olamaz.lütfen mantıklı yorumlarrrrrr yapınn

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• Şirketin elemanları işlerini ciddiye almıyorlar, bir şirketi çalışanları temsil ettiği içinde güven vermiyor açıkçası. Ben senin yerinde olsam bir daha aramam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Muhtemelen o telefondaki kadina alternatif araniyordur. Kendi isinden olmamak icin seni salliyor.

1|0
    0|0
  • genelde böyledir numaranı ismini yada cd yollamışındır sana sonra dönerler acele etme benimde başıma böyle bir olay geldi iş başvurusu yaptıktan 15 gün sonra aradılar beni

1|0
    0|0
  • biz seni ararız demek eğer torpilli veya çalışanlarımızdan birirni referans olcağı biri ni bulamazzsak ... gibisinden bahanele uzar sözün özü denize düşen yılana sarılır hesabı sen bekle biz arayacağız demektir bence çok bekleme yeni işlere bak aramazlar olurda ararlarsa bu kadar beklettikelerine göre seni eleyecek bir bahane bulurlar

0|0
    0|0
  • Biz seni ararız diyorlarsa, tövbe tekrar aramazlar:))

0|0
    0|0
    • Şimdi şçyle düşün, seni yedek olarak görüyor olabilirler, muhakkak ki ellerinde daha iyi bir seçenek vardır, ilk olarak o değerlendirilir, daha sonra diğerleri...

• Telefonla iş başvurusu olmaz

Cv hazırla gönder

Ayrıca o şirketin internet adresinde

mutlaka İnsan kaynakları bölümü olmalı

Oradan başvur.

Ayrıca kariyer net

yenibiris gibi siteler

iş aramak için etkili sitelerdir.

0|0
    0|0
  • döncem ben sana

0|0
    0|0
  • bnce aramazlar hacı

0|0
    0|0
  • benide eski kız arkadaşımın abisi görmüştü biz sizi ararız gibi birşey demişti :D

0|0
    0|0
  • "siz bilgileriniz birakin, biz sizi sonra arariz" gibisinden.

0|0
    0|0
  • karışık bir yer orası bence hiç işe girmeye yeltenme git başka yere

0|0
    0|0
  • Kesin patron söylettiriyordur :D

0|0
    0|0
  • Ekmişler seni hala aradıgın için ne yüzsüz diyorlar...

0|0
    0|0
  • arap olma ben çok severim arap karıları :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...