Erkek arkadaşınızın size ayak masajı yapmasını ister miydiniz?

Kız arkadaşım ayaklarına masaj yapmam konusunda çok ısrarcı. Hatta gözüme güzel gözükmesi için özel olarak bakım yaptırdığını bile söylüyor ama benim hala içime sinmedi. Sizce bu normal bir şey mi ve siz de erkek arkadaşınızın böyle bir şey yapmasını ister miydiniz? Fikriniz benim için önemli.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• elin ayağına istekle giderse güzeldir.. hadi ayağıma masaj yap dediğinde al bi leğen sende yıka madem de susar:D

0|1
    0|0
    • iyi güldürdün ya :D kız arkadaşım da en az senin kadar rahat olduğu için her fırsatta istiyo aslında utancımı yensem yaparım nolcak ki dimi :D ama leğende yıkatma olayını sevdim haha :D

• içten sevgili candır boşver sen iyi günler:)

• kesinlikle haklısın. içten ve rahat cevapların için de sana ayrıca teşekkür ederim çok da eğlendim :D iyi günler

Kızlar Ne Diyor 8

• gıdıklanırım oğlum ben:D

0|1
    0|0
    • masajda gıdıklanılmıyo diye biliyorum ama profesyonel masöz değilim ki ben gıdıklarım ahaha umarım o da gıdıklanır bi daha yapmam :D

• alışırsın :D

• Ben isterdim ama zorla yapmasını değil.

0|1
    0|0
    • aslında zorla değil yani kız arkadaşım sonuçta ondan mı huylancam ama utanıyorum ne biliyim hiç yapmadım daha önce

• Kız zaten rahatsız olsa bunu istemezdi ama istemesini yanlış buldum,insanın üzerinde yapması için az da olsa baskı oluşturuyor çünkü.

• yok benim rahatsız olup olmamamdan bahsediyorum. olmayacağımı düşünmeye başladım o yüzden net bi cevap istedim.

• ben ayağıma masaj yaptırtmakmı utancımdan yerin dibine girerim heralde

0|1
    0|0
    • o isterken girmiyo ama ben yaparken girerim ve evet aslında utandığım için yapamıyorum.

• Rica ederim :D

• yapan erkekler var :D

• Hayatta en son isteyeceyim seylerden biridir

0|1
    0|0
  • isterdim ama ona kalmış asla ısrarcı olmazdım

0|1
    0|0
    • ne kadar anlayışlsnz :D bende masaj seve seve yapardm

• haklısın fikrini söyledin gerisi bana kalmış. bi kez yapıyım eğer altından kalkamazsam tekrar buraya sığınırım :)

• :))) peki bakalım

• istemezdim :S

0|1
    0|0
  • İstemm istersem gel yüzümü tukur

0|0
    0|1
  • ben istemem öyle bişeyi daha neler neden ayağımı yaptırayım ki ne saçma neden ayak yani utancımdan 7 kat yere girerim bide ayağamıa masj yap dicem yok artık boşu boşuna sevdiceğimin eli yorulcak mesela geçende benim omuzlarım tutulmuştu hemde fena masaj yapayım dedi bende bir kızrma bir bozarma yani bilmiyorum bence hoş değil bide ayak bu

0|1
    0|0
    • ya kız arkadaşım sonuçta neresi olduğu önemli değil o istedikten sonra yaparım ama dediğin gibi ayak olunca bi tuhafıma gitti mecbur kalırsam yaparım sanırım :S

• bayanların yorumlarından sonra daha normal bakmaya başladım sanırım büyütecek bir şey yok mutlu olcaksa yapmalıyım. size de teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

• rica ederimm

Erkekler Ne Diyor 6

• Ayak masajı iyidir hoştur, iyi bilmek lazım

faydasını görürsün

0|1
    0|0
  • normal ve güzel birşey :S

0|1
    0|0
  • ben olsam büyük bir zevkle yapardım :D gayet dogal bi olay bu

0|1
    0|0